Šimon Kraus by rád přiložil ruku k dílu, ale o šábesu nesmí nic dělat. Kolik lidí je potřeba k utěsnění jedné studny? David Srovnal (M. Myšička) má jako nový náčelník osady plné ruce práce, ale s pomocí internetu všechno zvládá překvapivě dobře. Rubal (R. Holub) si instaluje zabezpečovací systém tak sofistikovaný, že se do jeho chaty nedostane nikdo – ani on sám. (Česká televize)

jpapene

Petr Kolečko potvrdil, akce mříže do oken, utěsnění studny. "Lásečko tímhle neprojde ani prd." "To teda nevim. Co nevíš, jak nevíš." "U vás v Libni možná páčidlo, tady v Záhoří špajcr." Máte náplast s krtečkem, jinak to nemá cenu." S Herci Holub, Plodková, Myšička, Majer,  Nesvačilová, Polášek, Beretová a další. ...celkově 85% ()

fabecc1222

O poznání lepší, než první díl, ačkoliv k plné spokojenosti to má stále daleko, zvláště proto, že valnou část pozitivního hodnocení zahrnuje pouze Majera ("Nejsou chráněné? - Už ne"). Snad všechny vtipné hlášky (Konečně nějaké byly!) tak zahrnují dění okolo jeho postavy ("Z čeho máš tu jizvu, přestřelka? - Řezali mi tam pihu"). Z ostatních postav to nejvíc zatím vytahuje Polášek a jeho absurdní dům hraček. Charaktery obecně jsou furt strašně prvoplánově napsané, a mám pocit, že v globalu jsou načtrnuty strašně zjednodušeně, a bez nějakého většího přemýšlení o charakteru. ()

• Premiéru epizody sledovalo 1,09 mil. diváků starších 15 let, což byl nejlepší výsledek z večerních pořadů a také z celého pátečního dne. (rublik05)