Káčerovo

• Česko My z Kačerova (viac)
USA, (1987–1990), 36 h 40 min (Minutáž: 22 min)

Hudba:

Ron Jones

Alan Young, Russi Taylor, Chuck McCann, Terence McGovern, Frank Welker, Hal Smith, Hamilton Camp, June Foray, Peter Cullen, Tress MacNeille, Kathleen Freeman (viac)

Príbehy strýka Držgroša a jeho mladých synovcov, ktoré zažívajú na cestách po celom svete. (BoncheR)

SKA

Když si vzpomenu na své dětství a že už to je dávno, tak mi v paměti určitě zůstal i tento seriál, i po těch letech si pořád pamatuji znělku na zpaměť. ()

moviepill

"Kačerov jak hurikán k nám už míří..." Na tomto som vyrastal. Neprekonateľná klasika! Dnešní tvorcovia výchovných programov pre decká by sa mali povinne zúčastniť sledovania všetkých epizód. To by čumeli! Nápad, myšlienka, ...a tá nostalgická 2D animácia... Ak niekto dá menej ako 5*, tak je to "skrblík". :-D PS: dodnes je mojím favoritom Strýček Skrblík a Bubík. ()

Danulinda

Spolu s Rychlou rotou a seriálem Tom a Jerry jsou Kačeři jedním z nejlepších amerických seriálů všech dob. Karel Heřmánek jako Rampa mc Kvák je prostě neodolatelný Pan Herec i Pan Dabér. ()

walkingdead

Úžasná vzpomínka na dětství. Napínavé i zábavné příběhy + skvělý dabing čt (škoda, že byl seriál stejně jako spousta jiných trapně předabován novou). ()

Petr59

Hodně dobrý animovaný seriál, který pobaví člověka v každém věku. Jsou sice i lepší animované seriály, ale i tohle je lehce nadprůměrné. Mě se akorát nelíbilo, že v seriálu byl trochu propagován americký pohled na peníze. Nechci sem cpát politiku, ani ekonomii, ale skrytá propaganda americké ekonomiky tam byla. To však seriálu tolik neubralo. ()

maldoror16

Tak jsem po letech zkouknul všech 100 dílů a je to pořád paráda a klasika. Velmi milé, nápadité a vůbec jeden z nejlepších Disney počinů, ne-li ten nejlepší. Poslední třetina už byla sice citelně slabší (a trochu přiblble "modernější"), co do příběhů i humoru, a postavy jako Felix/Robokačer nebo Buba si mě rozhodně nezískaly, možná mě i trochu štvaly, ale i tak za čisté 4*. ()

Lampasak

Legendární animák, který v mém dětství byl určitě na prvním místě i když se na něho muselo vstávat brzo ale na tu znělku nikdy nezapomenu. ()

martins

Seriál mého dětství společně s Dva roky prázdnin, Markýzem de Bois-Dorré, Gumídky a Vzdálenými vrcholky hor. Kačer Skrblík moje nejoblíbenější kreslená figurka, Rampa super pilot a další, jo to byly časy...., prvních 52 dílů bylo super, zbytek už tak pěkný nebyl, nejhorší díly asi s Robokačerem alias Fentonem. ()

Meow86

Paní Čvachtová, Johan, Rampa McKvak - nejvtipnější postavičky seriálu. Perfektně nadabované. Každý z nás v dětství určitě toužil zaplavat si ve Skrblíkově pokladnici. ()

Příběhy z Kačerova se vrací

Příběhy z Kačerova se vrací

17.12.2016

Televizní kanál Disney XD se rozhodl oživit kreslenou legendu. Příští rok se na obrazovky vrátí Příběhy z Kačerova, které se mezi lety 1987 a 1990 dočkaly přesně 100 epizod. Nová verze bude mít… (viac)