Novým klientom She-Hulk je Wong, ktorý žaluje kúzelníka za neoprávnené použitie mystických umení. (Disney+)

Trešlson

Když už si říkám, že to snad půjde, tak to stejně zas pohřbí pod porcí takové křeče, že to jde vážně sotva ukoukat. Gratulace tvůrcům, že i z Wonga tady zvládli udělat strašnou karikaturu.. Jestli jsem Moon Knighta označil za nejslabší MCU projekt, tak to už rozhodně neplatí. ()

tomik99

Asi si dokážu představit určitou skupinu diváků, kterým se to bude líbit. Z toho, co jsem zatím viděl, se jednoznačně jedná o nejlepší epizodu. Epizodní příběh na třicet minut, který měl začátek a konec, přinesl nějaké poučení, poselství a trošku nás uvedl, že právničina je u většiny superhrdinů naprosto neošetřená a neuchopitelná. Vlastně bych proti tomu nic neměl, jen mě to extra nebaví a nutím se do toho. Ale jak říkám, asi nejsem cílovka, to ale neznamená, že se to nemůže líbit ostatním. ()

MERKATtv

Začínajú z Kamartaju a z Mágie robiť niečo podobné ako s Wakandou a to je to že to milkujú a dávajú to všade kde sa dá. Fakt som nečakal že tento seriál bude o Tom ako She-Hulk bojuje s netopiermi ale čo už. Humor to celé zabíja a zase počas 25 minút sa nič nestihne stať. ()

PlysovyMacko

Zápletka tohto dielu, rovnako ako Jen vykonavajuca právnickú prax ma vôbec nezaujímajú. Moje hodnotenie je za She Hulk na rande-to je vynikajúce. Zatiaľ je v seriálu viac Jen ako She Hulk, ale ja to chcem presne opačne. ()

Welulu

Od odpadu tento výtvor drží naděje, že se to ještě zvrátí a nebude to kompletní průser. Ale zatím je.  Naprosto nekonzistentní, trapné utahané nic - smutné je, že se Marvel se svými seriály (filmy?) k tomuto bodu blíží již nějakou pozorovatelnou dobu. ()

johnsnow

Čím ďalej to sledujem tým viac si hovorím, že to síce je najhorší seriál MCU ALE vôbec to nie je také extra prúserové.  Jasné efekty, humor a búranie steny stoja za anál, ale právničina je tu dobrá a dokonca v tomto diely aj tá superhrdinská akcia s tými mutabazmekmi nebola zlá. Potitulkovka oproti minulej stále nič extra, ale 1000-krát znesitelnejšia. ()

Dukekuky

Tohle je vážně špatné, další epizoda She Hulk další blbost. Bohužel první polovina seriálu je za námi a nebyla dobrá, taky co čekat od nových Marvel seriálů které za moc nestojí. Opět se epizoda snažila být vtipná ale to se nepovedlo. První polovina seriálu je za námi a já si nemyslím že to ta druhá napraví. 2/10 ()

Karlosik_4

Tady Marvel prostě u celého seriálu šlápl vedle. Jedna věc je být vtipný či hystericky zábavný a druhá věc je být cringe, s hloupými větami, přirovnáními, mermomocí dělat z chlapů tupá nebo agresivně neslušná zvířata. Ano, je feminismus je krásná věc ale mít potřebu v každé scéně ukazovat že chlap je nejhorší bytost pod slunce a vždy se na ženy vykašle je už trochu moc. CGI na She-Hulk opět jak ze Zaklínače jedničky. ()

Prokop_Buben

Po přímém zaznění věty: „Konec tohoto dílu je celkem smolík. Snad bude vtipnej dovětek.” o to víc bolí, když potitulková scéna přinese jen další cringe, děs a běs. Postava Donnyho Blaze byla hezká, ne už tak povedená narážka na Johnnyho Blaze/Ghost Ridera. Plusový bod je za ukázku případu, co se stane, když někoho omrzí studium mystických umění pro vyšší dobro, takže s nimi začne nakládat jak chce. Zde se opět projevilo až přílišné množství CGI efektů a s tím spojená jejich upadající kvalita. Ale koukat se na to dalo. ()

nojen

Na to, že už jsme téměř v polovině seriálu se ještě nic pořádně nestalo. Seriál měl být o She-Hulk a zaujmout diváka titulní postavou, bohužel se to moc nepovedlo a tvůrci si toho jsou moc dobře vědomi, protože skrz Jennifer divákovi na rovinu v této epizodě řeknou, že moc dobře vědí proč se každý týden ještě někdo pořád dívá a tím důvodem není She-Hulk, ale Wong. ()

Johny203

Tak blbé až je to dobré. Guilty pleasure Zápletka je blbá, pochybujem že by to Wong riešil takto. Tvorcovia tu okrem mužov už ponižujú aj ženy, ale tu už vlastne začali potitulkovou scénou minule. Hlavný klad celej epizódy je Madisynn, obzvlášť v potitulkovej scéne. Viac ako ďalší diel, mám chuť si pustiť Sopranovcov.  ()

jirikzaboj

Epizoda stihla totálně posrat Wonga jako seriózní postavu, vyspoilovat zásadní momenty Sopranos pro generaci, která ji ještě neviděla a přesvědčit mě o tom, že ta parodie na sebe sama She Hulk je myšlena v jistém ohledu vlastně vážně. Díl od dílu je to horší a horší. Co mě ale víc štve, že to má fakt dobré nápady, jako vyvrhela a bývalého učně kouzelníka, který si z toho ponechal business plán a nebo Tinder pro superhrdinku a následné randění. Bohužel to nejvíc podkopává ta komediální stránka, která je na hraně trapnosti a totálního zmaru. ps: Madisynn nej postava prozatím v celém seriálu ()