Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

DonBraso

Slabší tři dám rád,ale jinak žádná hitparáda to fakt není.Sam Hargrave si hodil režisérský debut a díky budgetu z toho a hlavně ksichtu na plátně v podání Chris Hemswortha udělal aspoň to minimum,že jsem neusnul.Nechápu pořád,co mají lidi na tý mega super kameře,která tu je díky bohu jen jednou a ještě je prodělaná komplet digitálníma trikama.Doopravdy abych se vcítil do postav,nemusím vidět jak skočí z římsy chlapec,Chris a pak kameramen a doskočí na druhý dům a jedem v záběru hlavně rejžo pořád.To je fakt záběr jak stehno a realistický jak porno s žabkama na nohách.Pořád pro děti,který tomuhle věří a chtějí věřit,ale určité uspokojení to má,o tom žádná.Tyler Rake je nejspíš dvojče John Metrixe,protože ten vystřílí celou Bangladéš za pár záběrů.Není tu žádný moment překvapení,žádný kec do prdu,ne ne,jen se tu střílí a uměle využívá akční složka.Sice je ten začátek ještě pořád to nejlepší,protože choreo je skvělý.Sice víte,že je to zase děsně kostrbatý.Tohle prostě umějí jen v Asii a v ještě větším počtu lidí na scéně.Zde je to mustr,jeden dva,ty počkej,pak přijď atd..Příběh je hrůza a poslední vložka na mostě je opět ekvivalent zhovadilé náhody a vsunutých scének jen za účelem někoho opět poslat pod hlínu a k tomu vytáhnout kapesník,protože Tyler .....Je to hrozně vychcaná scéna,protože ani nevěříte,že na tom mostě jste,úhel kamery je tak,že most má deset metrů a všichni se zabíjejí na jednom metru v nahodilém počtu,kdy to Tyler kosí.Sice opět kamera dělá divy,vrtulník,ale já tomu už vůbec nevěřil.Pořád si myslím,že to bylo ve filmovým studii a jen digátlně dotvořený akt a špatný.Pak je tam jednohubková sniperská debilita.Fakt ne.Doopravdy dát tomu lepší nápady,oživení a nedělat z toho jen bezduchou sekanou o záchraně kluka,bylo by to super.Je vidět,že Bollywood házel prachy na stůl Netflixu,jinak by tam nehrála druhá zbytečná postava,která nakonec je vlastně kladná a musí mít svoje místo před kamerou dobrých pár minut.Je to tak chtěný,až to bolí v rozkroku.Hold doopravdy zbytečný film,kde ani nějaká 80-90 ková minulost se zde neprojeví,prostě nic.Chris Hemsworth musí stačit a prvních 12 minut do toho.Pak to klidně vypněte a počkejte na bazén na konci:)55% ()

Kosmoslav

Výborná akce, která sice trochu pokulhává, co se děje týče, ale ani tak bych se ji nebál srovnávat s Johnem Wickem. Film je akce plný (až na pár nudných momentů), takže vás nezačne nudit. V podstatě mi to připomíná Star Wars 9, kdy je film také výborný na sledování (hromada skvělých a kvalitních efektů), ale příběh jde trochu stranou (no, u SW jde hodně stranou). Nemluvě pak o tom, že Hemsworthovi role Tylera opravdu sedla a jde vidět, že je pro ni jako dělaný. ()

Dejf4

Naprosto špičková, přepálená akční nálož. Přímočarý akčňák, který jde z bodu A do bodu B a přitom se prolije "trochu" krve. Neokoukané prostředí, výborný Hemsworth. Co víc si přát? Snad jen kratší stopáž a méně zpytování svědomí. Žánrovka jak má být. 7/10 ()

dudo24

Perfektná akcia so skvelým Hemsworthom odohrávajúca sa v najviac stokárskej časti planéty. Sú filmy ktoré sa nepozerajú kvôli štandardnému príbehu ale nadupaným bitkám, strielačkám, a naháňačkám, a toto je jeden z nich. Na záver si mohli odpustiť o pár close-up plačúcich záberov menej a nemal by som až tak čo vytknúť. Zatiaľ nechám hodnotenie na štyroch hviezdach, ale je možné, že sa v budúcnosti dostane tento film do mojej prestížnej kategórie päť hviezdičkových akčňákov. ()

Mikecat

Opäť platí: menej je niekedy viac. Vyhorený Chris na nebezpečnej misii záchrany indického decka. Samozrejme ako inak aj tu sa musí všetko skomplikovať dokonca viacnásobnou zradou. Nebolo by to také zlé, keby Chris sám nedemoloval celú bangladéš.armádu jednou pištoľkou, neskôr útočnou puškou, ako keď osy nalietavajú na biolit. "Nemožné Amire" "tak to umožněte admirále!" Viac prepracovať príbeh, lepší scenár, sem tam nejaký vtip a bolo by to 100%. Jednu * navyše si vyslúžila jeho vnútorná bolesť za svojim nemilovaným synom, kde vidíme prestrihy počas celého filmu na dieťa bez tváre. ws ()

Lampasak

Chris výbornej, efekty na úrovni, záběry jakože bez střihu a dokonale natočená honička v autě...vše povedené, ale tak průměrný příběh z toho bohužel neudělal ten "wow" film, který to mohl být. Samozřejmě nejhezčí scéna byla, když tam Chris řezal ty děti v té noční uličce hehehe. ()

patsandor

Chtěl jsem koukat na pořádnej akčňák a to jsem dostal. Existenciální drama jsem nečekal, to bych si pustil něco jinýho. Film splnil svůj účel. ()

M_Bery

Pěkné, to je fakt... Taky bych tu práci bral. ;-) Akční scény byly dobré a obecně z filmu mám pěkný dojem. Těším se na druhý díl, pokud bude. 9/10 ()

Veena.cz

Mezi mé největší obavy patří výběr špatného filmu, protože mi pak nikdo nevrátí ty 2 hodiny života. Když jsem vybíral dnes film, řekl jsem si "hmm, Chris Hemsworth, bratři Russoové, David Harbour a i trailer vypadá celkem ok" a dal jsem play. Čekal jsem trochu humoru, inteligentní zápletku a aspoň lehký nadprůměr. Dostal jsem jednu scénu "na jeden záběr", jeden inside joke s hráběmi a jinak naprosto béčkový film. Příběh nula, stupidní rozhodnutí postav, klišé momenty. Tak jsem zase zbytečně o 2 hodiny starší. ()

Honzulik

Vyproštění je film, který určitě neurazí, ale taky nijak nenadchne. Solidní rozjezd, dobré akční scény, herecky taky obstojné, hlavně Chris Hemsworth je velký sympaťák ... Poněkud horší je druhá část filmu, kde chybí gradace a ubývá napětí. Film jednorázově pobaví, ale na "Oskara" to určitě není... ()

DogiLp

9/10. Příběh vtáhne do děje, akčnost ze všech stran, bylo to všechno, co jsem chtěl a co jsem od filmu čekal. Hemsworth zahrál na jedničku. Spokojenost. ()

Lina

Čistá přímočará akce přerušená jen krátkým setkáním s bývalým parťákem. Chtělo to možná ještě nějaký převlek před pokusem přejít most. Radost pro fanoušky žánru. Tak 70 procent, ale v porovnání s druhým dílem uvažuju o zaokrouhlení nahoru. ()

muti

Highlightom je určite scéna bez strihu ako aj súboj s detským gangom. Scény z Indie a Bangladéšu sú neokukane, vždy mi pri nich príde na um, či som dnes správne recyklovať plasty 🤔 hlavný zaporak bol taký meh, vyhadzovac detí zo striech ostal tiež akosi zabudnutý. Film má určite svoje chyby ale ja som sa bavil a teším sa na dvojku. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno