Hra na oliheň - Série 1 (2021) (séria)

Muž s deštníkem (S01E03)

(epizóda)
  • Južná Kórea 우산을 쓴 남자 (viac)

Pár hráčů postoupí do dalšího kola, které slibuje stejnou šanci na sladkou odměnu i na smrt – teď i se skrytými výhodami. Čun-ho se nepozorovaně vkrade dovnitř. (Netflix)

Terezinka198

Zajímalo by, kdo tohle všechno sponzoruje. Nejen ty nápady a výdaje spojené s hrami jako takovými... ale kdo platí "hlídače" a "ty, co sbírají vyřazeného hráče". A taky pro každého rakev + spálení? Sakra, vždyť to musí stát mnohem víc, než kolik jim ve finále zaplatí. ()

Chudobka

Druhý díl pro mě ještě nic moc, ale tento už mě zaujal. Vykrajování cukroví - tušila jsem zradu. Hlavní hrdina už mi začíná být sympatický. A těším se, že odporný grázl s č.101 bude spravedlivě potrestán. Dobro zvítězí nad zlem. Ale ty ztráty. ()

MickeyStuma

Třetí část je ve znamení další, v pořadí druhého soutěžního kola. A opět v disciplíně dětské. Už na samém začátku záleží na dobré volbě, aby byl průběh lehký a hlavně úspěšný. Dramatizace do morku kostí, další krvavá hrůza a nyní dokonce i humor. Vlivem nové postavy z předchozí části se více podíváme do zákulisí strážců a více se o nich dozvíme. Více prostoru tentokrát mají ženské postavy. Epizoda neztrácí dynamiku, zajímavost a žánrově krvavou show. Bohužel už na začátku se objevuje určitá scenáristická nelogičnost, která se místy táhne až do konce této části. Dost to kazí celkový dojem, ale pokud se nad tím nebude přemýšlet... ()

tomik99

Zápletka s poldou a postupným odhalováním organizace a všeho, co za tím je, se aktuálně stává tou nejzábavnější. A vlastně i kvůli tomu se na seriál těším. Druhá hra bohužel šla ve šlépějích té první a prakticky nepřinesla nic nového, ba naopak byla o něco nudnější. Bude fakt lepší se zaměřovat na záporáky než upírat zrak pouze na hry, ty mohou omrzet. ()

Najt

Tak tohle byla palba.. jako první hra byla lepší, ale tohle melo neskutečně napínavou atmosféru a stačil opravdu trochu silnější pohyb a bylo po prdeli. Říkal jsem si v 1 díle, že je škoda, že hrají takovéhle stupidní dětské hry, ape teď mě to vůbec nevadí, ba naopak. Ono totiž tím, že je to tak jednoduché a pravidlo jsou jasná, je lehčí se v té hromadě lidí zorientovat kdo udělal chybu a kdo během pár vteřin zahyne. A i když se jedná o takového dětské hříčky tak vědomí, že jedná jediná chybka znamená smrt, tomu dává úplně jiný rozměr. Uvidíme co bude dál, ale jsem napjatý jak špagát. ()

oasismanik

Podobne zvláštne pocity som mal naposledy pri Parazitovi, celý čas si hovorím v duchu wtf? Pol časti pripomína nejakú béčkovú, slovenskú reality show a zrazu sa to preklopí do trilleru, pri ktorom ani nedýchate. A samozrejme logika ušla niekam do KĽDR. ()

javlapippi

A pokračujeme (ako by napísal klasik literárneho hororu v Mužovi na úteku, knihe kde sa tiež hrá o život). Zúfalci sa vrátia na ostrov a čakajúc na ďalšie kolo, začnú sa strategicky skupinkovať. Najväčšie gule má Severokórejka, ktorá sa okrem prepašovania žabykláču vydáva na prieskumy vetracou šachtou, krytá inou pašeráčkou predvádzajúcou fekálne divadlo. Organizátori hier majú slabú kontrolu kvality a tak sa do ich radov v pohode infiltruje všetečný policajt z predošlej epizódy. Samotná hra je opäť nervydrásajúca a mŕtvol je nepočítane. Zábava stále na rovnakej úrovni, akurát sa mi nepozdávalo, že by množstvo strážcov a kamier nezaznamenali používanie nepovolenej pomôcky v podobe zapaľovača. ()