Réžia:
Boris KunzKamera:
Tim KuhnHudba:
David ReicheltHrajú:
Sinje Irslinger, Laura Berlin, Justus von Dohnányi, Marion Mitterhammer, Lorna Ishema, Nisan Arikan, Sandra Borgmann, Rafael Gareisen, Nicole Heesters, Janna Horstmann, David Rott, Wolfgang Rüter (viac)Epizódy(6)
-
Böhmen am Meer (E01)
-
Seeräuber Jenny (E02)
-
Fürst Bismarck (E03)
-
Aus hohem Hause (E04)
-
Wenn die Kanonen donnern (E05)
-
Lang lebe der König (E06)
Hrajú
Sinje Irslinger
Nemecko
Najlepšie seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Laura Berlin
Najlepšie seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)
Justus von Dohnányi
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Milé dítě (2023) (seriál)
Klinika Charité (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Marion Mitterhammer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Lorna Ishema
Uganda
Najlepšie seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Mníšky v akcii (2002) (seriál)
Nisan Arikan
Najlepšie seriály:
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Sandra Borgmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
Skylines (2019) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Rafael Gareisen
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Nicole Heesters
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hotel Europa (2022) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Janna Horstmann
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dom plný zvieratiek (2010) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
David Rott
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Vídeňská krev (2019) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Wolfgang Rüter
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Dieter Schaad
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Komisárka (1994) (seriál)
Ingo van Gulijk
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Súboj s časom (2010) (seriál)
Christian Skibinski
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
My jsme Vlna (2019) (seriál)
Farba Dieng
Francúzsko
Najlepšie seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Hotel Europa (2022) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Lamou Vissay
Laos
Najlepšie seriály:
Lovci pokladov (2019) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Selman Iyi
Nemecko
Najlepšie seriály:
Neželaná nevesta (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Na čem záleží (2006) (seriál)