V odlehlém výcvikovém táboře dojde k nehodě. Ve skupině přeživších vzplane nenávist a začne brutální boj o život, ze kterého není úniku. (Netflix)

Kienast

Za mě spokojenost a solidní překvapení z Kanady. Jediné co mi vadilo bylo v některých momentech chování postav, ale nemůže být každý den posvícení. Slabší 3* ... 6/10 ()

qxkamo

Mam z toho filmu zmiesane pocity, aj ma zaujal, aj nezaujal, mnoho veci sa mi v nom zdalo dost jednoduchych a jasnych, ale sucasne to bolo vsadene do zaujimaveho prostredia. Minutaz je pri tomto filme slabucka uz len kvoli pomalemu rozbehu a naslednemu velmi rychlemu spadu udalosti, pokojne to mohlo mat aj 2 hodiny pri sucasnom lepsom, dramatickejsom rozpracovani scen. ()

Untentrauer

Film o společnosti pošuků, kteří nemají na práci nic jiného, než se na odlehlém místě uprostřed kanadských hvozdů připravovat na apokalypsu. Vše se samozřejmě zvrtne a ty blbci se navzájem postřílej. Je to zajímavý námět s krásnou krajinou leč s béčkovým provedením. Takže film na jedno shlédnutí. ()

petikacka

Co se stane když si parta magorů co se bojí migrantů, odjede hrát hru o přežití jenom "jako". Po jedné nehodě se však vše zvrhne ve hru "doopravdy" přežít. No je to takový blábol s pár dobrými scénami, ale to je asi tak všechno. Za mě 45% ()

Punkey

Asi tady není nic, kvůli čemu bych se na to znovu podíval, ale jako survival vyvražďovačka na jeden kratší večer, zábava zajištěna. ()

Rathalos

Kanadske prekvapenie v podobe tohto mraziveho thrilleru,ktory na uvod trosku nudi,no potom to je zaujimave,zacne sa iskrit,pritvrdzovat a uz sa to nevyhne boju o holy zivot,z pomerne priatelskej atmosfery to prejde do poriadneho dusna,fajn zabava...:-) ()

Daiker

Příjemné překvapení...... Parta magorů se sejde na jednom místě a mají se naučit jak přežít mimo civilizaci. Vůbec jsem nepochopil proč se mají učit vyrábět bomby a tak to dopadlo, jak to dopadlo.... Už samotné prostředí vybízelo k přežití, hlavní psychopat byl magor, sice to tam měl pěkně zařízené, ale nikdy bych nejel za takovým člověk a ještě si nasazoval pásku přes oči.... Celkově ty lidi nemusím, všude vidí apokalypsu. Sice je pěkné, že umí uchovat rýži na 20 let, ale stačil by mu zánět v zubu a je v prdeli.... ()

Maximilianus

Zdá sa mi, že poslednou dobou sa rozmohli filmy, kde nie je jasné, kto je hlavnou postavou. To sa mi samozrejme páči, pretože to prináša určitý prvok prekvapenia v tom, že nikto nie je v bezpečí. Film je taký lepší priemer, dĺžka je úplne v pohode a téma celkom aktuálna vzhľadom na súčasnú situáciu. 6,4/10. ()

rublik05 odpad!

Zvláštní a docela hloupý film o partě ozbrojených skautíků, kteří se po sledu zcela nelogických událostí rozhodnou postřílet mezi sebou, aniž by k tomu měli nějaký racionální důvod. Už samotné chování jednotlivých postav je zcela pitomé, totálně bez sebereflexe. Děj má extrémně pomalý spád, víceméně půlka filmu je o nudných dialozích, které absolutně nemají čím zaujmout. Z herců mi nebyl sympatický prakticky nikdo, výkony mi přišli o něco horší než v té nejhorší epizodě Ordinace. Příběh jako takový má plno nelogičností, efekty hrozné, atmosféra úplně o ničem. Škoda zbytečně nevyužitých exteriérů. Zasněžená kanadská příroda nabízí opravdu úchvatnou podívanou, ovšem v příběhu prakticky nehraje žádnou roli a slouží spíše jen jako nevyužitá kulisa, což je veliká škoda. Nenapadá mě jediná věc, která by se mi na filmu líbila. Snad jen celkem v pohodě kamera, ale to je na kvalitní film jaksi málo. 0/10. ()

Acrobat

Už len prítomnosť zimy, snehu a Kanadských plání dodáva divákovi potrebný kyslík. Všadeprítomná uveriteľná zima sa rosí aj na mihalniciach a streľbu počuť až do diali. Neduhy sú aj tu, ako napríklad obmedzený počet hercov a jednota miesta typicky Netflixovski, avšak je to nahrádzané výbornými psychologickými pochodmi, streľbou, plánom, šokom. Zvolená bol aj dobrá minutáž, problém týchto filmov však nastáva v odstavení sa od okolitého sveta. V týchto filmoch a im podobných chýba prepojenie s vonkajším svetom. Záverečná jazda do prázdna to len potvrdzuje. Nie je to ohromujúce, ale sviežosť nestratí. (jedna hviezda navyše za sneh v prostredí a zimu všeobecne, čo je striktne subjektívne) (videné 07.02.2021, BDrip) ()

piglit

Pochopil jsem - není dobře se připravovat na konec civilizace, protože by se ze mně stal vraždící psychopat. Musím věřit našim stádním představitelům. Určitě to všechno dělají dobře. ()

johnsnow odpad!

Po 40 minútach utrpenie vypnuté. Nie že by to vyzeralo zle ale ten dabing, no kriste pane to jak keby ochotníci narozprávali. never more. ()

Pitryx

Už to tu napsali skoro všichni, půl hodiny nudy, a ani pak nic moc. Rozesmála baba která vydržela bez nádechu skoro dvě minuty v zamrzlé řece. Dvacet však dávám za překvapení v šedesáté minutě a dalších dvacet za celý zbytek. Podruhé to vidět nemusím. ()

solisoli

Skupina dobrovoľníkov sa účastní výcviku na prežitie v Kanadských horách u zálesáka, ktorý žije v tejto nehostinnej oblasti a má všetko pre prežitie svetovej katastrofy s cieľom získať ďalších, kto by sa pridal. Výcvik prebieha podľa plánu až do momentu, kedy dôjde ku nečakanej tragédii. Táto udalosť vyvolá rozdielne názory zúčastnených, ktorí sa nakoniec rozhodnú opustiť tábor. Začína sa štvanica a boj o prežitie, kde napätie sa stupňuje, ale v dosť nereálnej koncepcii zámeru. ()

jokino

Film nebol vyslovene zlý, nápadom celkom ušiel. Do 1/2 ma aj celkom bavil, no potom to nabralo pre mňa úplne "tragický", až nezmyselný spád nelogickosti v deji, a na to, žeby to mal byť nejaký survival, sa tam diali pekné blbosti.. Škoda, že sa to celé neuberalo iným smerom. Potenciál to malo slušne našliapnutý, no pre mňa nakoniec nevyužitý a zle spracovaný.. ()

megajalec

V krízových situáciách sa odhaľuje skutočný charakter. Prvá polovica o ničom, až príchodom na chatu sa to zmení. Partia ľudí sa snaží naučiť, ako prežiť, keby dačo. Stane sa nehoda a začne sa boj o to kto z koho. Z hostiteľa sa vykľuje psychopat a ostatní chcú len prežiť. Navyše, sú na samote u lesa, čo im sťažuje situáciu. Paradoxne, aj keď majú výcvik, ako prežiť v prípade epidémie alebo inej svetovej krízy, musia sa brániť nie prírode, ale samotnému človeku. Pekná symbolika. ()