Príbeh bývalého policajného detektíva, ktorý po diskreditácii v práci odíde z mesta a žije v horách. Jeho pokojný život sa však skončí, keď ho jeho bývalá manželka, súkromné očko, požiada o pomoc v prípade vraždy, ktorú údajne spáchal excentrický televízny herec. (TV JOJ)

PlysovyMacko

Škoda, že tá detektívna zápletka je úplná nuda a bola mi ukradnutá. Charlie Hunnam je dobrý herec ale toto mu produkčne nevyšlo. Film ako celok sa rozpadáva pod rukami. Nekonečné dialógy, nulová akcia a pocitovo trojhodinový film. ()

keria

Za mě příliš pomalé, Mel Gibson a Charlie Hunman každý po 1 hvězdičce. Příběh mohl být trochu víc propracovaný. ()

Mamutol

Nevím, kam bych tuhle slaboduchou věc zařadil, protože to skoro ani nejde. Není to ani akční, ani komedie a thriller už vůbec ne.  Morena Baccarin se tam jenom mihne a ostatní herci jsou tam jenom za šašky. Jak proboha mohli Charlie Hunnam a Mel Gibson vůbec tyhle role vzít, to při zkouškách nezjistili, v jaké to hrají srágoře ? ()

xxmurphyxx

Celkom milá groteska, plná rôznych viac či menej mentálne a morálne deformovaných postavičiek o jednom osvietenom hipsterovi, bývalom chlpatom, snažiacom sa rozlúsknuť jeden vcelku obyčajný prípad, ktorý kde príde tam dostane na búdku a dokonale hrajúcom Melovi Gibsonovi, na ktorého je radosť pozerať a ešte väčšia ho počúvať. ()

wowylgu313

Jedna hvězda za Charlie Hunnam protože on je vážně krásnej :) a druhá hvězda za občasný vtípek a snahu o detektivní zápletku ... Boužel tomu chybělo tempo, drama, vyvrcholení a celá ta pointa příběhu byla kostrbatá a tak trochu o ničem. Obsazení příjemné ale i přes Mel Gibsona a usměv hlavního protagonisty to na tři hvězdy nedosáhne .) :) zítra o tomto filmu nebudu už ani vědět ... ()

DonBraso

Vcelku zapomenutá detektivka, která se zde honosí akčním thrillerem, kterým rozhodně není. Film naláká na casting a ten silou vůle malinko drží pohromadě, i když Mel tu zase nehraje bůhví co a Charlie Hunnam jako detektiv Waldo postupem času taky za nic moc velkého nestojí. Kousnul jsem se a dodíval to, ale byla to spíše nuda, která vůbec nepřekvapila. ()

Heywood

Lepší než to na první pohled vypadá, když začnou ty "zelený kecy". Pak to dostane šmrnc staré Chandlerovské školy, kdy se to motá a kde co nesouvisí s něčím, potom tu máme to "mee to", jak ty krávy šoustaj kde jaká s kde jakým (a pak kvičej pak do médií, že byly zneužívané), vrah se ukrývá mazaně, ale výběr detektiva evokujke Zelené peklo s Travoltou a máme tu nápovědu. Femme fatale je lehce okoukaná, ale nešť. 65% ()

B0mb4st1c

Není to špatný, ale chvílema to nudí. Přijde mi, že je tam moc postav a tim je to takový podivně chaotický. Jinak po detektivní stránce mě to bavilo. Závěr se mi přímo líbil, až na přerušení druhou stránkou děje. Celkově za 6/10. ()

veverysiak

Pozriete a zabudnete, lebo takýchto chandlerovských vypŕchnutých odvarov je za vagón, možno utkvie v pamäti starnúci Mel, ktorému rola trosky sadla ako riť na šerbeľ, alebo nekonečný počet úderov, ktoré absorbovalo Charlieho telo počas vyriešenia prípadu, takže 40%. ()

Rian_witcher

Ze zajímavého vousáče se bohužel po jeho příjezdu do města stane bezva ňouma, který prakticky nic nedělá a vyřeší případ nějakým deduktivním odhadem. Divák nechápe jak ke svému odhalení vraha došel. A nechápe to asi ani scénárista :-) Hlavní je, že slepíte scénky se skvěle hrajícím Melem Gibsonem a stále krásnou Morenou Baccarain do slušné vypadající kriminálky. ()

Chicharron

Hollywoodský spektákl (ironie) o málo schopném ex-policajtovi z ještě méně schopného policejního okrsku a jeho všeho schopné bývalce, který má rozřešit záhadu zamčeného pokoje (s mrtvolou uvnitř) v luxusním sídle bohatého herce. Práci privátního očka mu komplikuje jakýsi (pro hlavní děj de facto podružný) side quest s hledáním USB klíčenky, pro který je opakovaně bit jak (kouzelník) Žito (v MMA ringu). Milý Waldo vypadá jak Ježíš, začal vyznávat ekoterotistický fetiš a filozofii nenásilí, proto po první pumelici vždy ochotně nastaví druhý spánek, aby se mu v hlavě řádně zatmělo. Jedninou boxerskou kreaci předvede s Melem Gibsonem, který asi hraje v podstatě sám sebe - bere nehorázné prachy za několikaminutovou stopáž ve filmu, který je těžce pod průměr a bohužel je už vyčpělý jak hodinu otevřený lahváč. Jednu hvězdičku dávám za žluté kolo, druhou hvězdičku za objektivy s parádním bokehem, kterými byl film natočen. Všechno ostatní stojí za starou bačkoru a pokavaď tento film neuvidíte, o nic nepřijdete. ()

Tranda

Příběh: 5/10; Humor: 6/10; Akce: 6/10; Napětí: 6/10; Hudba: 6/10; Vizuál: 6/10; Atmosféra: 7/10; Zábavnost: 7/10; Herci: 8/10.  6/10 ()

Polux

6/10 | Na papíře to znělo skvěle, takový ten film od Shanea Blacka, který ale není od Shana Blacka:-). Výsledek ale skončil na půli cesty. V podstatě na všechno platí "dobrý nápad, ale nedotažený do konce" od vyšetřovací linky, přes vtipy/satiru na HW, postavy/dialogy až po akci a celkovou atmosféru. | Co se týká obsazení, tak Hunnam je sympaťák, Gibson si roli maximálně užívá a moje oblíbená Baccarin je trestuhodně nevyužita:-(. | Kolem a kolem na zaplácnutí jednoho večera fajn, ale nenapadá mně jediný důvod, proč to někdy vidět znova. | PeZet ()

Jurcekk

Jurcekk Andrea išla na stretávku. Boli ste s jančim sami doma. Toto na JOJke. Celkom to ubehlo. Béčková detektívka o policajtovi čo jazdí po LA na bicykli a furt dostāva od niekoho cez držku...furt na teba vyskakujú nejaké figúrky... Asi to malo byť srandovné...či čo... Zaujalo ma že niekto ohodnotil ako odpad. Veď ten film , tvorcovia sa nič nehrá. ()