Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

necisty

Ono mi šlo jen o to vypnout hlavu a chvíli se bavit. Ze začátku se to příliš nepředvádělo a plnilo to jen původní požadavek. Ale při scéně se čtyřmi vyslíchanými jsem prskal smíchy a skvěle natočený závěrečný souboj s několika zabijáky splácnutý nejspíš jedním vrzem mě utvrdil, že přesně tohle jsem dnes potřeboval. ()

SHI-SHA

Woody je skvělej, Kevin už hraje po sté stejnou roli - ta mu sice sedí, ale už je toho moc. K tomu neuvěřitelně špatné CGI a vrcholně cringe momenty (konec Debory - vážně?, "vtipné" sestřihy youtube videí atd.). Zbytek je celkem zábavný a například bojová scéna ve fitku (jeden záběr?) je úplně parádní. ()

StanislachKo

Nehádam sa, že sa jedná o šablónovitú Hartovicu, kde hrá neschopné tupelo po boku badass týpka. Ale dialógy sú zábavné, Woody si tiež evidentne užíva momenty, keď je za totálneho vola, akcia miestami prekvapivo kulervoucí. Ale čo si zapamätám asi jediné je mlátička v gyme s vidlákmi a na jeden shot snáď 7 minút. Mňa toto vždy hrozne dostane, lebo ten film je priemer, to si neklamme. Nemuselo to tam byť a nič by sa nestalo. Napriek tomu, tú námahu si dali a to mi príde veľmi sympatické. Fajn. Príjemne ukončený týždeň. ()

otík

Na to, že je to film s otravným Kevinem Hartem, je to překvapivě zábavný film. Harrelson je borec, tvrďák každým coulem, Hart je hňup, který se sem tam zachová nečekaně. Místy je to neskutečná sranda, za břicho jsem se popadal hlavně při výslechu 4 mužů dohromady, kde jednoho Hart nechtě řízne přes oko. Akčně je to velmi slušné, závěrečná bitka je fakt super, kamera přímo perfektní. Jako akční komediální jednohubka to rozhodně obstojí. ()

Johnny.ARN

Muž z Toronta je presne ten akčňák. Viete ktorý. Ten na sobotu večer na Markízu. Akože vtipné dialógy, akcia, nezmyselné výbuchy a akrobatické prestrelky. Namotané na chabý a jednoduchý dej s biednou zápletkou. Aspoň že Woody to vie vždy podržať a final fight bol fajn. 2 z 5 ()

lykan9

Od akční komedie s Woody Harrelsonem jsem čekal rozhodně víc. Hart byl jako vždy křečovitej a ani z Woodyho nevycházelo to pořádný drsňácký charisma, na které jsme zvyklý. Akce ušla, ale jinak se divák převážně nudí. Muž z Toronta klesl do klasického průměru, a to jsem tomuto filmu věřil na víc. ()

Timak

Woody je boží, Kevin hraje jako vždy, což mě nevadí, ale ten konec je vyloženě špatný, přepálený a šlo z toho vytěžit víc. ()

Sany33

Príbeh: Podivná zhoda okolností môže za to, že z obyčajného muža sa v očiach všetkých stáva obávaný zabijak "Muž z Toronta". A začína sa boj o holý život. Herecké obsadenie: Kevin Hart neustále hrá v akčných komédiách kedy sa jeho alter ego stáva uvrešťaným kontrastom nijakého wanaby drsného búchača. A preto ani toto prevedenie ničím nevychádza zo zabehnutých koľají.  Prevedenie: Humor dávkovaný dobre, akcie dostatočné množstvo a herecké výkony celkom dobré. Samozrejme sa zas stretávame s rasovou diverzifikáciou ale to už je pri Netflixe zlatý štandard.  Pocity: Občas som sa zasmial ale skoro dve hodiny ušli ako voda čo hodnotím kladne. Harta mám rád v rovine stand-upu ale vo filmoch je to dosť zlé a málo kedy sa na to dá pozerať. Woody na rozdiel od neho úplne ovládol svoju postavu a baví ma v každej scéne.  Pridaná hodnotaAkčná komédia ktorá neurazí ale ani nevychádza z radu. Na jedno pozrete ale ideálna jednohubka. 55% ()

Jaro.Krafcik

Pobavil som sa. Hart a Harrelson skvelá dvojka plus akčné pasáže výborne. Chýbal asi len ten tradičný Harrelsonov cz dabing. Ako som už spomenul netflix bude mať problém teraz prekonať ostatné streamovacie služby a musí pridať s lepšími filmovými kúskami. Ale napriklad tento bol veľmi fajn. Lepšie ako minulotýždňový Spiderhead. 4* ()

JohnSmith odpad!

Akční komedie s nulovým humorem a špatnou akcí. Asi bych dal lepší hodnocení nebýt dementniho Harta. Ani jsem to nedokoukal, tak blbé to bylo ()

mkubalikova

Mám ráda Woodyho Harrelsona, ale není tak dobrý herec, aby šlo vymazat, že ta role byla šitá na tělo Stathamovi. Jedna dobrá bitka dobrý film nedělá. 50% ()

blackkocour

Bohužel, i dĺžka 15 minut je na tenhle film trestný, nebrat to. Woodpackerovi už na netflixu totálně znásilnili mozek i prdel, nebo už na něho pomalu přichází ten gastroduodenální vřed. Jeho role je až tragikomická, a Bůh ví, že bych to nikdy z úst nevyřknul, ale i Kevin Hart odvedl lepší výkon, a to už je co říct. Myslím teď výkon kdo ustřelí větší hovno z huby, a hlasitějšího prdu ve výtahu. P.S. - Dost mi to znechutilo Toronto.. ()

psychoJoa

Jedna z lepších komedií poslední doby - třeba dodat, že mám asi slabost pro Kevina Harta a určitě mám slabost pro schopné a přesto citlivé zabijáky. ()

upson

Na film jsem se díval jenom kvůli Woodymu. Doby kdy exceloval ve snímcích jako Lid vs. Larry Flint jsou již dávno pryč :-( ()

sedm.1

Buddy komedie mi nevadí, na rozdíl od Kevina Harta, na kterého začínám být doslova neuvěřitelně alergický a v případě tohoto filmu je to dokonce jen a jen jeho vina, že jsem se u Muže z Toronta nedokázal bavit a že mu ve výsledku dám podprůměrné hodnocení, protože kdyby se tam tenhle zasranej, otravnej, ukrutně nevtipnej a nezábavnej zmrdeček vůbec nevyskytoval, šla by má spokojenost s celým filmem jistě nahoru a tím pádem by se to pak pozitivně odrazilo i na mém hodnocení. Jenže ten skřet tu je a můj dojem z filmu tak stojí za prd, a to i když zbytek filmu zas až tak špatný není. Především tedy akce je opravdu výborná, choreograficky nápaditá, přehledná, dynamická, a je jen velká škoda, že tvůrci hráli na přístupný rating, jelikož pak by to byl velký mazec. Zápletka pak sice příliš originality nepřinesla, respektive spíš vůbec žádnou, na druhou stranu to má ale alespoň spád a prakticky žádné nudné momenty. Co se týče postav, toho trapnýho užvaněnce nepočítaje, tak i tam u mě v podstatě panuje jistá spokojenost, Harrelson tyhle týpky prostě zvládá s přehledem a ostatní se pak naštěstí jako ten ústřední dement nechovají, což ve výsledku docela stačilo. Za menší negativa lze pak snad zmínit, že většinu humoru obstarává právě Hart, tak v tomto ohledu film zcela propadá, atmosféra, či styl se tvůrcům též nepodařilo jaksi zajistit, a chybí i napětí a moment překvapení, a to vše tak zkrátka nedělá z Muže z Toronta zrovna dvakrát zábavnou jízdou, nicméně opakuji, nevyskytovat se tu ten hňup, šlo by jinak ve výsledku o neškodnou podívanou, kterých je sice mnoho a mnoho, ale tahle by k těm horším rozhodně nepatřila. ()

Soweek

Hughes recykluje své předešlé 2 filmy tou nejhorší možnou formou. Buddy komedie, která má překvapivě dobré akční scény hoří na trapném Hartovi a zbytečně obsazeném Woodym, který mohl svůj čas věnovat kvalitnějším projektům. ()

DavidS.

Scénáristé asi považují za vtipné, když muž u močení na toaletě vypráví jinému muži o svém proudu moči... Únavně a trapně ukecaný Hart a ospalá želva v podání Harrelsona... Netlix znovu v té nejhorší generické podobě... ()