Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

Kushina

Opět skvělý akční film, který svým napětím a akcí nenudil. Když člověk ví, že mu zbývá chvíli života a když už nemá co ztratit, tak jde do akce naplno. Sice to bylo béčko, ale dobré akční béčko s koncem, který byl takového filmu hoden. 65% ()

Heywood

Mary Elizabeth Winstead doplnila řadu „úžasných“ vražedkyň a už je jich až moc. I tahle poslední je ale výborná a bojové scény jsou napínavé (a brutální). Poněkud romanticky se chová hlava klanu Yakuzy, což v reálu je naprostá pitomost. Do toho nám režie naservírovala dnešní mládež v podobě puberťačky a nebyl (a to skoro nikdy v posledních filmech) hezký pohled.Takže máme skoro předem jasného pachatele, protože zrada je tu jasná a film má příliš málo osob, abychom to my diváci neuhodli hned. Celý příběh vystavený na výborných bojových scénách trpí bla bla bla poučeními, která jsou triviální a nudná. Film v nich ztrácí tempo a začne se vléci. Do toho se prolíná stupidní úchylka blum blum lemonu a místo svižného bijáku tu máme poloparodii. To nevyváží ani nádherné záběry Tokia ani závěrečné dobytí sídla padouchů. A tak čekáme na předvídatelný konec, protože všechna překvapení už film vyčerpal. A kdo byl a je pan V a kdo byla agentura za ním jenom hádejme a zase je to (intelektuální levice jásá) špatně. A kdy to vůbec bude v nějakém filmu dobře? A že za vším je jen závist a touha po moci? Tak to vždy padají hlavy...65% ()

Tomko87

Ďalší ženský pokus o ,Wicka,, Síce nemá na Atomic Blonde, ale Kate je solídne brutálna akcia. Mary je lásenka, a už v Birds of Prey ukázala že akčné scény zvláda. ()

Rian_witcher

Mary Elizabeth Winstead je opět uvěřitelnou akční hrdinkou stejně jako v Blíženci či Bird of Prey. Film Kate působí jako kříženec Johna Wicka a Zastav a nepřežiješ. Ke konci už sice zábavná akce mění v polopatické vysvětlování toho, kdo je padouch a kdo je hrdina, ale pořád se na to dá dívat. ()

JackStrange

Ne, takhle ne. V podstatě typická akční blbost, tahle má teda aspoň trochu styl, ale na tak krátký film mi to přišlo že snad trvá věčně. Plytký scénář a ploché charaktery. Ani Maruška to nezachrání. 40% Doporučuji raděj Atomic Blonde. ()

Grimaldi

Krásné neonové prostředí Japonska nemůže samo o sobě vytvořit skvělý film. Pokud takové prostředí doplníme o zajímavou akci, vhodnou hudbu a dobré herce, bude takový film ale na správné cestě. Je pak jen a jen na každém z nás, zda ho tato cesta dovede do cíle. Mě bohužel dovedla jen do půlky a já pořád vlastně nevím proč. Obvykle jsem fanoušek tématu cesty za pomstou, fascinuje mě prostředí Asie a miluji akční filmy, a přesto jsem nebyl snímkem unesen, jen spokojen. Pokud někdo po shlédnutí skutečně cítí pocit vzrušení, radosti z filmového zážitku, tiše vám závidím. Já i přes všechnu snahu cítím, že mám za sebou další netflixárnu co nenaplnila svůj potenciál. ()

kolly13

Našlapaná akční smršť s asijskými víčky a muzikou. A já byl nadšen jak akcí a protagonistkou krytou velkou hvězdou, tak celkovým dojmem po filmu. Kdyby pokračování, jsem zde. ()

hony23

Kate je profesionálním zabijákem. Při poslední misi je ale otrávena poloniem a zbývá ji pár hodin života k tomu, aby se pomstila za svou blížící se smrt. První půlka je brilantní a Kate s gustem masakruje všechny, kdo jí stojí v cestě za pomstou. Jak se ale zhoršuje její zdravotní stav, film ztrácí na tempu, navíc to závěrečné odhalení je snadno předvídatelné. ()

mdf

Zabiják v ženských sukních, který dostane  bezpočet ran, kulek ale všechno ustojí a  všechny zmlátí, prostě přehnané až na půdu. ()

Sopholojong

Surova akcia s az fyzicky odpudzujucimi, ale mnamkoznymi scenami typu odseknute prsty s vlasmi alebo noz cez "gagor" a von z lebky. Ale so sedivym backgroundom plytkeho (stokrat videneho) pribehu a silenych, az smiesnych (teen Japonka) hereckych predstaveni. Finale na mrakodrape medzi padajucimi sklenymi tabulami uz len samoucelnou bodkou. Velke plus i za realisticke namaskovanie hlavnej hrdinky po vsetkych tych uderoch, priestreloch a bodnutiach na level "chodiaca mrtvola". Ta neonova farebnost Japonska ma ale naopak iritovala. Dalsi presumitelny "netflixak", ktory mal na viac, byt rezirovany kalibrami typu Stahelski/Leitch. ()

Mukade

"Ultraesthetic shit", ale len v správnych svetelných a iných podmienkach, tzn. "cinema-like", takže dark room a primeraná uhlopriečka, teda monitor pol metra a menej od očí... Super obsadenie, tie dve hlavné tváričky (: 👍👍👍. Naposledy som sa tak vyžíval z hry svetla a tmy keď vyšiel Doom 3, čo bolo pred nejakou tou chvíľou xD ()

Tranda

Příběh: 2/5; Akce: 3/5; Hudba: 3/5; Vizuál: 3/5; Humor: 0/5; Atmosféra: 3/5; Napětí: 2/5; Herci: 3/5; Zábavnost: 3/5. 6/10 ()

nevergiveup

Rovnou předesílám, že tady nejsem úplně objektivní. Na Japonsko jsem prostě vysazený a tady se mi to “punk” zobrazení docela líbilo. Narážky na západní kulturu a chování jejích lidí taky beru. Bohužel tady hodně srší jako dnes už skoro všude silnej feminismus a gender obecně, ale dá se to zkousnout. Do toho super hlavní herečka, hlavní japonští herci v podstatě všichni na A a Woody, pro toho mám prostěslabost. Do toho super soundtrack. Kdybych byl objektivní, byly by to tři hvězdy, ale jakožto Nihongo maniak dávám 4 - 75% ()

Kritickej

5/10 Scénář je sice neuvěřitelně dementní a začátek k nepřežití, ale jakmile se to začne mlátit, je to docela snesitelná akční jednohubka. Bitky mě opravdu bavili, zbytek je ale tragédie. ()