Janek a Týna se rozejdou. Tom čelí dalšímu nátlaku Jarošové, ale postaví se za něj celá hospoda v čele s Kratinovou. Plesníková mu vyhrožuje, že pokud nebude dostávat kluky, kdy chce, roznese po vsi, že má Tom s Kratinovou vztah. Tom jí ze strachu ustoupí. Zdeněk vyhraje zpět vilu a odmítne Vackovým pomoct. Svatba Sylvy a Štěpána je doslova za dveřmi. (TV Prima)

rakovnik

"Hele Evo, já už nevím, co dál. Ty budeš tedy vydělávat krafáním u krámu, ale co s těma mladýma? Musím to nějak natáhnout" "Já nevím René, tak ať se znovu rozejdou, začneme od nuly." "To je nápad, zlato moje! Lidi čekají umiřování, to bude srdíčko plesat." "Jojo, a dej mi tam i nějaké drama, třeba něco s dětmi." ()

Xardaxis

V jeden den je Týna obětavá přítelkyně, co shání svému milému psychiatra a na druhý den se s ním rozejde, protože její pomoc odmítl a řeší svá traumata způsobem, který jí se teda nelíbí. Tak si hlavně nezapomeňte sjednat elektřinu od Innogy a nechat se zaměstnat u Modré pyramidy. ()

AgnesDee

Po strašně dlouhé době se objevuje postava, jejíž role je mnohem důležitější, než na objevení jednou za pět epizod. A pak je tu samozřejmě postava, která by v tom seriálu nemusela být vůbec, ale z nějakého důvodu tam je. Její dějová linka není nikterak zajímavá, jen tam prostě je, aby se neřeklo, že s postavou Toma nikdo nic nedělá. A co byl sakra ten konec? Sakra, Týno, takhle se konflikty ve vztahu neřeší. A už vůbec ne ve vztahu, který byl založený od samého začátku na lži. ()