Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (Netflix)

Ironhead

Hodně naivní a hloupé, navíc ten dost nereálný twist, ach jo... měl sem problémy to dokoukat. Těšil jsem se aspoň na pořádnou akci, ale ani ta nestála většinou za moc... navíc třeba při scéně na stadionu hrála opravdu strašná a nehodící se hudba. Konec zas strašně naivní. Takže takhle milý Netflixe opravdu ne, to chce točit lépe a o dost chytřeji, zajímaví herci sami o sobě prostě nestačí. Základem musí být kvalitní scénář a dobrý režisér, jinak nepomůže nic. ()

Kushina

Tohle bylo dost dobrý béčko. Momoa, který tomu dal šťávu a pak malá holka, co se uměla skvěle rvát a šla si tvrdě za pomstou a spravedlností. Já vím, proč mám akční filmy nejraději, nikdy nezklamou. 60% ()

misiaq

Velmi slabucke herecke vykony, absolutne nepresvedcive. Vidno tam netflix skrz-naskrz. Produkcia mala zrejme ohraniceny rozpocet a vidno to ako na scenari tak aj na akcnych scenach. Aj akcne Becka 80-90tych rokov mali lepsiu uroven. ()

Tomko87

Celkom fajn akčný film s Aquamanom, ale škoda že filmu podráža nohy debilný plot twist, ktorý v konečnom dôsledku ani nedáva zmysel. No tak či tak, nenudil som sa. ()

Diaconix

Vezmite si popkorna, nechte mozek v galatach a zkuzte to přežyt, bo oproti zminěnym 96 hodinam mi to misto slibovane sladkosti zpusobilo zpiš lehku kyselozt. Seru na neuvjeřytelne chyby i na styl devadesatek, ale super je začatek i konec a mezi tim je zpousta unyle, nelogicke a  zbytečně natahovane “akčni” zabavy. Potencijal prostě zbabrany a i finalni a “šokove” rozzuzleni tomu neda tu pravu šťavu, bo vice než děj budete po většinu filmu vnimat zpiž svoju snahu neusnut nebo radši skočit do te vody místo “Akvamana”, aby se to utrpeni zkratilo. Škoda, fak škoda.” Musim se na to podivat asyk ešče raz a o to asyk tvurcum šlo. “Kde končíme my… a kde začínají oni?” Tak schfálně…. Uvidime… Zdař buch! ()

Grimaldi odpad!

Nudných filmů je hodně, ale nudných filmů, kde je všechno špatně tak moc, kdy máte pocit, že s každou další minutou umírá část vaší duše, takových je naštěstí málo. Skutečně k tomuto filmu necítím nic než odpor a asi to nedokážu úplně logicky vysvětlit. Ale zkusím to. Momoa i Merced jsou nesympatičtí a špatně hrající, jejich příběh neoriginální, trapně uslzený. Cesta za pomstou odehrávající se v nezajímavém venkovském prostředí nebo uzavřených místnostech…. Horší záporák a amatérští zabijáci nejsou snad v žádném jiném filmu. A ten velký „TWIST“! Pokud film skutečně pozorně sledujete, nemůžete ho po prvních asi patnácti minutách přehlédnout. A film pak další skoro hodinu a třičtvrtě pokračuje dál a já jsem ho nesnášel už jenom víc a víc. Jestli se máte rádi, vyhněte se Sweet Girl obloukem a když vám ji někdo nedej bože nabídne, zdrhejte, a to hodně rychle. ()

Oggy007

A mě to bavilo. Rozhodně tomu nemůžu upřít zajímavý rozuzlení, které mě překvapilo. Nejsem asi z těch zdejších hloubavých kritiků (hnidopichů), kteří hledají chybu na každým ho*nu. Jasně, když budu chtít, najdu si mouchy všude, ale filmy si pouštím proto, abych se bavil. ()

Bogrant

Nevýrazná akčná vykopávka, ktorá nie je vlastne ani akčná, ani dostatočne dramatická a ktorú jej nedomyslené nápady, blbé postavy (Momoovi táto póza moc nesadla a dcére je to nemožné veriť) a nezáživná réžia pošlú rovno do zatratenia. Sprvu sa to tvári smrteľne vážne, ale všetko podstaté sa rieši banálnym spôsobom, v uspávacom tempe a finálny twist, hoci môže prekvapiť, definitívne pochová predchádzajúce dianie a totálne zavraždí poslednú pol hodinu. Rýdze zúfalstvo, s málo svetlými momentmi (ručné "vybavovačky"). ()

Mukade

Je to Netflix a tak to aj vypadá, často lacno, šetrilo sa kde sa dalo, naťahovali čas - dlhé minúty sa chodilo, behalo, len tak, hore dole... lol. Keby sme všetky naťahovačky vystrihli, tak ostane možno polhodinový film. ............... A ešte niečo, najprv po tuhom zápase zabije hitman Mamou, gorilu Mamou... a potom 155cm dievčatko zabije, po dlhej hand to hand bitke, toho hitmana... O.O   O.o   xD ()

Sopholojong

Az do debilneho twistu as v tristvrtine filmu tucne GP, ake mozem bez problemov raz za mesiac, ako som spominal mesiac dozadu pri amazonskom Ice Road. Ta posledna stvrtina je ale neuveritelne scenaristicke zlo, pri ktorom neviete, ci sa chytat za hlavu alebo rehotat tvorcom. Jason Momoa ako starostlivy tatko taha, farmaceuticke pikle zaujmu, dcerenka peknucka, ale potom.... Nabeh na solidne styri, nakoniec tri s odretymi usami. ()

Ja.Malachi

dám 4*..pretože ma dostali...ten zvrat bol..dobrý...pôvodne som chcel napísať ,že poznám ten pocit bezmocnosti aký prežíval on ..potrebu to vykričať celému svetu..ale spraviť niečo s tým dokáže málo kto..a potom prišlo to prekvapivé ...WHAT?...dobrý film... ()

Accuphose odpad!

Film bych definoval čtyřmi klíčovými aspekty... 1)Hlavní mužská role výborně zahraná 2)Dobrý námět 3)Kameraman s třesoucíma se rukama a na prvním místě jako bod 4)Dementní scénář. Nechci to rozpitvávat, ale vědí kam jedou a sledujou kamery, nonstop... (to snad bilo do očí nejvíc) a malinko mě to vytočilo. Vlastně normálně tyhle filmy nehodnotím, ale tady psal scénář nějaký snaživec o přestávce na brigádě v Burger Kingu. Modří už vědí, jak to ohodnotím. PS: Pardon, tak na scénáři dělali tři lidé, kriste pane :-D ()

Polux

5/10 | Šokující zvrat jsem prokoukl přesně v momentě, který je zmíněn v recenzi, ale celý film jsem doufal, že to nakonec nebude tak idiotský plot twist ala "vidím mrtvé lidi", který mě napadl a ono fakt, že jo. Přitom ta zápletka jistý potenciál určitě měla. I kdyby to pojali jen jako soudní drama otec/dcera vs korporát, tak by to imho bylo zajímavější a napínavější, než tohle. A nemuseli by se obtěžovat s plot twistem, který je ve filmu opravdu jen proto, aby tam byl, nehledě na to, jak nesmyslně a nevěrohodně, v kontextu předchozího děje, vyznívá. | Jo, a asi jsem uvnitř mrtvý, protože při tom emočním zhroucení Momoy v nemocnici jsem se začal upřímně smát jeho ochotnické kreaci a přemýšlel, zda to myslí vážně:-) Jinak ale Momoa i Merced hrají celkem slušně. | PeZet ()

MartinNewman

Takový to mohl být super akční thriller, ale oni ne. Oni to museli zkurvit a ukázat že místo 120i kilového borce to vlastně všechno zvládla udělat 40i kilová holka. Přitom kdyby nebyl scénárista cocotte, tak by se té látky chopil normálně a mohl z toho udělat luxusní věc. Bohužel se rozhodli borci u Netflusu že vymelou mozky všem. ()

ceasare

Tak som sa tešil zase na Aquamana. Neočakával som nič nové proste príbeh o mstiteľovy, ktorý tak všetci poznáme. A jo bola to oddychovka s pár akčnými scénami. ALE zlomilo sa to v určitom momente (myslim si, že všetci viete, ktorý to bol) a uvedomil som si, že to bola stráta času. Sklamanie! * za Momou ()

Rozarka18

Tento film nezachránil ani koncový zvrat. SPOILER! Vôbec mi nevadilo, že v tom mala prsty 18 ročná dievčina, ja s nadhľadom beriem aj to, ako jeden vymakaný macho porazí armádu ďalších vymakaných machov, ale spôsob podania je otrasne nezáživný. Body len za to málo akcie a za Jasona Momou (je to proste sexy chlap). ()

paber778 odpad!

to snad né!!! Netflix fakt bude točit takové sra*ky??? Už jen obsazení Momoy mě mělo varovat, chtěla jsem tomu dát šanci. Už NIKDY!!!!! ()

Marek.Skalka

Film se mi nelíbil. Bylo v něm tolik věcí, na kterých by šlo postavit zápletky několika dobrých filmů. Jenže snaha to smíchat dopadla tak, jak dopadnout musela. Momoa je mi protivný od Hry o trůny. Podle mého hrát neumí a zatím mne nic nepřesvědčilo o opaku. Třeba takový Dwayne Johnson je zcela jiná kategorie, tomu ba role slušela výrazně více. Zkrátka ani casting se moc nepovedl. ()

ricardo2803

Takhle špatnej film jsem už hodně dlouho neviděl. Od obsazení, hereckých výkonů, námětu až po závěr - všechno špatně. Chvílemi jsem měl pocit, že to napsalo osmileté dítě. Vůbec nechápu, že takovouhle slátaninu je někdo odchoten financovat. Hrůza. ()