Dobrodružstvá na planéte detí

• Česko Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (viac)

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky přináší nonstop zábavu s hollywoodskými hvězdami Davidem Arquette, Kristin Davis a Georgem Lopezem. Každý vždycky věděl, že Max má bujnou představivost, ale nikdo netušil, že jeho nejdivočejší výmysly - chlapec vychovaný ostražitým obrovským bílým žralokem a dívkou se silou sopky - jsou skuteční! Teď tito dva křehcí vychovatelé Maxovi ukáží, že i obyčejné dítě může být něčím výjimečné! Ohromí vás spousta speciálních efektů a uvěříte, že se v tomhle úžasně zábavném filmu i ti nejmenší snílci můžou stát velkými hrdiny! (oficiálny text distribútora)

Tiiso

Třeba jsme tento film všichni nějak nepochopili a nenašli v něm tu skrytou zprávu pro masy?!? Úplně přesně si pamatuji jak sedím u kamaráda, na obličeji papírové brýle k red-blue 3D a hledám Roberta Rodrigueze na plátně (samozřejmě jako autora). A bohužel nenacházím. Roberte nezlob se, ale: je to fakt hrozná blbost. Blbost ze všech možných úhlů. Anebo jsem ten film nepochopil? ()

Asia_Power

Ještě než se stal nejvíce šukatelným vlkodlakem pro dívky od desíti do patnácti let stihl Taylor Lautner hrát...v tomhle. Jak to popsat...Mix Nekonečnýho příběhu, Spy kids a kolosální debility by to možná vystihoval, kdybych přidala několik sprostých slov, ale tentokrát na to jebu. Být mi pět rozhodně jdu o hvězdičku vejš, ale takhle zůstanu nohama na zemi a nenechám se strhnout nadšením dítěte ve mně (nejsem naprcaná, myslím svou dětskou duši). Jinak Roberte, drogy jsou super, ale ten matroš, co sis při psaní scénáře dával, musel bejt prošlej a nebo hodně řízlej. Příště pozor. ()

Sidder

Ne, ne a ne myslím, že tohle neměl nikdy být oskarový, glóbový ani palmový nebo bůh ví, jaký jiný film. Měl to být film určený v první řadě pro děti, což jsem si naplno uvědomil až asi půl hodiny po dokoukání, protože jsem nechtěl dát víc než tři hvězdy. Vizuální stránka mně na první pohled nadchla a přes malé nedostatky jsem se toho pocitu už nezbavil. Vadilo mi, že se ve filmu s železnou pravidelností střídá dobrý nápad a klišé zhruba v poměru jedna ku jedné. Ale moment, viděl už někdo někdy pohádku bez jednoho jediného klišé? A není to náhodou tak trochu podstata pohádek? Když připočtu sice trochu polovičatou, ale přesto v rámci žánru uvěřitelnou hloubku postav a až na hlavního hrdinu sympatické herecké osazenstvo, jsou to nakonec zasloužené ****. ()

Šimpy

Ano, bál jsem se toho, ale je to film o dětech pro děti o tom, jak mocné a kouzelné můžou být sny a jak strašné je vzdát se svých snů a to je téma, které se mi velmi líbí. Dětská fantazie, naplno se rozvíjející pouze ve snech na hranici skutečnosti. Kdo z nás si někdy nepřál, aby byly jeho sny skutečností. Vzpomínka na dětskou fantazii. ()

kritiklon

Jednu nebo dvě hvězdy? Za občas vcelku obstojnou někdy až dobrou grafiku a sem tam nějaký ten filmový trik ale to je asi tak vše. Na to že to je od Rodrigueze to vypadá dost lacině! Ale co, je to pro děti a ty z toho nemají ještě rozum a leccos odpustí. Takže proti gustu žádná...dávám dvě s přimhouřenýma očima! ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (viac)

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (viac)