Týna se s Jankem pohádá kvůli jeho bývalé lásce Michaele. Vackovi nemají svůj alkohol na vesnické koštování. Lída chce nalívat obyčejný alkohol z obchodu, ale Štěpán nakoupí jejich Vackovici. Lída to samozřejmě neví. A vztah Toma a Kratinové se prohlubuje. (TV Prima)

AgnesDee

V této epizodě se objevuje takový nešvar, který se předpokládám bude dále rozvíjet - postavy spolu neumí komunikovat. Něco se stane, a partneři ne, aby si to vyříkali, nejlépe pohádali, ale zatajují si to před sebou a místo toho dávají malá znamení tomu druhému v podobě odchodu z místnosti. ()

rakovnik

Já bych šel do Míši, protože holka, která umí používat spojení "impulzivně emotivní vztah", musí být ta pravá. Navíc se trápila dva roky s hokejistou v Americe, ale přitom myslela jen na svého prince. Bohužel rozumně vyklidila pole, ale třeba si na ni jednou zase scénárista vzpomene, tak jako si vzpomněl na noční můry milionářova synka. Tomu se sice hroutí obchody, ale konečně jede do Karibiku. I když nejlepší golfová hřiště jsou na Seychelách. ()