Sylva si bere Štěpána. Na svatební hostině se od Romana dozví, že Vackovi mají dluhy, a uteče. Takže se nedozví, že Zdeněk za Vackovy dluhy zaplatil. Janek chce udělat z ozdravovny sanatorium na léčení neplodnosti. A s Týnou se stávají obchodními partnery. Roman se rozhodl, že už nebude pracovat pro Johna. (TV Prima)

Skuby47

Je to jediný český vztahový seriál, který přes všechny výhrady pravidelně sleduji. Po první řadě jsem chtěla skončit, ale je to návykové. Konečně to začíná znovu nabírat dech. Dlouhodobějším pozorováním jsem došla k závěru, že nikoliv dvojice princ a Popelka jsou hlavními postavami děje, ale hlavním hýbatelem příběhu je skvělá intrikánka Dana Batulková, které tato role vyloženě sedí a taky její babinec. Nezastupitelnou roli zde rovněž hrají mobily. ()

rakovnik odpad!

To jsou zvraty! Nebo zvratky? Lihovar si konečně přes urputný psychologický nátlak faráře vzal sestru, ale stejně z toho nic není. Víc sester není. Dluhy byly a už nejsou. Z Džonova impéria zbyla sekretářka a sekretářka souseda. Popelka čeká, kdo ji zachrání a stěžuje si duchovi. Ještě že veterinář je na těhotné boubelky. A ejhle - máme ruinu, vědmu a kuchařku v jedné osobě, byznysplán, nejlepší doktory, slunce a vodu. Třeba z toho budou ty kýžené milióny. Zatím máme obchodního partnera. Jenže... Reportér jde hledat zmizelého, co neměl zmizet! ()