Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna. (Netflix)

DarweyD

Netflix v akčním žánru prostě vládne, po akčním náhulu v Daredevilovi a Punisherovi dostáváme samostatný film v hlavní roli opět s marvelovou hvězdou, která magické kladivo vyměnila za střelné zbraně. Odvážně si dovolím tvrdit, že se jedná o ještě lepší počin, než jakýkoliv z trilogie Johna Wicka, navíc s velice silným závěrem. ()

HEED

Oneman akce, jedná se o vskutku impozantní akční válečnou vřavu. Taky to malinko připomíná Muže v ohni s D. Washingtonem. Tady se Hemsworth teda vážně vyřádil. I bez Thorova kladiva s plnou zranitelností dokazuje, že se zbraní mu to jde snad ještě lépe. Tohle si vážně zasloužilo kino. Zásobníky se mění a nože jsou vážně naostřené. Hudba a vedlejší role jsou už jen pomyslnou třešničkou na dortu. ()

johnsnow

Celú dobu sa tento skvelý akčniak, kde sú super bitky, fajn prestrelky a vynikajúca "jednozáberová" scéna, kde máme prestrelku, bitku aj nahánačku, drží na 5 * a ke´d si v závere poviem dobre toto nie je tak úplne typický americký film tak posledná scéna keď sa chalan vynorí z bazéna to všetko kvalitne skurví. Fakt prvý film kde 5 sekúnd pojebe skvelý dojem filmu. Ale 4* napriek tomu dať musím. ()

Lenii

V prvé řadě jsem si filmu samozřejmě všmla kvůli hlavnímu herci Chrisovi. Přečetla si o čem to bude, koukla na trailer a hned mě to zaujalo, i když s mírnými rozpaky. Ty se tak trochu potvrdily v prvních minutách, kdy mi došlo, že kromě Chrise žádného dalšího herce vlastně neznám a ani mi tam někteří tak nějak neseděli. A ještě jsem si nebyla, zda to bude jenom akce nebo i něco dalšího. Souhlasím s názory, na které jsem tu narazila, že námět, příběh, akce je super, ale jak se akce zastaví a začne se tak nějak, pardon, "jenom žvanit", tak ten celej film ztrácí na své hodnotě. Hodně mě zaujal styl natočení akce, jakási "syrovost" akce. To pro mě bylo něco nového a zvláštního. Prvně jsem ani nevěděla, jestli se mi to líbí či ne. Mohla bych se tu o tom rozepisovat dál, ale to je zbytečné. Za mě super příběh, parádní akční sekvence, styl natáčení pěkný, nicméně hovorné pasáže mi tam (krom Rakea s Ovim) docela překážely. 3 hvězdy, i když jsem polemizovala nad čtyřmi - 75%. ()

Hans.Gruber

Béčko o tom, co se mladíkovi stane, když po večerce uteče do klubu a ještě si chce dát jointa. Super akce, honička aut ze zadniho sedadla paráda a i gta na konci ok. Ale moc sem nechapal, proč u toho zabíjeli tolik random policajtů. ()

Hemlock

Ano, tak toto mělo koule. Nadupaná akce, skvělá kamera a nesmrtelný Chris Hemsworth ve stylu Johna Wicka provrtává jednu kebuli za druhou a výchovně profackovává bosé cigošské puboše - prostě radost pohledět. Nebýt nudné pasáže v úkrytu u kámoše, kde zbytečné kecy měly zřejmě chytnout za srdíčko, dám búra. Každopádně skvělý akčňák, ke kterému se v budoucnu určitě rád vrátím - 80%. ()

Pitryx

První půle skvělá, pak se to zadrhne a začne vykecávačka. Ne jedna, a ne zrovna krátká. Takže mínus čtyřicet. Pak už jsou opět jen akce, ale takové, řekl bych slabší. Přesto jde o film, u kterého se mimo zmíněné pasáže nudit nikdo nebude. ()

george82

Samozřejmě je trochu přehnané, jakým způsobem tam Chris kosil armádní a speciální jednotky...nicméně nakonec to dopadlo asi tak jak má. Slušných 70% si to zaslouží. ()

ACDCKL

Velká popcornovka od Netflixu. Co se týče akce, ta je prvotřídní, tý se nedá vůbec nic vytknout. Tím to však asi končí. Film je hodně nereálný, herecké výkony herců jsou v průměru, příběh nijak zvláštní, spíše kopírující jiné filmy a to, co vydrží postavy ve filmu, to by se nemusel ani terminátor stydět. Za mě čistý průměr, 3*. ()

Nathaniell odpad!

Podobný hnusy jsme amíkůůům tolerovali v 80. letech. Teď už jen tupej kýč, plus Hemsworth stojí za hovno. Ať se vrátí k prznění severský mythologie. Na to se sice taky nehodí, ale jinde ho vidět netřeba. ODPAAAAD!!!! ()

pride

Veľmi fajn. Dobre, že Chris vymenil kladivo za inú zbraň. Bola by škoda aby sa zasekol v roli Thora. Inak lokalita veľmi svieža a obzvlášť prvá akčná scéna vynikajúca. Skvelé zvukové efekty zbraní. Koniec trošku presladený ale ok. Za mňa milé prekvapenie. ()

SAINTS

Ak,hladate film,ktory obsahuje akciu od začiatku do konca-brutalnu,intenzivnu a relativne realisticku akciu EXTRACTION je určite dobra volba. ()

Jeremiasz

Hodnotím pouze kvalitu provedení a natočení akčních scén, je to svěží, dynamické a baví to. Vše ostatní stojí za prd, ale vůbec to nevadí, protože toho ostatního tam zas tak moc není ()

Mamlas

Velmi slušný akční film. Osobně sice nemám rád, když se do toho pletou děcka, nekonečné záběry ruční kamerou taky nic nezlepší a dojemné konce, ne díky. Přesto musím hodnotit převážně kladně - dobré, skoro bez prostojů, zajímavé, napínavé. (65%) ()

Mykhaluu

Dojemný příběh otce, který bojoval s vinou, že nedokázal čelit smrti svého šestiletého syna. Finále vnitřního boje našlo svou katarzi v kruté řeži (žel povětšinou policistů) v exotických kulisách jižní Asie při boji o záchranu, či zmar života mladého chlapce Oviho, který má nelehkou životní pozici, ale snad dobré srdce. ()

adamix

Akčný žáner za posledných 10 rokov skvalitnel a dosiahol vyššieho levelu, samozrejme, musí sa to dať do správnych rúk. EXTRACTION je ten typ akčnej vyvražďovačky, ktorý žije pri počítaní mŕtvol, prestrelených hláv, zlomených kostí a výbuchov a je založený na lenivosti scenáristov vymyslieť originálnejšiu zápletku, pričom nejde o nič otravné - ochrana a prenos osoby z bodu A do bodu B. Prvá PREPADOVKA tiež nebola založená na deji (vlastne vôbec skoro žiaden nemala), ale striedaním strelieb, mačetových a pästných súbojov sa stala v tomto žánri neprekonateľná. Je tu ale jedno veľké ALE. Tvorcovia sa snažia ukázať kryštalizujúcu chémiu medzi záchrancom a ,,zásielkou" a vcelku im to aj vychádza, pričom pri iných súdruhoch to skutočne chýba. Akcia je delikátna. A je tu aj úspešný pokus o náhľad na akčnú, 15 - minútovú scénu, natočenú na jeden záber (ale to len akože). Záporák za 0 bodov, ale ono je to aj tak o tých hrdinoch. Inými slovami, je to John Wick s tvárou Chrisa Hemswortha, kosiaci pole plné Bangladéšskej buriny. Za mňa spokojnosť a 85%. ()

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno

Třetí Vyproštění na Netflixu potvrzeno