Letuška

• USA The Flight Attendant (viac)
Dráma / Mysteriózny / Thriller / Komédia
USA, (2020–2022), 11 h 58 min (Minutáž: 42–48 min)

Tvorcovia:

Steve Yockey

Predloha:

Christopher A. Bohjalian (kniha)

Hudba:

Blake Neely

Kaley Cuoco, Merle Dandridge, Nolan Gerard Funk, Michiel Huisman, T.R. Knight, Zosia Mamet, Rosie Perez, Colin Woodell, David Iacono, Michelle Gomez (viac)

Temně komediální thriller, inspirovaný celosvětově úspěšným románem Chrise Bohjaliana, pojednává o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowden (Kaley Cuoco) se probudí ve svém hotelovém pokoji v Dubaji, s příšernou kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli. Protože se bojí zavolat policii, pokračuje ve svých ranních aktivitách, jako by se nic nestalo, a přidá se k ostatním letuškám a pilotům cestujícím na letiště. V New Yorku je vyhledána agenty FBI, kteří se vyptávají na její nedávné mezipřistání v Dubaji. Zoufalá žena, která stále nedokáže poskládat střípky z oné osudné noci dohromady, začne přemítat o tom, jestli by mohla být vrah. (HBO Europe)

drunkman

Velký špatný. Cuoco JE Penny - 1/2 času má nasazenej stejně debilní výraz, tu druhou půlku s někým buď spí, nebo chlastá. Je tam strašně moc nelogičností, od druhého dílu se to vleče - s výjimkou zhruba posledních pěti minut, kdy se odehraje víc, než za všechny předchozí díly dohromady. Ta její kolegyně.. Tak ta je ještě blbější, než tady Cassie. Největší fail byl konec, to bylo fakt utrpení sledovat.. Nejvíc trapnej moment byl, když jí (SPOILER) tam jistá osoba nabídla práci. Pokud nemáte co jinýho na práci, tak zabijete čas, ale víc z toho mít nebudete. Myslím, že kdyby Kaley nebyla jednou z producentek, tak by si tam nezahrála. ()

Kriss_tyna

Chvílemi na mě možná trochu moc “mafiánsky zamotané”, ale i tak mě to od začátku pohltilo! Styl natočení, hlavní hrdinka a hudební podkres mě neskutečně bavili! ()

JB001

Po pěti dílech musím konstatovat, že mne to baví víc než dost. A Penny z Teorie velkého třesku je herecky skvělá. A vypije toho mnohem víc než já ()

fricek12

Ty koláže s videem jsou hrozný, hudba a znělka zkopírovaná z "Catch Me If You Can". Jinak je to jen průměrná detektivka a hodně natahujou čas. Zosia Mamet? Wtf, co to je za xicht? ()

nudlis

Fajn. Dokoukal jsem to a bylo to dobrý. O trochu víc než dobrý. Jak je vidět nejen z hodnocení tady, jsou doménou Kaley spíš seriály než filmy. A proč ne? Když je dobrej scénář a režie ... ()

Berseg

Měl jsem velké očekávání, ale vůbec mě to nechytlo. Asi by to chtělo osekat na filmovou stopáž, ale i tak by z toho byl dle mého názoru průměrný film, nikterak originální. ()

Sevprince

Je to docela fajn, ale těžko se fandí hlavní postavě, která šíleně chlastá při boji o život/svobodu a chová se jako úplná kráva. ()

NikiVai

Ale jo, dobrá oddechovka. Ztřeštěnost věčně opilé Cassie vnáší trochu humoru do celého příběhu. Super byly i flashbacky a hlavně jejich pointa. ()

mia.com

Asi jsem od toho behem prvniho dilu cekala neco vic. Ze to bude tajemnejsi, zahadnejsi a pointa hodne prekvapiva. No a ne. Hlavni hrdinka byla jenom neskutecne otravna ochlasta, kterou akorat pronasleduji jeji alkoholovi demoni. Zapletka nakonec byla docela obycejna a nudna. Jedina opravdu skvela a zabavna postava byla Miranda. Samozrejme uveritelny tam byla mozna tak ten alkoholismus, jinak nic. ()

phoebinka

Docela nas to bavilo, ale to rychle preskakovani poloh, nesmyslne linky vedlejsich postav a celkove natahovani deje bylo nekdy az moc. Nebyt Mirandy, tak druha pulka serie neni vubec zabavna. Na druhou serii se podivame, ale absolutne nechapeme, o cem by mela byt, kdyz je vse zazracne uzavrene. ()

trici

Co to tady všichni melete? Že se Kaley nevymanila z role Penny? Že je to pořád Penny z BTT?@! Hovno. Podala naprosto fantastický herecký výkon a to jsem ji mel v BTT jako nejslabší článek squadry. Ze ji byla role sita na miru? Hovno. Prostě to zahrála excelentne. Nejvetsi překvapení a herecká proměna za poslední rok pro mě. Jakoukoli situaci, jakoukoli emoci jsem ji zobal z ruky. Seriál na 4 * ale za její herecký výkon v hlavní roli tomu napalim 5ku. Pro mě obrovské překvapení. ()

TATANKA20

Na tento seriál jsem narazil náhodou. Shlédnuto za jedno odpoledne. Za normálních okolností by ode mě dostal asi 5 hvězdiček, ale byly některé detaily, které vypadaly hodně nereálně. Dámy prominou, ale pokud dvojice lidí někde užívá večer s alkoholem a skončí v posteli.... to je normální, ale když se probudí chlap s holým zadkem a žena ve spodním prádle.... tady je něco divně.... Asi se paní herečka moc styděla.... ()

McGuffin

Ve skutečnosti Letuška, The Flight Attendant, nijak zvlášť nelétá, ale v New Yorku vyšetřuje vraždu, které byla v Bangkoku nechtěnou až moc přímou účastnicí a proto také možnou obětí vraždy příští. Odhalování vraha i jeho motivů se jí s pomocí přátel, nepřátel i zavražděného daří. Početný tým scénáristů vedený Stevem Yockeyem k tomu amatérské vyšetřovatelce nadělí jeden výrazný rys detektivů drsné školy, náklonnost k alkoholu, a několik stejně podivných dalších rysů, jako například roztěkanost, neupravenost, upovídanost a upovídané kamarádky, upravený být a neupravené vztahy. To vše, pod vlivem alkoholu i bez, úspěšně využije, přežije a přivede sebe do CIA a nejlepší kamarádku na mizinu. A možná nebude trvat dlouho a zbohatne a též skoncuje s alkoholem. Zřejmě své úkoly zvládne na jedničku s hvězdičkou. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu okolo něj. https://www.macguffin.cz/ ()

artlover

Prvý diel - možno dva - veľmi dobré, potom ma otravovali flashbacky a scény s mŕtvym Huismanom. Vedľajšie postavy (snáď okrem brata, ten mi nevadil) stáli za.. málo a s realitou by sa toto celé stretlo asi tak nikdy. Kaley ma nijak špeciálne neohromila, ale celkom sa sem hodila. Dalo sa na to pozrieť, človek akurát nesmie veľa čakať ani premýšľať. ()

xterri

Dokoukala jsem to jen diky te sexy mrtvole. Prvni dily vypadaly vazne zajimave a navnadily me. Ale s kazdym dalsi dilem to byla vic a vic sracka :( Mozna to meli zaradit spis jako parodii na drama/krimi. ()

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

Čtvrtý Star Trek možná přece jen dorazí

28.03.2024

Filmové pokračování rebootované série Star Treku, jež by navázalo na třetí díl Star Trek: Do neznáma, bylo již několikrát oznámeno, aniž by se práce na něm jakkoliv pohnuly. Do absurdna byly tyto… (viac)