Akčná pecka s Jasonom Stathamom, kde ako neľútostný a mimoriadne naštvaný muž, hnaný túžbou po pomste, sa v utajení zamestná v bezpečnostnej službe prevážajúcej obrovské sumy peňazí, aby odhalil, chytil a kruto potrestal ľudí, ktorí mu chladnokrvne zabili syna. (Magic Box)

Acehow

Film je pro mě trochu záhadou. Podle trailerů mi bylo jasné že film to bude bez špetky humoru. Ale že se bude brát víc než smrtelně vážně jsem nečekal. Příběh je tradiční revenge Béčko s kvalitně natočenou akcí v dostačujícími hereckými výkony až na dvě černé ovce. a s nenadchne neurazí soundtrackem. Jason Statham pro mě v téhle roli moc nesedl. Je to schopnej charismatickej chlapík kterej mi víc sedí jako trochu sarkastickej hajzl než tenhle k smrti vážnej mafioso nebo co má vlastně bejt. Ted ty dvě černé ovce. A těmi jsou Rob Delaney a Scott Eastwood. Rob je ve filmu naštěstí jen asi na dvě scény ale tak nehezky přehrává že se na to nedá dívat. A jeho charakter filmu nic nedá. zkráceně by tam vůbec nemusel bejt. A Scotty po tatínkovy talent nepodědil. Charakter který tady má hrát mu prostě nejde. Jeho výkon je distraktující k ostatním.  Ve zkratce je film celkem průměrným filmem který by špetkou humoru a velkou dávkou Ritchiho osobnosti byl podle mého názoru mnohem lepší. ()

MatoPalkes

Poctivé remeslo od režiséra aj od hlavného herca. Bavil som sa celý film, iba mi tam chýbal nejaký moment prekvapenia a hlavný záporák bol priemerný. Ale aj tak skutočne výborné. ()

Tempter

Na tomto poli už nejde vymyslet nic nového, ale klidně to jde pořádně podělat. Tady se to nestalo. Díky režii, kameře, muzice, hercům... Velká žánrová spokojenost!!! ()

indiDan

Rozhněvaný muž se mohl velice snadno stát naprosto běžným akčním thrillerem, který není vyloženě napěchovaný akcí. Je to ovšem nelineární způsob vyprávění, který z něj dělá mnohem zajímavější podívanou. Zápletka je totiž odhalována postupně a z různých úhlů pohledu, což si rozhodně získá divákovu pozornost. Ve své podstatě jde ale stále o poměrně prostý příběh typický pro daný žánr (jednoduché motivace hlavního hrdiny a jednoduché vedlejší postavy), s čímž by měl divák rozhodně počítat předem. Pokud byste tedy rádi viděli nějaký klasický akční thriller, který je ale podán v nestandardní formě, pak by vás mohl Rozhněvaný muž příjemně překvapit. ()

ezop1012

Toto fakt nemalo chybu! Veľmi dobrý scenár, slušná kamera a aj hudba. Toto by si mali pozrieť tvorcovia zlátaniny zvanej Bond, lebo niekedy menej je viac. V rámci žanru je to bomba. Nečakal som, že Statham ešte bude mať niekedy výborný film, ale toto snáď všetky prekonalo a hlavne tu sa netlačí na pílu a hlavný hrdina je z mäsa a kostí. ()

Dejf19

Já toho chlapa miluju, Guy Ritchie má prostě pořád koule a zatím co většina Hollywoodu leze do zadku všem menšinám, LBGT komunitám a snaží se poukázat na problémy dneška, tenhle borec pořád zůstává svůj a točí filmy pro chlapy. Vezme jednoho z největších tvrďáku, dá mu do ruky zbraň a důvod proč být nasraný a to je vlastně všechno, takhle jednoduchý to je, a jak jsme se u toho bavili. Skvělý vizuál a dechberoucí hudba.  // Top moment - přestřelka v depu, to bylo bomba! // Nej postava – Jason Statham jako H // Top hlášky - Kill or be killed. It seemed to focus the mind // Yes, small hands. they make me quite popular ()

BigJohn02

Guy natočil klasický revenge film bez zpomalovaček, zato po Tarantinovsku rozdělený do kapitol s vloženými flashbacky, které poskládají solidní příběh, který skončí finálním masakrem a očekávaným řešením. Povedená  zábava. Jen v roli toho hlavního hajzla bych si představoval někoho charismatičtějšího než nehereckýho modela. ()

Bratyslavcan

Viem, že budem čierna ovca hodnotenia tohto filmu, ale i napriek tomu, že som milovník Guyovich počinov, tak za mňa to bol vzdialený krok vedľa. Nebavil ma Stathamov herecký výkon: poker face za každú cenu, a taktiež ma nebavila aj jeho 100% strelecká presnosť a stála rozvážnosť. Ide do tuhého a chalan by si ešte kávičku popíjal. Aj humor ma míňal. Bola to skôr tradičná Stathamovka, v ktorej ide zasa o pomstu. Ritchieho podpis tam bol len v prezývkach. Páčil sa mi štýl rozprávania príbehu, no tam to pre mňa končí. Toto mi jednoducho nesadlo. ()

CreepyJoe

Velmi našlapaný film, kde to prostě všechno hraje, podmanivý vizuál v kombinaci odstínů černé,modré a barvy kovu. Soundtrack podobný filmu Sicario, který dokonale podkresluje atmosféru. Celkem osvěžující podívána. ***** ()

Tomassy

Příjemné překvapení. Některé filmy se mi od Ritchieho nelíbí, ale některé jako Sherlock Holmes a Král Artuš se mi líbily. Naštěstí Rozhněvaný muž se mi líbil a příjemně mě překvapil, užil jsem si ho. Hlavně 40. minutový začátek a skvělý 30. minutový závěr s přestřelkami. Statham nezklamal. Dobrá hudba. Kvalitní scény, nepůsobí to béčkově. Jen tak dál, více takových filmů. Doporučuji ke shlédnutí. ()

Widowmaker

Mam Guye Ritchieho rád, ale tohle je na něj podprůměrný. Od momentu, kdy zastavují v autě na burrito je vám jasný o co ve filmu jde. A o černé ovci, kterou H hledá v "novém zaměstnání" máte jasno už od první chvíle. Ale jako jednoduchej film na poopiční střízlivění to posloužilo. ()

cumimnabednu

Pokud má tento film 80% a já se na to kvůli tomu díval, tak jsem udělal chybu. A za mě si zaslouží 10%. Copak divákům nevadí takové nesmysly, které se ve filmu odehrávají? Hlavního hrdinu 7x postřelí, ale nikdo ze záporáků si nepamatuje jeho ksycht? Nikdo nezná jeho ksycht ani z firmy, převážející peníze? Když jim zastřelí 2 lidi, jednoho civila a jedno 7x postřelí, tak mám za to, že by byl mediálně známý a znali ho všichni.  Potom ty přestřelky, alá nasazenej záporák ze securitáků vystřílí díky jedné lsti všechny ostatní securitáky a záporáci se zase vyřadí navzájem.  A postřelený hrdina se nakonec objeví v pokoji posledního záporáka....to asi tomu dalo tečku a já si říkal, copak že nám měl tento film dát a co to mělo znamenat... ()

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

Hraný remake Disneyho Herkula našel režiséra

18.06.2022

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

Ritchie válečnou novinku pořizuje Amazon

13.01.2022

Guy Ritchie v posledních letech sype filmy jako nikdo jiný. A navíc velmi dobré! Po skvělém Rozhněvaném muži a výborných Gentlemanech se od něj už v březnu letošního roku dočkáme Operace Fortune, na… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD