Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

eMeMko

Seriál mého dětství a důvod každý víkend vstávat brzo. Po opětovném zhlédnutí všech dílů v dospělosti musím však konstatovat, že ne všechny jsou povedené a zhruba třetina z nich je extrémně nudná či nadmíru šílená. Přesto se však jedná o klasiku všech animovaných seriálů pro děti, která si čtyři hvězdy zaslouží. Nutno však říci, že na tom má lví podíl i povedený dabing. ()

Lancer

Asi jsem měl radši komiks. Ale seriál je samozřejmě bezva. Škoda, že už jsem moc starý, abych nepotřeboval při jeho sledování spoustu nadhledu. ()

JJJHHH

nejlepsi kresleny serial z USA co znam...kdo by odolal stryckovi skrblikovi, bubikovi kulikovi a dulikovi, rafanum, rampovi...ach jo to byly casy :o) ()

Honzad007

Kačerov jak hurikán, k nám už míří... =) Každé víkendové ráno jsem kvůli strýčku Skrblíkovi vstával v 7:30 a doslova hltal každou zápletku. ()

racing666

Nechápu, jak jsem tohle mohl zapomenout ohodnotit hned na začátku zaregistrování. Jako malej kluk jsem to přímo hltal. A vždycky jsem záviděl Skrblíkovi, jak plave v těch penězích :-) A vůbec, je to skvělý pro děti a pobaví to i dospělý. ()

Boss999

No tak tato rozprávka je hned druhá najoblubenejšia po Simpsonovcou fakt je to dobrá rozprávka keď som bol malí tak som ju mal veľmi rád a mám ju rád ja teraz da sa povedať že keď si pozrem nejakú tu casť tak sa skôr iba smejem a spomínam na stáre časy. :-) ()

@nthr4X

Na tohle snad ani nejde zapomenout hlavně na úvodní píseň ta je prostě klasika. Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů vůbec. ()

Holusacek

Kdo by nepoznal Strýčka Skrblíka a tři jeho synovce?Tyto klasické kultovní příběhy mně kdysi v dětských letech opravdu vždy pobavily a kvůli nim jsem vstával i 6 nebo 7 hodin z postele.Dále nemám co dodat.Kačerovské příběhy opravdu stojí za shlédnutí.4 hvězdy =79%možna 81% ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)