Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Jacq30X

Vykrádačka. Na hraně zítřka říznutá Hvězdnou pěchotou a ukončená ala Vetřelec vs. Predátor a Amazon čárymáry je tu film. Jen mě udivuje, že za 30 let, než vypukne válka s vetřeci, stále americká armáda používá stejné vybavení jak dnes, že by se technologie 30 let nepokročila 😲 😂. To je letní popcorn film. A Pratt je v tom děsnej. 😣 ()

Zaks

Filmu treba odpustiť pár vecí a potom si užívame nabúchané super akčné sci-fi so zaujímavým dejom a časovými hrami. Azda nikoho neprekvapuje, že výprava a CGI je na špičkovej úrovni. Osobne mi príbeh osciloval na hranici stupidity a výnimočnosti. Ale nakoľko som sa celý čas dobre bavil a zvíťazili pozitívne dojmy, tak hodnotenie je vysoké. ()

CaptainPixel

O hodne ale o hodne ostrejsi britvu ve strizne, zbavit se vsech tech trapnejch scen a mohl z toho bejt tak neuveritelne prisernej az osmdesatkove paradni akcnak, jako uz dlouho nebyl. Zadny div ze to je direct-to-video. ()

Andrew88cz

Neočekával jsem žádný zázrak a nakonec se z toho vyklubala poměrně slušná sci-fi řežba proti mimozemským nestvůrám, který jsou ale sakra dobře vymyšlený! Občas možná zbytečně přehnaný scény, ale bavil jsem se celé dvě hodiny a to i díky dobrýmu soundtracku, kterej za mě film zvedá z průměru. (7/10) ()

Ankroth

Komu se líbí military sci-fi typu Na hraně zítřka nebo Světová invaze, bude se mu líbit i tento snímek. A ten epický boss-fight na ledě s královnou byl doslova kulervoucí. Tady bych i překřtil Chrise Pratta na Chrise Redfielda (RE pozitivní vědí). ()

kacenkin

Jako obrovské díky za film tohoto žánru... super námět, super triky... Ale pozor, jinak neskutečně nedomyšlené... Spoiler !!!!!Tak červí díry postaví, ale zbraně na hlavonožce nemají ? Ví, že jsou extra odolní a pošlou pěšáky bez granátometů ?  Celý svět se spojil a do Ruska jedou jak na výlet ? Měli toxin na samce, co tvoří 99% invaze a nepoužijí ho ? Bože kam se ztratil rozum ? ()

Dalajlada

Nejedná se o žádný herecký zázrak, je to napchané snad každým klišé, které znám, Chris Pratt se neustále tváří jako tvárnice a chybí tomu velký kus inteligence, ale je to po dlouhé době film, na který se dalo koukat. Potvory jsou moc pěkně udělané a velmi mě potěšila část odkazující na Vetřelce. ()

markusmerk

Pohodovka - solidny survival človek vs mimoni. Bavilo ma to od začiatku do konca. Akcia za akciou, žiadne blbé filozofické dialógy či ľúbostné romance. ()

ohneta

Spokojenost spokojenost, spokojenost. Nebýt malých nedostatků, dal bych plný počet. Ale jinak spokojenost ! Biják jak má být .. 👍 ()

wollfy

Ale jo takhle na odpoledne nebo při žehlení či cvičení je to fajn do busu na zájezd ideální ale do kina by mě to nasralo. Prostě smíchali Na hraně zítřka, Vetřelce, Terminátora a Návrat do budoucnosti, obsadili to multikulti a genderově vyváženě a přidali klimaalarmismus. No takže takovej ein topf. Ale jako herečky jsou sexy, Chriss Pratt nemá vanu a je vcelku vtipnej. Akce a napětí sem tam je. Příšerky jsou digi jak oprase. Občas jsou tam vtipy. Takže dobrý. Jo a logika, nebo fyzika na to se tu nehraje. Prostě takhle to je a hotovo. Zábavná pohádka s poučením že rodina je nejvíc!!! ()

StandikK

Až na ten konec, který nemá smysl ani logičnost, se film vcelku dal... Typická americká cypovina. Aby hlavní hrdina zachranil celou planetu, vydá se s hrstkou podobných magorů do Ruska, aby vyhubil něco, co předtím vyhubilo je. Fakt je toto normální - nikdo jím nevěří, a tak se vydají sami zachraňovat svět??? Všežravkové najednou začnou utíkata - zkrátka se nějak probudili, i když předtím to trvalo přes 30 let, tak nezbývá nic jiného, než vše vyhodit do povětři... ()

bycer odpad!

Ultraidiotské scifi, které kopíruje Na hraně zítřka, hvězdnou pěchotu aj. Čekejte imbecilní dialogy, stupidní chování neherců (Pratt je v tomhle filmu opravdu děsnej), zcela zoufalou kameru, scénář, hudbu. Film je bez napětí, snaží se o humor, drama, sentiment, ale nic z toho nefunguje. Nechápu, že jsem to vůbec dokoukal. Děsně mě prudilo jak na začátku 3 lidi vystřílí zásobníky na monstum a to jde dál, a na konci to jeden kosí jak hmyz po cestě z dovolené na Makarské. Sračka sraček ()

Hanecek odpad!

Tak to vezmu několik časem prověřených akčních sci-fi, pořádně je zamíchám, ti černí budou mít řešení, ti bílí jsou jen tupí střelci a celé to namočím do roztoku rodinných ideálů. Jen mi nejde do hlavy, proč scénář nevyužil dalších 68 pohlaví, proč dcera v budoucnosti nebyla lesbička, samoživitelka a na vozíku? ()

Milsa

Pripomenulo mi to film Na hrane zajtrajška a tiež Interstellar. Je to čiastočne ich kombinácia a zároveň niečo úplne nové.  Taktiež sa nedá očakávať ako to celé pôjde ďalej a teda to v každej chvíli prináša niečo nové. Takýchto filmov je skutočne veľmi málo. ()

McGuffin

Válka zítřka, The Tomorrow War, je válkou o zítřek; pokud ji s lidožravými monstry přátelský, rodinný, kolektivní hrdina prohraje, je po lidstvu. Navíc se zdá, že ruční palné zbraně na monstra nestačí a jiné lidstvo jako z udělání nemá. Naštěstí však kolektivní hrdina odhalí protivníkovu slabinu. Samičku, má jen jednu. Od toho okamžiku už má lidstvo pod vedením scenáristy Zacha Deana na šťastný konec zaděláno, když zabere. Tak zabere. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Fonnel

Logika zase dostala na prdel a tohle se na můj seznam oblíbených scifi bohužel nedostane. Nechapu, že se tomu Pratt upsal. To musí být sakra v nouzi, že si ani nepřečetl scénář. Jo, a Verbalovi už asi začalo jebat (jeho vlastní slovník). ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)