Slnečná

• Česko Slunečná
Komédia / Romantický / Rodinný
Česko, (2020–2022), 166 h 49 min (Minutáž: 55–69 min)

Eva Salvatore Burešová, Marek Lambora, Lukáš Langmajer, Barbora Jánová, Filip Tomsa, Eva Holubová, Iva Hüttnerová, Jan Šťastný, Filip Blažek, Lucie Benešová (viac)

Statok v dedine Slunečná je miesto, kde menej prší a viac svieti slnko, kde rodina Popelkovcov vyrába ten najlepší kozí syr v kraji a prevádzkuje rodinný penzión s krčmou. Po nečakanej smrti otca Martina Popelku sa medzi sestrami Týnou a Sylvou rozhorí boj o rodinné dedičstvo. Kým rozumná Týna chce statok zachovať, vypočítavá Sylva by ho najradšej predala, zhrabla peniaze a vrátila sa späť do Prahy. Veď lúky okolo statku sú ideálne pre fotovoltaickú elektráreň, cena majetku môže byť vysoká. Do sporov o dedičstvo sa zamieša mladý investor Janek Linhart, ktorému ide v prvom rade o peniaze, ale už krátky pobyt na statku mu poriadne zmení život... Pre stávku o Týnu si Janek vymení rolu so svojím šoférom Vildom a zahrá sa na chudáka, ale už čoskoro sa ním naozaj stane, keď ho zradí spoločník vo firme, bratranec Roman. Janek sa dostane do situácie, kedy musí začať od nuly. Podarí sa mu však presvedčiť Týnu, aby sa k nemu pridala, veď vo dvojici sa to ťahá lepšie. Janek s Týnou tak bojujú o statok nielen kvôli sebe a odkazu otca, ale aj kvôli jeho obyvateľom a zamestnancom. Martin Popelka totiž statok poskytoval ako útočisko a zázemie pre stroskotancov, aby dostali novú životnú šancu. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (49)

Slnečná (2020)

Pro někoho možná hloupá telenovela. Mně se však seriál líbí. Je ze života, okořeněný romantikou. Milí herci. ()

Season 1 (2020) (S01)

Stávka (2020) (S01E01)

Já jsem spokojená, mně se 1. díl líbil. Dost to připomíná Ohnivé kuře, i herci jsou zde dost stejní, kterýž se mi též líbil. ()

Splašenie koňa (2020) (S01E02)

Epidémia (2020) (S01E04)

Pasca na zlodeja (2020) (S01E06)

,,Jsem snad ženatej už pár let, ne? To jsi asi zapomněl, že já taky.´´ Zatím nejlepší díl. ()

Rytieri hranatého stola (2020) (S01E15)

,,Tak seš rytíř dědo. Ne? K rytíři šavle patří.´´ A Sylva vytáhla na falešného Linharta falešné těhotenství. Vtipné. a nejlepší bylo, jak za ní přijela sekretářka Hana a chtěla, aby jí počůrala těhotenský test. A moudro na závěr - Zesměšňovat něco, čemu nerozumíte, je typické pro lidi s menším inteligenčním qocientem. ()

Svadobný pochod (2020) (S01E23)

SPOILER! Tak Tina utekla ze svatby. Správně udělala, ještě že jí radí její mrtvý otec. ()

Biskupský test (2020) (S01E25)

Tak toto je hodně dobrý díl a dost stěžejní. Na iprima však má název Biskupí test. ()

Boj o vodu (2020) (S02E03)

Tímto dílem se zase seriál zlepšil a díl mě bavil. ()

Děti v ohrožení (2020) (S02E07)

Ta Lída je ale teda čubka. To by jako ty děcka vážně ohrozila? Nechápu. ()

Ošizený líh (2020) (S02E09)

V televizi díl označen jako č. 44. ()

Indiánské odpoledne (2020) (S02E12)

,,Kašel, kouř a lásku jde zakrýt jen velmi těžko.´´ ,,Titanik, když šel ke dnu, orchestr hrál naplno.´´ ()

Zemřel herec Norbert Lichý

Zemřel herec Norbert Lichý