Skurvená noc

• Slovensko Prekliata noc (viac)

V malém městě Middelton jede mladý muž ve svém autě, značně posilněn alkoholem. Rána, prasklé přední sklo, mrtvola. Ve strachu zabalí mrtvolu a schová ji do kufru auta. Přijíždí mladá žena s úmyslem pomoci a zavolá svého dobrého přítele, velitele policie. Jelena tu někdo srazí každou chvilku. Policista přijíždí a požaduje otevření kufru auta. Jak sám pozná, jelen to určitě nebude. Mladík, pronásledovaný policistou, se dává na útěk a mezitím z policejního auta vybíhají další dva zadržení jedinci. Následuje spletenec situací, které divákovi dovolí pochopit celý děj až v případě, kdy uvidí všechny události z různých úhlů. (MiD)

papadoce

Svižné. Trocha pritiahnuté za vlasy, ale baví to, zrejme aj vďaka ľúbivej minutáži. V týchto dňoch tak nejak dobieham premeškané filmy za posledné roky a darí sa mi :). To sa to pozerá. ()

Shitonit

To ne! Tak takhle jsem si prdel smíchy už dlouho nenatrh :-) Na začátku stojí děj kolem jednoho totálního idíka. Pak šup, a promotáme to, zavaříme, nacpem do toho další idíky, a přehážeme časovou lajnu. Pořádně s tím zaklepeme, a vznikne ..todleto. Nejde popsat. Paráda. ()

nula87

Vcelku zábavná mozaika.Ve většině minipříběhů si sice rychle domyslíme co se bude dít dál, ale vzhledem k tomu, že díky krátké stopáži film rychle uteče, rozhodně jde o dílko, které stojí za to vidět.70% ()

glide4ever

Pokud čekáte něco extra, tak jste na špatné adrese. Pokud však chcete jen zahnat dlouhou chvíli, tak Vám "Zkurvená noc" určite noc nezkurví ;-) 70% ()

maty1

Na tohle jít do kina tak bych byl fakt nasranej,za vyhozený kilo(večer už za 139kč=vyděrači)...Takhle sem jen zahodil hodinu a pul...(mám 14 dní dovolenou,kdyz se to přepočitá na hodiny tak to dělá 336hodin...takže ta hodina a pul až tak nevadí) Určitě zajimavý nápad ale tak nak se mi vždy podařilo typnout co nastane!!!2 hvězdičky ()

jafuska

je to příběh který je hodně jednoduchý spojený do několika příběhů, ale není to málo? nezáživný děj, chvílemi zmatený, žádné prvky napětí, tohle se moc nepovedlo bohužel ()

oasismanik

Presne podľa môjho gusta + ideálna minutáž a skvelá hudba. Samozrejme, na 5 hviezdičiek to zas nie je. PS: podľa mňa je to lepšie ako 21 gramov. ()

Nakhla

Tak to byla teda podívaná. Ze začátku jsem se bála, že z toho bude jen další trapná komedie, která si hraje na víc, než si může dovolit. Ale těch šest příběhů... prostě zbožňuju, jak do sebe všechno tak hezky zapadá. Koho zajímá, že stejným způsobem je natočených plno jiných filmů. Film má takový spád, že u 11:14 není čas na nudu. Zkurvená noc je pro mě důkaz toho, že dobrý film nemusí mít přes dvě hodiny.... ()

Boudyy

Skvělá mozaika událostí, která vám dá chvíli si to po poslední scéně dát všechno dokupy a již běží titulky. Nic není ve filmu navíc. Všeho je akorát tak, aby vás film držel v napětí, abyste byli zvědaví, co bude dál a hlavně film nenudí. Ani v jedné dějové linii se nic zbytečně neprodlužuje. ()

Mr.nachos

Dlouho jsem nenarazila na film, který by se tomuhle podobal. Tak perfektní provázání několika událostí v jediném momentu se mi líbí stejně jako obsazení. ()

thepeabody

Mile a nepřehnaně zvrácené dílo (komedie/thriller s thriller/komediálním podtextem) 11:14 přineslo přesně to, co jsem od něj čekal, jediné co chybělo byla nějaká aspoň rádoby pointa. Jinak skvělá skládačka. Možná nadhodnocuju, ale tento počin je typický "přišel jsem z akce, je pozdě a nemám co dělat, tak tam nechám hrát tohle" film, jenž si pak druhý den nadšeně dohledáváte, protože si ho možná pamatujete o něco lepší, než doopravdy je, a v dnešních ranních hodinách bylo něco k pití a tenhle film přesně to, co jsem potřeboval. A tak si říkám, že je možná lepší taky jednou nějaký překvapivý konec vynechat, než do filmu vecpat něco, co by mu ublížilo. ()

PATWIST

Geniálna myšlienka, zobrazenie jednej noci z pohľadu viacerých osôb :-) Vychytaný triler a komédia v jednom. Podobné zobrazenia scénok z iného pohľadu sú aj v pokračovaniach filmov Návrat do buducnosti. ()

Pitryx

Skvěle propletené příběhy. Snímek má i určitý druh napětí. Pan Swayze se moc nepřetrhl, ale také je fakt, že moc místa neměl. Za ty zápletky a různá překvápka u mne jednoznačně hodnoceno jako lepší nadprůměr. Hodně lepší. ()

wopi

Docela pěkný propletenec událostí. Několik opakujících se minut, kdy vidění událostí z jedné strany skutečnost nedokáže objasnit, teprve až když je pohled doplněn ze všech stran, je obraz vlastního děje kompletní. ()

MiD

Další film, u kterého se rozhodně nudit nebudete a ani nedokážete odhadnout, co bude následovat v příští scéně. Vynikající scénář, dobré dialogy a troška černého humoru. Film jako stvořený pro páteční večer. ()

Romadoor

Brilantně povedená hříčka postavená rámcově na teorii motýlího efektu ve velmi lokálním měřítku. K dobrému pocitu z filmu přispěla i rozumná stopáž (konečně zase film pod 100 minut!) a asi první role v níž pozitivně hodnotím Patricka Swayzeho (ale pamatuju ho jen z dětství z romantických opusů).... No až mi někdy nebude chtít řidič zastavit...tak si radši uříznu hrdlo PET láhve. ()