Dobrosrdečný, ale trochu bázlivý Hubie není v Salemu moc oblíbený. Když se ale na Halloweena začnou dít strašidelné věci, rozhodne se ve svém městečku zjednat pořádek. (Netflix)

David.Darco odpad!

Po 5 minútových rafťákoch som prehliadal Netflix a hľadal ďalej. Obchádzal som toho Sandlera tak dlho ako sa len dalo, ale keďže sme naozaj hľadali len kravinu pri ktorej môžeme zaspať a nemusíme ju dopozerať pustili sme toto... Sandler musí byť neskutočné zúfalý. Snáď najhorší film ktorý som s ním kedy videl. Našťastie som ich nevidel veľa, alebo si na to minimálne nepamätám. Po 15tich minútach som sa pozrel na priateľku, ktorú to bavilo tak moc že si pustila 5 minútové video z kapustárne a dopozerala ho celé... To bol jasný znak pre moju známku pre túto ultraidiotčinu. Nakoniec som zaspal včas. Našťastie. ()

Motinski

Typická sandlerovka plná prvoplánového humoru, ničím zaujímavého deja a debilných postáv. Pobavil má Buscemi a Schneider ale inak som sa zasmial asi tak 3 krát. Najhoršie na filme bol vlastne sám Adam Sandler. Takto otravný a trápný nebol dlho. ()

Mrkvič

Nechápu, proč se na Sandlerovky dívá někdo, kdo je nemá rád. Kort pro Netflix si myslím, může Sandler natočit ještě divočejší zhovadilost. Jako je to opět ulítlý jak Hubie sám, ale že bych si za tvůrce nějak často připadal trapně, to zase ne. Neočekával jsem nějaký geniální vypointovaný humor. Ale těch drobečků nebylo málo. Sexuální narážky černého "kamaráda" s manželkou. jakákoliv scéna "šíleného" Ray Liotty. Vtípky s knězem. Několik filmových narážek a nebo účast herce typu Steve Buscemi. Ale dobře, i ječící Sandler občas pobavil. No a k tomu stále moc koukatelná Julie. ()

Johnny.ARN

Veľmi milé prekvapenie. Sandelr ktorý mi neorbil nervy, príjemne som sa pobavil, malo to aj dej, aj dramatické to bolo, dokonca aj strašidelne miestami. Veľmi fajn. 3 z 5 ()

oveckaoa

Tohle je tak tragický film (žánr komedie je urážka to snad i český Panic je nanic je vtipnější než tohle) , že sám nevím jestli mě je líto více mě, že se na takové sračky dívám nebo těch lidí co jsou pod tím podepsaní. Prostě je to o tom , že maník je divný a všeci si z něho dělají prdel a dělají mu naschvály a někdo se jim rozhodne pomstít. Počet vtipných scén a hlášek bych spočítal na prstech jedné ruky naopak trapnost by se dala počítat v řádech stovek nebudeme ochuzeni ani o blití. Ta jedna hvězda je za ty 4 kostýmy Harley Quinn a postavu té Karkulky (jediná tam působí přirozeně a nepitvoří se) jinak tam není co ocenit. ()

Sany33

Príbeh: Miestny exot, z ktorého si celé mesto robí prdel sa snaží vyriešiť prípad miznutia ľudí vo svojom okolí. Herecké obsadenie: Sandlerovi už dochádza šťava a robí podobný humor, ktorým nás zabával v 90. rokoch. Problémom je že ako sa vyvíja technika vyvíja sa aj divák a toto jednoducho na dnešného diváka nezaúčinkuje. Celkom ma prekvapilo, že sa tomu upísal Liotta, ktorý má na podstatne lepšie filmy. Prevedenie: Salem počas Halloweenu by som teda chcel určite zažiť. Prevedenie Halloweenskej noci je výborné. Škoda prevedenia humoru. Pocity: Ako som už naznačoval podobná šialená komédia je v dnešnej dobe mimo mysu a smiať sa na nej aj keď som veľmi chcel bolo pre mňa veľmi ťažké, pretože humor bol silený a často nelogický. Nehovorím, že nutne vyhľadávam suchý anglický, inteligentný humor... ale smiať sa retardovi je pod moju a pevne verím že aj vašu úroveň. Pridaná hodnota: Bohužiaľ aj keď som veľmi chcel som ju nenašiel. 17% ()

VasaX

Sandler si očividně chtěl natočit "family holiday movie" a to se mu povedlo. Herecké obsazení je moc fajn, všichni hraji tak nějak "na pohodu". Do toho tady máme hromadu gagů, narážek, odkazů a humor je spíš uvolněný, prvoplánový a asi to Sandlerovi nemůžu zazlívat. Ne, není to žádná pecka, Sandler tam prostě poslal klasický "TV movie". Asi dobře věděl, že ač je námět zajímavý, moc se z něj vyždímat nedá. ()

lykan9

Hubieho Halloween je totální kravina bez špetky soudnosti, která se tváří jako hororová komedie, ale místo toho aby byla vtipná, tak je spíš trapná a místo hororová je spíše odporná. Je však pravda, že Sandler má na svém kontě i horší kousky. Vůbec nechápu, proč se snaží zahrát typ opožděného člověka, v jeho podání to vypadá jako výsměch tomuto typu lidí a dal bych mu za to spíše po tlamě, než bych mu dával honorář. Nechápu jak tentýž herec dokáže natočit tak skvělé filmy jako Trestná lavice a Vražda na jachtě. ()

ondraondra

Po všech těch špatných recenzích jsem toho moc nečekal. Byl jsem ale příjemně překvapen. Není to sice film, který bych si pustil znova, ale stojí za to ho vidět. Navíc Adam Sandler hraje retarda celkem přesvědčivě. Je to dost stupidní a hodně klišovité (třeba ten konec), ale budu věřit tomu, že je to součást komedie. Za mě určitě lepší než Vražda na jachtě. A Shaq O'Neal byl boží. 6/10. ()

Jaro.Krafcik

Keď už je zajtra ten Halloween nevydržal som, dal som si Hubieho v predstihu, síce nie v takom ako polovica užívateľov ale aj tak, katastrofa to nebola, pár slušných momentov sa našlo, aj treba pochváliť kulisy ktoré sú výborne. Samotný film je na úrovni Sandlerových starších filmov a tak je to v poriadku, mne sa to celkom páčilo. Aj skvelé herecké obsadenie a vyber skladieb na jednotku. Plus netflix ponúkol dabing. 4* ()

sedm.1

Hubieho Halloween je příjemná, ryze „sandlerovská“, komedie, která svému divákovi nabídne přesně to, co by měl čekávat. Vtipnou, hravou, nápaditou, neotřelou zábavu, pro celou rodinu. Samozřejmě, kdo zná sandlerovi komedie, ví už předem, že ona zábava je infantilní, častokrát až hloupá a přímočará, nicméně je důležité zmínit, že i přes všechny tyto negativní aspekty funguje, a ani zde tomu není jinak. Takže intelektuální publikum ať si dá odchod, tohle je jednoduchá záležitost, určená k primárnímu pobavení. Zápletka je každopádně slepenec, propletenec, zmatenec, nic nového pod sluncem, takže předvídatelný vývoj, tuna tuctových scén a nesoudný happyend jak se patří, ovšem i zde mohu použít ono slovíčko „ale“, takže ale je zároveň svižná, nenudící, podmanivá, a velkou předností je pak samozřejmě i casting, kdy krom typického trouby Sandlera v ústřední roli pobaví a osloví i herci v ostatních postavách, vesměs se tedy jedná o sympatické a výrazné, v podstatě sandlerovi kámoše, a nevadili tu tentokrát ani představitelé dětí a teen mládeže, což se též počítá. Hubieho Halloween je zkrátka nenáročná, pohodová oddychovka, kdy kdo má rád i předešlé komedie tohoto komika, tak i tentokrát bude jistě spokojený, a kdo ne, tak ani po tomto zážitku svůj názor rozhodně nezmění. ()

Soweek

Sandleroviny jsou pro mě guilty pleasure a s radostí hltám každý nový film, kort když se v něm objeví staří známí jako Deuce Bigallow, Stiller, Buscemi nebo Shaq O Neal. Hubie naštěstí není dementní komedií, ale příjemným rodinným filmem a v rámci žánru že mu jen těžko něco vyčítá. ()

sQelle

Kostýmy a kulisy jsou skvělé. No a to je asi tak všechno. Humor ve stylu šišlajícího hrdiny je v dnešní době vážně ubohost. Jediný vtipný prvek byla pro mě univerzální termoska. ()

Kienast

Sandler totálně utržený ze řetězu, blbina, která se celou dobu pohybuje na hranici trapnosti... 3/10 zároveň chápu lidi co tomu dají odpad! ()

NifKor

Netflix a Sandler to dokázali! Po Murder Mystery dokázali společně vytvořit něco ještě horšího a to Hubieho Halloween gratulace! Sandler tady hraje klasického idiota, který má ale správné záměry, takže svoji postavu zvládl dobře, protože na ní očividně trénoval celou svoji kariéru. Po docela povedeném Uncut Gems se sandler vrací ke klasickým Sandlerovským filmům, tedy k filmům, které nejsou nijak extra vtipné a nedávají důraz na příběh nebo postavy, ale spíše se to snaží jít jen směrem zábavy což není špatné, když to funguje tak je to skvělé, ale tady ani ta zábava nefunguje. Zkoukl jsem to vážně jen z důvodu, že jsem neměl večer co dělat a nevěděl jsem co zkouknout. Rozpočet očividně šel hlavně asi na herce, kteří taky nejsou hlavně kvůli svým postavám nijak skvělí ( neplatí o Kevinovi Jamesovi jeho postava byla snad podle mě nejvtipnější z filmu). Samotná hlavní postava je v jistých momentech neuvěřitelně otravná a ty její hlášky jsou místy tak neuvěřitelně trapné až to bolí. Nevím třeba to byl záměr Netflixu a Sandlera udělat příšerný film v což upřímně tajně doufám, protože toto je vážně horší jak Murder Mystery a to už je co říct. (mimochodem málem jsem dal tomu i 2 hvězdy kvůli vyvrcholení příběhu, ale ten pokus o vtip na konci mi to zase zkazil) 2,5/10 ()

Nominace na Zlaté maliny 2021

Nominace na Zlaté maliny 2021

13.03.2021

41. ročník Zlatých malin, každoroční ocenění pro ty nejhorší a nejbizarnější filmy roku, se blíží a pořadatelé nyní oznámili své letošní nominace. Mezi těmi najdeme jak celoročně vysmívané filmy typu… (viac)