She-Hulk: Neuveriteľná právnička

Strelená, zelená, do týchto džínsov stvorená (E05)

(epizóda)
  • Česko Zelená panenka, v těsných džínách roštěnka (viac)

She-Hulk zisťuje, že Titania vlastní meno "She-Hulk" a žaluje ju za používanie ochrannej známky. (Disney+)

tomik99

Pokud se seriál snaží být nástupcem "Tenkrát 20" či jiných snobských seriálů, musí na to trošku jinak. Tímto Marvel neosloví svou stávající fanouškovskou základnu a ještě hůř - nezíská ani ty nové diváky, protože ti radši zůstanou u zmíněné a o tři stupně kvalitnější "Tenkrát 20". Je to děs, nedá se na to dívat. A očima průměrného Evropana, který není zabořený Americe v prdeli, je to snad ještě horší. Opravdu se to nedá. Pamatujete si, jak si Daredevil opatřil kostým v první řadě na Netflixu? Marvel Studios nám jasně ukazuje zdvižený prostředníček, protože současné obstarání kostýmu snad nemůže myslet vážně. ()

B.Wilde

Zatím u každé epizody váhám mezi 2* a 3*, fakt je to většinou na takových 50%... opravdu doufám, že zbytek dílů se s něčím pořádně vytáhne... jako samostatný příběh by se nad tím člověk ještě povznesl, když by to bral jen jako nenáročný relax, který nic moc nepřinese... ale na Marvel je to fakt strašně zvláštní seriál a slabší průměr (letos je to teda bída). Mám ráda, když je u filmů a seriálu i nějaký ten humor, ale tady je to prostě tak nějak divně ložené, je toho moc. A to bourání 4. stěny bych taky uvítala asi v jiném projektu. ()

Kraty

Nevím no... Za mě je nejlepší díl asi ten druhej kde se fakt musela vypořádat s tím že je "Hulk" a nikde jí úplně nechtěj, to pro mě bylo asi nejzajímavější z celého seriálu. Ale pátý díl byl jen o nějakém soudu kde se dvě holky hádali o jméno a upřímně jsem ani neviděl komu fandit. Jestli namyšlené influencerce Titanii, která použila její jméno jen aby jí naštvala a využila tak vlivu její slávy nebo nesympatické Jen která dupe a chce svou přezdívku zpět...... 3/10 no :/ ()

ACDCKL

Celý seriál tak nějak kousám, vyloženě průměr kvalita a hlavní herečku si vybavuji z jiných projektů, kde více excelovala. Ale tato epizoda je prozatím největší zklamání ze všech Marvel seriálů za poslední dva roky. Nuda, šeď, žádný progres v ději. Velký potenciál postavy a zůstává naprosto nevyužit. Dokoukám to, ale je to hodně přes závit. ()

johnsnow

Stále na rovnakej úrovni. tentokrát dokonca občas aj humor zafungoval, trebárs to fejkové čínske oblečenie, no tam som chcípol. A v závere náznak toho, že sa nám čoskoro zjaví náš hošan Daredevil. ()

Dukekuky

Kristepane, to je hrůza ! Nevím co se s Marvelem děje, ale tahle epizoda byla zase, extrémně nudná, epizoda se snažila být vtipná, a samozdřejmě že nebyla, a to co mě nejvíce mrzí, divný děj. Na She hulk jsem se hrozně moc těšil, ale to co jsem zatím dostal ? Zklamání. Už přes totálně náhodný název, je za mě jasné že se to opět nepovedlo, a nevěřím že se to zlepší. 2/10 ()

Prokop_Buben

Na konci předešlé epizody jsme se totiž dozvěděli, že Titania zažalovala She-Hulk pro neoprávněné užívání tohoto jména. Právě tady se zužitkovali nápadníci She-Hulk z minula. Ti potvrdili, že se Jenn označovala za She-Hulk dříve, než si jméno Titania patentovala. Nevím, jestli by to u reálného soudu obstálo, ale budiž. Když už se těch 30 minut chýlilo ke konci, mohlo oko diváka spatřit něco, na co všichni čekáme – žlutou masku Daredevila! ()

66pepo66

Baví ma to aj keď sa v tých častiach často deju veci, ktoré iba potvrdzujú, že je to všetko ladené trocha na nižšiu vekovú kategóriu. Ale rozhodne je to tisíckrát lepšie ako Ms. Marvel. ()

jirikzaboj

Tentokrat nebudu profi hejtr, protože mi z nějakého neznámého důvodu epizoda dost sedla, i když byla dost zkratkovitá, vzato přímočará a docela vizuálně zajímavá. Soudní spor o ochrannou známku byl dobrý nápad, ale to zpracování pořád zkrátka pokulhává. Tatiana Maslany a její nadšeni pro roli jde poznat napříč epizodami a osobně nemůže za to, jaký scénář zahrála. Proto doufám o zlepšení do budoucna, co se příběhu okolo She-Hulk týče. ()