Záměna identity přinutí zmateného podnikatele spojit síly s nechvalně proslulým zabijákem známým jako muž z Toronta, který mu má pomoct zůstat naživu. (Netflix)

Arsenal83

Občasne vtipné, ale fakt skôr len občasne. Hart v tej istej role, ako celý život. Woody výborne nahradil Stathama, má rovnaký počet vlasov. Na zabitie času dobrý film. Pri očakávaní niečoho väčšieho alebo vtipnejšieho však môže prísť sklamanie. ()

Chrustyn

Další na kalkulačce vygenerovaná srajda Made in Netflix, kde se veškerá invence použila na jednu slušně natočenou bitku. Jinak klasicky uječený Hart, znuděný Harrelson v poloze ze Zombielandu a rutinér Hughes, kterému se první Zabiják a Bodyguard povedl asi náhodou. ()

Marze

Tato bezzubá buddy komedie není ani zábavná, ani vzrušující. Film mrhá talentem Woodyho Harrelsona a Kevina Harta. Budete mít pocit, že jste to už někde vidělo a už to nebudete chtít vidět. ()

BMW12

Za mě fajn akčně-komediální jednohubka. Kevin Hart je můj oblíbený komik a zde mi jeho vtípky také seděly, několikrát jsem se hodně zasmál. Woody Harrelson do role drsného zabijáka také pasoval jako hrnec na prdel. Proč však dávám 3*? Protože i když mě příběh bavil, tak tam bylo pár nelogičností, a za to musím jednu * ubrat. ()

anderson

Námet, ktorý tu v rôznych obmenách už nespočetnekrát bol sa pod Hughesovou taktovkou zmenil na príjemnú jednohubku, ktorá splnila presne to čo som od nej očakával. Čiže pobavila. Celkovo ma prekvapilo ako sa z takého nezaujímavého scenára podarilo vyťažiť totálne maximum. Hart tentokrát nebol príliš otravný, no nedobrovoľný parťák v podaní Harrelsona bol "trefa" do čierneho! A dokonca bez zbytočnej a násilnej propagandy. Za štyroch "men from nowhere". (25.6.2022) ()

TheEvilTwin

Kevin Hart, Harrelson, režisér Zabiják a bodyguarda a akční našlapaná komedie plná “Hartovského” černého humoru? Yes please! Plno ubrečenců zde celý film hejtí a shazuje, ale kdo miluje Harta a jeho standupy (které jsou mimochodem to nejlepší, co na standup/komediálním poli kdy vzniklo), tak bude slintat blahem i u Muže z Toronta. Dvě hlavní postavy, a to “debílek” Hart a chladný zabiják Harrelson se výborně kontrastně doplňují, hláškuje se o stošest, ústřední nápad, kdy se komediant připlete do tvrdého gangster obchodu a je nucen hrát zabijáka, aby nebyl odhalen, je už sám o sobě skvělý a když se přidá solidní a vizuálně poměrně dravě natočená akce, je vyhráno. Je to hloupé, je to stupidní, ale tohle je prostě typický Hart, takže kdo jde do filmu a čeká intelektuální áčko, ten je blázen. Humor mi sedl maximálně, akce překvapila a vůbec jsem se nenudil, takže nadstandartní čtyřhvězda jak vyšitá! ()

claudel

V americké a francouzské kinematografii nalezneme spoustu snímků s jedním drsňákem a jedním troubou, kteří spolu sdílí nějaký úkol/cíl a k jeho dosažení se vinou osudu vzájemně potřebují. A lze to natočit vtipně i nevtipně, více či méně akčně, výsledek posoudí pak diváci. Já tyhle snímky nevyhledávám, avšak v době vánočního odpočinku jsem se mu nebránil a překvapivě se smál více, než bych očekával. Kevin Hart se svojí malou postavou představoval záruku humoru už v Jumanji, stejně tak byl terčem mnoha vtipů i v tomto případě. Woody Harrelson byl možná nějak přifouknut a přimaskován, aby působil děsivě a hrůzyplně. Oba dokázali z této akční komedie vytřískat maximum a jako bonbonek se objevovali všichni další muži z Miami, Tokya, Moskvy... ()

Morholt

Akční béčko, který Hollywood seká jak Baťa cvičky. Není tu nic, coby člověka nadchlo a nic, co by ho urazilo. Sem tam se tu dá pousmát a je tu jedna scéna s velkým potenciálem, ale to by nesměla být mizerně nasnímaná. Herecky jakž takž a ačkoliv Harta moc nemusím, tak tady mi na nervy tolik nelezl. Film na zabití času. 50% ()

Lacike

Čakal som peklo, ale že to bude trápny nepodarok na úrovni Asylum produkcií, je smutné. Netflix líže dno. Dostali sme komediálny akčniak s nevtipnou ústrednou dvojkou a mizernou akciou. Zas to vyzerá jak keby väčšinu filmu natočili v štúdiu. Takže keď už sa objaví nejaká akcia, tak niekto po nikom vystrelí v miestnosti alebo sledujeme tragické CGI orgie či už akcie vo vzduchu alebo vybuchujúci dom. Je to horšie ako Seagalovky alebo Willisovky v tom zmysle, že od nich divák už nemá nádej, že by sa dočkal niečoho dobrého  a baví sa len na ich účet. Netdlix má prachy, hviezdy pred aj za kamerou a tak sa vzchopí len na nepozerateľnú sračku na ktorú si nikto za pár týždňov nespomenie. 2/10. ()

ScarPoul

Pozerať sa na to a dúfať v niečo invenčné a zábavné by bol sebaklam. Ten film je spravený len preto, lebo Kevin Hart a jeho ukecanosť je momentálne veľmi populárna a potrebuje vyťažiť čo možno najviac zo svojej zostávajúcej kariéry. Zostávame mu možno ešte päť rokov, kedy sa jeho kreácie stanú pre všetkých únavné. A pre Woodyho je to ďalší projekt, kedy sa vykašľal na veľké herectvo a išiel si zarobiť peniaze podobne, ako to spravil v prostoduchom pokračovaní Venoma. Muž z Toronta je na chlp rovnaký, ako posledné filmy Patricka Hughesa. Vo všetkom. Akcia, zvraty, chémia medzi postavami. Pozerateľné to je. Nudiť to až tak nenudí. Ale je to pľuvanec do tváre dobrého vkusu. Toto je teraz populárne. A mne je z toho smutno. Talent zomiera a my mu za to tlieskame. Takže v rámci tohto môjho názoru, idem na ďalší film s Kevinom Hartom dúfajúc, že sa zasmejem aspoň raz a aspoň tak, ako kedysi. ()

ArsenalEagle

Ona by to byla vážně fajn ujetá komedie s nápaditou akcí a ohranou, přesto stále zajímavou a plodnou zápletkou. Jen kdyby film nebyl místy tak zbytečně blbej a nelogickej. Počítání jednotek metrů při střemhlavém pádu letadla, random spawnem FBI na místech, kde absolutně nemůžou tušit, že mají být, to téhle akční komedii hrozně ubírá. Přitom jde vždycky o naprosto zbytečné scény, jejichž vyškrtnutím by film vůbec nic neztratil. Woody je super, s vyšinutými, emočně nestabilními magory má své zkušenosti a hlavně je umí zahrát, Hart byl snesitelnej a nemůžu říct, že by mě nějak neúnosně rozčiloval. Já se bavil, xkrát jsem se i nahlas zasmál, akce a vtipy jsou slušně dávkované, ale bohužel občas ulítnou opravdu basic věci, které požitek srazí. ()

AffectedFace

Příjemná jednohubka, která má k originalitě daleko, ale na druhou stranu je to obrovská zábava i při PG-13 ratingu, kterej mi přece jenom v tý "Kingsman" style akci dost vadil, protože scéna s motorovkou mohla bejt hodně ostrá! Akci to má téměř furt, takže divák nemá šanci se chvílí nudit. Poprvé mi přišel Kevin Hart celkem snesitelnej a Woody byl opět úžasnej. Režijní ruka Patricka Hughese je tu hodně znát a je to jedině dobře, bůhví, jak by to bez něho dopadlo. Soundtrack parádní. Jako páteční oddechovku můžu určitě doporučit. S R-ratingem bych dal o hvězdičku více. Silné tři hvězdy. ()

Trevor

Naozaj veľmi solídna akčná jazda, občas trochu trápny humor a príbeh v zabehnutých koľajách by to mal za 4, keby ho nevyrobil Netflix...už už človek odpustil aj genderovo rovné ospravedlnenie z úvodu vďaka perfektnému záveru, keď tu musí afroamerická rasistická sviňa naplniť liberálne kvóty a povedať, že zabil bielu ženu. Je otázne či je väčší čurák ten dement režisér a scénarista alebo chlapci ktorí sa starajú o český dabing. Pretože ak by povedal v závere že zabil ženu, nik by ani len nepostrehol ako sa hovädá z Netflixu za každú cenu snažia polarizovať spoločnosť, lebo iba takáto spoločnosť sa dá ovládať tak ľahko, že jej odoberiete práva pohybu, zhromažďovania či slobody prejavu a ona nikdy spoločne proti týmto nadnárodným fašistickým spoločnostiam nebude protestovať. Keby si túto rasistickú poznámku afroamerický liberálny retard odpustil, mohli to byť veľmi solídne 4*... ()

M.i.k.e

na Netflix to nakonec nebylo zas tak zlé.Na Muži z Toronta je sice dost vidět, že byl původně šitý na míru Stathamovi, který by se sem hodil víc, ale Harrelson to nakonec ustál se ctí. Jeho chemie s Hartem, hrajícím pořád to stejné, je sice na hraně a tvůrci nedokáží z kontrastu užvaněného, neschopného trpaslíka a drsného zabijáka vytěžit víc než klišoidní standard, ale jako oddechovka nakonec MFT docela funguje.Mohlo to nicméně dopadnout mnohem lépe...60% ()

Figu

To, že Hart ze sebe dokonale umí udělat idiota, to je nad slunce jasný. To, že Harrelson je vostřílenej kvalitní herec, to je taky tutovka. To, že oba ve všech svých bijácích, kdy tvoří s někým duo, to víme taky že většinou funguje na jedničku. Ale to, že zrovna mezi těmahle dvěma ta chemie bude až tolik šlapat, to je pro mě (i přes všechny ty pozitivní aspekty) překvapení a to příjemný! Zasmál jsem se, bavilo mě to a prostě celkově krásně sedlo... Na zabití večera ideálka. 70% ()

bourec

Nebejt příšernýho Harta, tak sem tomu filmu snad ty čtyři vlasatice dal. On ovšem svým projevem dokáže pěkně otravovat divákovi život. Jinak ale veskrze koukatelná skoropohoda. Slušný. 60%. ()

C0r0ner

Nečekal jsem, že béčkový výplach (které mám obecně rád) bude tak špatný, ale na Kevina Harta se prostě nedá dívat. To že si scénář bere dobré věci z dobrých filmů a přetváří je do špatného celku, je tak nějak očekávatelné, ale i třeba s vtipy to byla slabota, takže dohromady taky slabota. 40% ()

PROCESOR

Pohodový odpočinkový film u kterého jsem se královsky bavil. Líbila se mi ta nadsázka, jak  se profesionální zabiják bojí žen. I další narážky proběhly, ale nechci vše prozrazovat. Hezká parodie na filmy o zabijácích a jejich spojkách. ()