Reklama

Reklama

Ant-Man a Wasp: Quantumania

  • Česko Ant-Man a Wasp: Quantumania (viac)
Trailer 4

Obsahy(1)

Vo filme Ant-Man a Wasp: Quantumania sa superhrdinovia a  partneri Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) vrátia, aby pokračovali vo svojich dobrodružstvách ako Ant-Man a Wasp. Spolu s Hopeinými rodičmi Hankom Pymom (Michael Douglas) a Janet Van Dyneovou (Michelle Pfeiffer) sa ocitnú na prieskume Quantum Realm, v kontakte s novými podivnými tvormi a vydávajú sa na dobrodružstvo, ktoré ich posunie za hranice toho, čo si mysleli, že je možné. (CinemArt SK)

(viac)

Videá (9)

Trailer 4

Recenzie (496)

JohnnyD 

všetky recenzie používateľa

3/10 Takto to dopadne, ak robí pompéznu variáciu na Star Wars treťotriedny tím animátorov, ktorý by ešte pred 20timi rokmi robil nanajvýš efekty pre Smallville. A nie je to len odporné po stránke CGI, nevkusný a mdlý je dizajn všetkého v obskúrnom svete mikrokozmu, ktorý mal byť ťahúňom tohto filmu. Herci sú znudení, scenár písal ChatGPT, vtipy nefungujú, jediné pozitívum je, že na to už ľudia prestávajú chodiť do kina a nenechajú sa opiť hocijakou koninou so značkou Marvel. ()

Shakers 

všetky recenzie používateľa

Čo to doprdele bolo ? Mám pocit, ako keby niekto v štúdiu Marvel spláchol všetky dobre nápady do záchodu. Najslabší Ant-man a aj jedna s najslabších Marveloviek. Úvod bol taký strašný, že som normálne trpel a divil sa, čo mi to tvorcovia predošlých celkom solídnych mravčích filmoch naservírovali. Príbeh slabota, žiadna návnada, po ktorej môže hladný divák skočiť. Herecké obsadenie je znova to isté (chýba tu však štýlový Miachael Peña), no mám pocit, že tu sú niektoré scény už moc prepálené a vôbec nefungujú tak ako v predošlých dieloch. Efekty a digitálna ríš Quant úplný grc, o otrasnej digitálnej mega hlave ani nehovorím, ľutujem tých hercov, veď na place videli len zelené plátno, potom sa nedivým, že nevedia čo majú vlastne hrať. Prečo po takej kritike nakoniec nedám nižšie hodnotenie ? Pretože sa to od polky celkom rozbehne a Jonathan Kang Majors je celkom solídny záporák a aj herec, ktorý sa na tu rolu hodí (niektorí z nás už ho mohli vidieť v seriáli Loki). Záver ma celkom bavil, páčilo sa mi finále a som zvedavý čo bude ďalej, tak s prižmúrenými očami hodím slabučkú tretiu hviezdičku. P.S: za titulkami sú dve scény, tak nevypínajte. 55% - 3* ()

Reklama

Cervenak 

všetky recenzie používateľa

Tak sa to predsa len podarilo! Paul Rudd konečne vyzerá staro. A znudene. Jakživ ste ho takého znudeného nevideli. Ale niet sa čo čudovať, celý čas sa musel spolu s ďalšími inak sympatickými (Michelle!) a snaživými hercami dívať na zelené plátno alebo ledkové steny a predstierať, že sa na nich niečo deje. Nedialo sa však ani hovno, a ani snaženie trikových tvorcov na tom nič nezmenilo. Dokonale prázdny, zbytočný film, v ktorom nie je NIČ zábavné alebo aspoň trochu zaujímavé. Len hromada bizarných digitálnych chujovín, nefungujúcich vtipov v kombinácii s nechcene smiešnymi absurditami (ultimátny zlý bojovník vyzerá ako Humpty Dumpty z prvého Kocúra v čižmách, renderovaný na SOS mobile vašej starej mamy) a k tomu je tam otravne afektovaný zloduch a Michael Douglas prirovná mravcov k socializmu. Asi preto, že majú hivemind, sú k sebe bezohľadní a často sa žerú navzájom. ()

Malarkey 

všetky recenzie používateľa

Komiksovým světům se dá hodně odpustit, ale Kvantový svět mi přeci jen přišel už trošku moc. Ve výsledku zjistíte, že Ant Man vlastně nemá žádné hranice a v jeho příběhu se v rámci akce může stát naprosto cokoliv. To jiné komiksové postavy ty hranice realističnosti mají alespoň nějak posazený do něčeho hmatatelného. Tady ne. Výsledek je ten, že tu vzpoura dědečků (Douglas, Murray) před zeleným plátnem předvádějí různé kreace, které pak na plátně vypadají těžce přeplácaně, šíleně a vlastně dost nezáživně. A ty dialogy jim do pusy taky dal nějaký mistr na filmové klišé. Jeden z nejslabších Marvel filmů. ()

Fr 

všetky recenzie používateľa

„ŘÍŠI KVANT ZKOUMÁM UŽ TOLIK LET. PROČ JSEM TOHLE NEVIDĚL?“… „NEDÍVAL SES DOST HLUBOKO“…  Disneyovka plná rodiny, sci-fi světa, neotřelých barev a příběhu pro náctiletý. Akce i ty všelijaký CGI serepetičky stojí za velký plátno, ale jít na to do kina sám dospělej, tak vyrostu! Dětská akčňárna... prostě Disney…  ///   -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Jde o první film tzv. „páté fáze“ MCU.  2.) Michael Douglas by prý neodmítl roli v případném dalším filmu, pokud by jeho postava (Hank Pym), zemřela. 3.) Thx za titule „Vojtěch Kostiha“.///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  ***  NAPĚTÍ  * ()

Galéria (47)

Zaujímavosti (36)

  • Postavu M.O.D.O.K.A si zahrál herec Corey Stoll, který již ztvárnil postavu Darrena Crosse aka Yellowjacketa v prvním díle Ant-Man (2015). (JerryMalfoy97)
  • Film je věnován památce Davida Jonese, vedoucímu výpravy filmu Eternals (2021). (Kubaaa97)

Súvisiace novinky

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

Obsazení Fantastické čtyřky potvrzeno

15.02.2024

Velké tajemství to nebylo, ale oficiálně potvrzeno taky ne. To se změnilo včerejším Valentýnem, kdy Marvel oznámil definitivní obsazení své Fantastické čtyřky. Reeda Richardse, nejgeniálnějšího vědce… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

V pondělí 22. ledna 2024, den před vyhlašováním nominací na Ceny Akademie, byly oznámeny nominace na nechvalně známé anticeny Golden Raspberry Awards, které každoročně vyzdvihují spíše ty nelichotivé… (viac)

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

Jonathan Majors je vinen a končí v Marvelu

18.12.2023

Marvelu se vrší jeden problém za druhým. Poté, co Marvels skončili fiaskem, se stále trošku doufalo v to, že nejúspěšnější sága v historii bude nakopnuta nejen Fantastickou čtyřkou s lákavým… (viac)

Reklama

Reklama