Spider-Man: Bez domova

• Česko Spider-Man: Bez domova (viac)

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí, a musí tak zistiť čo naozaj znamená byť Spider-Manom. (Itafilm)

stanyko odpad!

Prva polhodina o ufnukanom studentikovi Spidermanovi, co sa nevie dostat na vysku. Druha polhodina o utopickej dileme ako zo zloduchov spravit svatuskarov. Tretia polhodka o tom ako sa to "prekvapivo" posralo. Ked som videl plakat 3 Spidermanovi co si fukaju boliestky, tak som mal fakt dost. A nedokazal som to dopozerat ani pretacanim. Nedalo sa. Je to otrasny film s mizernymi hercami (Maguire posobil otrasne). plny infantilnych rozhovorov, zvanienia a bezobsazneho pubertiackeho kecania zjavne len na zaplnenie casu co je zaroven rakovinou sucasneho Holywoodu. Jasny odpad. ()

rigby

Spiderman patří mezi mé oblíbené komiksové hrdiny. Ale tentokrát vyloženě zklamal. Bylo to na můj vkus až moc barevné, roztěkané a zkrátka pubertální. Řemeslně sice tradičně zvládnuté na výbornou, ale to ke kvalitnímu filmu, i když to je akčňák podle komiksu, prostě nestačí. 3- ()

Fender

Těmto novým Marvelovkám prostě nepřijdu nikdy na chuť, protože to nemohu ocenit, jako dobrou filmařinu, nýbrž jako ten typ filmů, co pouze zabaví volný čas v kině, či u noťasu a nic jiného divákovi nenabídne. Scénář je prostě jeden velký mišmaš a snaha o to do děje zahrnout co nejvíce možné akce a rádoby dojemných scén, nebo humoru. Humor samotný je zde také trapný a klišovitý, až mě úplně bylo trapně za herce. Motiv paralelních světů byl však zajímavý a docela mě to zaujmulo, ale v závěru to stejně nakonec působilo trapně, že jsem bohužel neocenil nostalgicky ani návrat jediného a pravého Spidermana - Tobeyho Maguira. Navíc Tom Holland je jako Spiderman neuvěřitelně protivný, tudíž nemohu si pomoct, tohle jde opravdu mimo mě, avšak s hvězdičkami níže ale nejdu, protože si myslím, že si to zaslouží naopak jiné, horší filmy. ()

KajlQ

Film byl skvělý asi tak do té chvíle kdy si náš spider hňup usmyslí že zachránit nebo udělat padoucha dobrým člověkem je dobrý nápad. Neberte mě špatně, ale celý film mě přišel jakoby Peter Parker byl prostě blbec. Spidermany mám rád a strávil jsem u nich velkou část mého dětství. Musím ale uznat že některé scény tu byli dost cool. Willem Dafoe předvedl skvělý výkon a mezi ostatními dost vynikal. I přes to je to nejlepší film z téhle Spiderman trilogie. Ale jo pro pobavení stačí. 80% ()

mottleone

Tak jsme se dočkali filmového multiversa.. Přiznávám, že sem po prvním shlédnutí napálil 5*, protože tenhle film byl doslova spouštěč nerdího orgasmu, kdy se na vás valí jeden fan-servis za druhým.. Už jen spojení 3 Spidermanů v jednom filmu, dělá z tohoto dílka historickou událost, ale... s každým dalším shlédnutím, ve mě nechává Spidey větší a větší prázdno - staří herci už vás nenadchnou jako prvně, spíš si začnete říkat, zda-li to nebylo zbytečné (nejvíc se toho pocitu nemůžu zbavit právě u Tobeyho), zjistíte že krom fan-servisu snímek nic moc nového nepřináší a v podstatě se jen jedná o další digitální bordel, po kterém za pár let ani pes neštěkne.. 80% a 4* nechávám za dostačující konec filmu, který konečně definoval MCU Spidermana; jestli si je film udrží ukáže až pár dalších přehrání.. ()

aktakanamor

Možná to někdo shledává jako pozitivní, ale podle mě tomuto příběhu chybí konec. Spoiler! Proč těm dvěma neřekl pravdu, když ho o ní prosili a taky trochu nechápu, proč se zapomnělo na Petera Parkera celkově, vždyť mělo jít jen o to, aby zapomněli na to, že je Spiderman ()

Střelec17

Očekával jsem podle hodnocené nejlepší díl série, ale bohužel se ukázalo, že lidem nevadí chatrný příběh a jsou s ním v pohodě. Za mě je tento díl nejslabší ze Spidermanů od Toma Holanda. Nevadili mi ostatní Spidermani ani cestování v čase (to cestování možná trochu), nejvíc mi vadil asi samotný Peter Parker, který byl tak strašně naivní, jako chápu že mu je ve filmu asi devatenáct, ale tak naivní snad není nikdo ani ve dvanácti. Jako další co mi vadilo byl Peterův kamarád, který si jen tak vykouzlil portál. I když jsme mohli vidět, že Doktoru Strangovi to trvalo, než se to naučil celkem dlouhou dobu. Tady si jen tak mávl s pizzou v ruce a portál byl na světě. Když se dostaneme asi k posledním věcem, které jsou jenom drobnější, jako např. konec filmu, který nebyl moc dobře vyřešen. Kdyby alespoň bylo ještě pokračování tak možná, ale jako zakončení je to dost spekulativní. Nejraději bych cestování a klidně i Doktora Strange bych ve filmu nahradil něčím jiným. Pozitiva: Další spidermani ve filmu byly cekem dobré zpestření, ale  kdyby tam nebyli, tak bych se ani moc nezlobil. Negativa: Doktor Strange měl Spidermanovi nakopat. ()

oli9

Jakožto fanda Marvelovek jsem čekal pecku dle toho povyku okolo. Ovšem u mně mírné zklamání. Fajn nápad spojit 3 světy a vidět staré spidermany. Ale příběh takový slabší ()

JackStrange

Marvel sucks, a jejich vize Spidermana mě nebere. Předchozí filmy jsem ani raděj nekoukal, ale tady se snad vydali správným směrem, uvidíme příště. 55% ()

Mangano

Paráda, masakrální komiksový nářez×3. Má to slabší místa, ale ty tu zvládne překrýt vlna nostalgie. Nostalgie nejen po dvou dalších pavoučcích, ale taky tak nějak po všem. Ono po takové době s Marvel Cinematic Universe ten svět prostě nejde nemilovat. ()

Ironhead

Jeden ohromnej CGI barevnej bordel, do toho tři Spidermani, což opravdu není a nebyl můj vlhký sen, na rozdíl od spousty jiných diváků a usnul sem u toho. :) Takže asi tak. ()

janinka123

Tohle byla prostě jedna velká party, která určitě potěšila fanoušky, kteří viděli všechny předchozí Spider-Many. Nikdy by mě nenapadlo, že se někdy sejdou všichni tři Spider-Mani a tolik padouchů z minulých filmů na jednom místě. ()

TesterX

Mne to zmasakrovalo. Naprosto skvěle využitá myšlenka se zavděčí především milovníkům předchozích Spidermanovských sérií. Na počátku je to zábavné (od setkání se Strangem), příchod postav z dalších vesmírů je spíše rychlá přehlídka, ale zlomový okamžik přichystá jedna záporná postava, která převrátí celý tón filmu do (na Marvel) nezvykle vážné a emocionální roviny. A musím říci, že to byla možná odvážná, ale velmi dobrá volba. Dovolím si říct, že právě vážnější scény jsou nejsilnější stránkou filmu, ale i na opačné straně rozhovory pavoučích mužů jsou milým zavzpomínáním pro všechny spiderfans. Celý ten pelmel vlastně moc dobře zafungoval a sympaticky se uzavřel. Hrozně mě mrzelo, že už to skončilo. ()

v.indruchova

Dle mne vizuálek pěknej. A když od staraníme tý tuny magie, díky který se to celý podělalo. Tak by to bylo o prdu. Hezký setkání všech "hrdinů" nostalgie. Jinak mi to přijde pro mladé obecenstvo. Sorry jako napravíme zlouny. Face palm za tu najivitu. Zlo nejde napravit to už si vybralo na které straně je. Nejsme "matka tereza"! ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

01.05.2023

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

Marvel zpomaluje kadenci obsahu

16.02.2023

Všude kam se podíváte, najdete momentálně na stranu marvelovek jenom samou kritiku. V tuhle chvíli není pochyb o tom, že slavná komiksová franšíza zažívá krizi způsobenou záplavou nových filmů a… (viac)