Demi Moore v roli vojenské důstojnice, kterou vybrali na výcvik do speciálních oddílů americké armády. Nejdřív ale musí překonat nástrahy vojenského výcviku, mužské povýšenosti a dokonce sabotáže, aby dokázala své schopnosti, přičemž si je celou dobu vědoma, že budoucnost žen v armádě závisí na úspěchu její mise. (Intersonic)

Puol

Vcelku to ujde, Demi ako super vojanda sa dá zniesť a Ridley Scott je veľmi skúsený režisér. Militaristicky sa vyriadil ale až o pár rokov neskôr v Black Hawk Down. Nejednoznačnú postavu si tu strihol i Viggo Mortensen. Tak 7/10. ()

hazaba

Když chceš dosáhnout svého cíle, musíš vytrvat navzdory překážkám, které Ti osud či nepřejícní kladou. Tak se dá v kostce shrnout "poselství" tohoto filmu. První část docela dobrá, bohužel závěr vyzněl příliš kýčovitě. Ale jinak si nestěžuju :-) A zajímavý vztah mezi Jordan a Johnem. ()

mala_kea

Demi měla bicáky, že by od ní mohl dostat do držky třeba taková těžká váha, jako je Ota Černý. Ridley Scott, doživotně trochu posedlej militantní tématikou, natočil docela tvrdou podívanou, takovou svoji předzvěst "Black hawk down". Když přehlídnu solidní porci nereálnosti a Vigga Mortensena, kterej tu vypadal jak teplej, tak to bylo docela zajímavý ()

Heroine odpad!

I když bych byla ráda hodná, nemám pro tenhle film nic než pohrdání, Pohádkově nerealisticky vystavěný příběh o tom, že ženy do armády patří. Ne, neřeší se ta možnost, že sice když umře muž, tak to nemá menší váhu než když zemře žena, ale tak pojďme něco udělat s tím, aby neumíralo tolik mužů. Pojďme do války taky! A nejen umírat, ale hlavně zabíjet! Je jedno, že nesnáším Demi Moore, v téhle roli by mně naštvala i moje nejoblíbenější herečka. Je to sprostý, zlý, bezohledný a debilní film. ()

burton

Uf! Demi...Zlatou malinu Ti určitě udělil nějaký připoprděný úzkoramennatý debil, obalený kokainovým oparem. Výborný to je, drsný, hustý, mazec. ()

Rathalos

Tato akcna drama uz pomaly zapadla prachom,ale obnovil som si matne spomienky na tento film,ktory sa zaobera hlavne temou zien v armade,musim pochvalit hlavne vyber Demi Moore,velmi dobre zvladla svoju ulohu...:-) ()

Besyn

Není to vyloženě špatný film,jen je takový nemastný,neslaný a herecký výkon Demi Moore je tak akorát na zlatou malinu.Velká škoda, protože Ridley Scott ukázal,že perfektní akci rozhodně natočit umí (Black Hawk down). ()

Barak

Demi Moore to bude mít v armádě asi těžké, jakožto jediná žena. Ale ona je te tvrdý "hoch", takže se za každou cenu snaží těm nahoře dokázat, že na to opravdu má. Výcvikové středisko pro ty nejlepší, svaly, pot, tvrdá dřina - to všechno je tu na denním pořádku a Demi se s tím bude muset vypořádat - dokonce si i ostříhá vlasy. Prakticky všechno se odehrává v nějakém tom zařízení, kde se z chlapců stávají muži. Naštěstí to však není pořád o tom samém a testy jsou pořád nějaké jiné, kombinují se, takže to není zas taková nuda, jak jsem předpokládal. Akorát ten Viggo Mortensen - vypadá jako totální magor, možná ještě hůř.. kdo by si proboha nechal narůst takový knírek? Ta Demi to aspoň trochu zachraňuje. Na Ridleyho docela slabota, ale ten příběh taky není nijak zvlášť slibný, že, zvlášť, když se dá lehce odhadnout, jakže to vlastně celé skončí.... (5/10) ()

dalziel

Kazdy v kine po filme frflal, ale mne sa to pacilo a stale paci.Mozno Demi nebola az tak stastna volba pre tento film ale aj tak.Kto vie mozno este casom hviezdicku prihodim :-) ()

Biopler

Ukážka ako sa americká kravinka dokáže podať zaujímavo keď ju má pod rukami režisér zvučného mena a v talóne má bezchybného Mortensena a slušnú Moore. ()

Kingjiri

Cožpak o to, G. I. Jane je filmařsky i herecky (Demi Moore se mi nezdála vůbec špatná) slušná práce a jde taky o zajímavej vhled do výcviku speciální oddílů US armády, nicméně námět nebyl uplně muj šálek čaje. Ženský by se prostě neměly snažit za každou cenu všude prosazovat a pohled na zkrvavenou ženskou s vyholenou palicí je fakt divnej. V armádě určitě ženský svoje místo maj, ale rozhodně ne v bojovym poli se zbraní v ruce. Proto jsem taky hlavní hrdince příliš nefandil a stál na straně svéráznýho vedoucího výcviku Vigga Mortensena, kterej to s ní vlastně myslel dobře, ačkoliv na závěr vyměk. Mimochodem vývoj vztahu Demi-Viggo byl docela zajímavou dějovou linkou. ()

haWranka

Ale no tak, vždyť to nebylo zase až tak špatný. Jo, sice Demi nebyla moc uvěřitelná, ale to že si oholila ty svoje krásný vlasy, tim teda u mě vyhrála. Hm, kolik za to asi dostala...Jo abych nezapomněla, Viggo Mortenson byl ve své roli naprosto úžasný! ()

Trixi

Pro mně....veliké překvapení. Nemám moc v lásce filmy na podobné téma, ale tenhle mě dostal. Přistihla jsem se dokonce při fandění. A ikdyž nejsem zrovna velký fanda Demi, musím uznat, že to zahrála dost dobře a nedovedu si vůbec představit, že by to nějaká jiná herečka zvládla líp (nebo, že by to vůbec zvládla). Dávám **** ....... za nejlepší film v této kategorii. ()

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

Willis a Stallone: Akce je pořád baví

23.08.2011

Jeho bývalá manželka Demi Moore si zahrála G.I. Jane, Bruce se teď připojil k týmu G.I. Joe. Konkrétně v roli „otce všech Joeů“, generála Joea Coltona. Kolovaly o tom drby už nějakou dobu, teď to… (viac)