Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Bílý kůň (S01E08)

(epizóda)
  • Južná Kórea 프론트맨 (viac)
Thriller / Dobrodružný / Akčný / Mysteriózny / Dráma
Južná Kórea, 2021, 32 min

Před posledním kolem panuje mezi finalisty vzájemná nedůvěra a odpor. Čun-ho práskne do bot s úmyslem zveřejnit špinavá tajemství o hře. (Netflix)

LachtanShows

Sice kraťoučká, ale hodně výslovná část, v níž se uzavře dle mých představ sice neuspokojivě, byť očekávaně jedna postranní linka a nastaví se jasné hranice pro celé vyvrcholení (první řady?) seriálu. ()

Terezinka198

Trošku úsměvná, kratší epizoda... výbuch, díky kterému zraní poslední tři účastníky ve hře, nikdo neřeší. Součást plánu, jasně. Když se předtím zabíjejí v noci, tak je to taky v pohodě. Ale teď? Je jasné, že očividně nechtěli, aby sponzoři přišli o svou zábavu tak rychle - takže ano, jednu smrt ještě omluví, ale aby se jim poslední dva finalisté zabili navzájem hned potom? Neeeeee, to přece neeeee, ještě potřebujeme podojit naše zbohatlíky. :) PS: Hlavně, že se najedli. To bylo sakra podstatné, že jo ()

warrenur

Kratulinky pol-hodinovy diel s WTF scenou medzi preniknuvsim policajtom a muzom za maskou...opat presne v duchu podobnych korejskych zanroviek. A rovnako odtial, melodrama medzi dvoma z finalistov. Bieda. ()

Azurovydrak

Spoiler! "Don't do it. That isn't you. You're a good person at heart." Nevinná smrt vždy bolí, avšak tady šlo ještě o mnohem víc, o rozloučení a život, který mohl být. O to horší to je. Už když běžel k těm dveřím, tak jsem to v duchu tušil, přesto jsem doufal, že mi to tvůrci neudělají. Ač po v předchozích dílech zavedené, nevyhnutelné mortalitě to bylo jistě naivní, přesto jsem v to doufal. Policista mi byl ukradený, ale její smrt bolí. Měla to vyhrát. ()

MickeyStuma

Kupodivu krátká část, která je ve znamení odhalování. Krapet to nabírá jiný koncept, ale dění mezi zbylými hráči samozřejmě vynecháno není. Hra se zatím nekoná, ale i tak opět není o emoce nouze. Takže jsme se dozvěděli zase o něco více a můžeme se divácky vrhnout na závěrečnou část. ()

tomik99

Kratší, možná malinko údernější, ale teď mi přijde, že už to malinko bude stagnovat. Odhalení hlavního záporáka malinko zklamání, konec byl předvídatelný, uvidíme, jak s tím zahýbá finále. ()

javlapippi

Potom ako po skončení poslednej hry organizátori pre efekt vyhodili do luftu sklenený most, vďaka čomu skoro zabili posledných troch preživších, navlečú týchto do smokingov a naservírujú im poslednú večeru, po ktorej zabudnú odniesť kudly, v nádeji že po večierke bude zábava pokračovať. Severanke so šrapnelom v bruchu nie je do spevu a zostane nám posledná dvojka. Policajt je zdatný športovec a skoro sa spasí na neznámom ostrove, kde ho nakoniec dostane Biely koník z príbuzenstva. Všetko je tu efektné, ale človek sa miestami musí chytať za hlavu, ako je organizátorom najprv jedno, či si súťažiaci podrežú krky a o pár sekúnd už ich trhajú od seba. Slabšia epizóda. ()

oasismanik

Celkom sympatická polhodinka, ktorá ale mohla kľudne trvať 15 minút a pripojiť sa k finálnej epizode. A odhalenie mierne očakávané, ale tak strašne som dúfal, že prídu s niečím iným ako s takouto totálnou stupiditou. ()

Rayen1

Potencionální spoiler! Nečíst dál! Asi se tomu nedalo vyhnout, ale ten plot twist je fakt tuctový klišé... to už rovnou mohl bejt Bílej kůň jeho otec nebo rovnou matka... chjo. Ale Jinak díl ušel. ()

iN

Přesně, taky mě naštvaly ty původní řeči o rovných příležitostech pro každého - ale zde i přesto, že všichni tři vyhráli, tak jeden z finalistů je smrtelně zraněn a není mu poskytnuta pomoc. Scénáristé si tedy opět lžou do kapsy :( ()