Steven Grant, vľúdny muž so všedným zamestnaním, si začne uvedomovať, že nežije svoj vlastný život, keď sa v ňom začne prebúdzať neľútostný žoldnier. (Disney+)

drackula

Na úvod dobré. Bolo to zbesilé a miestami vtipné - nie tým detinským spôsobom. Oscar Isaac hrá zúfalého predajcu z múzea skvele a teším sa na prepínačky do iných postáv. Ethan Hawke bol tiež luxusný. Celkovo mám z toho po prvej epizóde dobrý pocit. 80% Disney plus ()

kenkaku

Špatný… běží to 1/4 hodiny a sere mě to. Naprosto nesmyslně se skládají scény (bizardní sekta v Německu) a v podstatě jsou neskutečně debilní (jako vážně neví co je za den s mobilem v ruce?). Místo toho, aby se scénář snažil vysvětlit co se děje, kupí se další nesmyslnosti/podivnosti. Tohle, že je Marvel? Tohle mě má navnadit na to se dívat dál? Tohle neaspiruje jen na debilitu roku, ale na debilitu celého Marvel světa. ()

NifKor

Neskutečně našláplej 1. díl s perfektním Isaacem, který si mě zde získal. I přes dost průměrný a někdy i podprůměrný vizuál to fakt funguje skvěle a jsem rád za 1. polovinu dílu, která je takřka perfektní. Seriál zatím plní moje očekávání. 8/10 ()

Loki_Six

"Do you know Ammit? She was only the boogeyman for evildoers. She grew weary of having to wait for sinners to commit their crime before punishing them. Would you wait to weed a garden 'til after the roses were dead? The justice of Ammit surveys the whole of our lives. Past, present, future. She knows what we've done and what we will do." ()

Klajnik

Proč dělaj takové akční scény, když nemaj peníze na dobrý CGI? Moc dobře to ví. Té akce by bylo více, kdyby tu nebyla možnost střihu v souvislosti s tou psychickou poruchou. Každopádně sledujeme život jednoho nesympatického ňoumi (Steven). Asi by mělo být vtipné, jak se vždy objeví v nějaké šílené situaci, do které ho dostalo jeho nové já, ale nebyla to nikdy trefa do černého. Tvůrci nejsou dostatečně komediálně nadaní. ()

LachtanShows

Marvel konečně vystrkuje hlavu ze zadku a servíruje něco dost odlišného, co už genericky nezapadá mezi zbytečně barevné infantilní srágorismy typu Loki. Hrdina, o kterém do teď minimálně u nás skoro nikdo nevěděl a přesto se jedná o tak pozoruhodnou postavu. Doufám, že tahle minisérie už bude trefou do černého. ()

MiniMinion

Velmi dobrý rozjezd, asi nejlepší ze všech MCU seriálůodhalili přesně tolik, abych se v klidu vžili do děje, ale zároveň pořád vlastně nevíme nic. Trochu mi to tímhle připomíná začátek WandaVision. Z choreografie či akce jsme toho zatím moc neviděli, ale minimálně střípky z honičky se zdají být dobré, tak snad to tak bude i nadále. Plusové body rozhodně patří nápadité kameře a střihu, ty bych zařadil mezi nejzajímavější součásti epizody. No a Oscar Isaac jako vždy výborný, ten člověk nikdy nezklame. Jen tak dál. Snad jen to CGI občas nebylo úplně špičkové, a podle trailerů to tak bude i nadále. Jinak však super, 8/10. ()

warrenur

Isaac je vyborny herec, o tom "zadna". I v nedavnom SNL-ku hostoval paradne. Avsak tu ma vyslovene iritoval. Je to scenar? Verim, ze ked tu rolu vzal, tak tam toho snad bude "viac" ako som videl v prvej epizode. Dufam, ze sa prepaleny blaznivy dej posunie dostatocne na to, aby "mesacny rytier" nebol len dalsi z lacnych "kopirovanych" marveloviek pre nastrocne konzumne publikum - no offence. Pretoze tento uvodny diel ma sklamal svojou prostoduchostou. Cim ma serial zaujat...?! Meh. Jednemu-dvom dielom dam este sancu, ak by tvorcovia prisli s niecim..."zabavnejsim". Ak nie..je to cisty "urevany" brak. ()

Trešlson

Rozhodně svěží začátek originu, u kterého se dá očekávat, že se časem překlopí do klasického marveláckého produktu (jak rád bych se pletl a nedočkal se dalšího finále alá WandaVision), ale nemůžu upřít snahu vymanit se právě tomuhle. Nebýt trochu otravných voiceoverů alá Venom, asi bych sáhnul i po vyšším hodnocení, těch ale v prvním díle zas tolik není. Pilot každopádně funguje tak jak má a je fajn zas vidět něco malinko jiného v rámci tohoto univerza. ()

gumbo

Čekal jsem to trochu tajemnější (temnější). Zatím se to nejvíc podobá Venomovi. Ale stylově to je samozřejmě někde jinde a práce s kamerou je vysloveně brilantní. Zatím 4*. ()

Pichloza

Nejsem zatím nějak odvařenej, ale myslím že to bude ještě jízda. Všechno bylo za mě fajn. Jediné co mi vadilo tak byl humor od kterého jsem i když vím že se marvel humoru ve své tvorbě nezbaví doufal naivně že tu nebude a potom ještě CGI které tu párkrát opravdu bolelo. ()

dudunecek

Herecky, tempem i vizuálem našlapanej úvod. Trošku to kazí horší CGI, ale fakt jen trošku. Oscar Isaac si to dává jak nikdo. Takhle má vypadat úvodní díl! Plno otázek, zajímavých situací, skvělé představení hlavního hrdiny. RIP Oktávka ()

tomik99

Nevšední a zvláštní start nového MCU seriálu. Marvel Studios se ale snaží být odvážné a pokouší se představit něco nového, nečekaného. A taktéž se snaží šokovat. Zatím mi to úplně do "klasického" MCU světa nesedí, ale šanci tomu rozhodně dám. Nemůžu říci, že to byla vyloženě dobrá epizoda. Ale originální rozhodně byla a to se cení. ()