Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Updated_Cake

Fajn akční sci-fi, které dopředu jednoznačně žene i Chris Pratt v hlavní roli. Film se víceméně člení na 4 větší části, kde každá má nějaký svůj opening a závěr a dohromady to dává zábavné sci-fi. Co je trochu úlet, tak je to až nerealistické hození vojáků do situace, nevyřešení některých otázek a detailů a závěrečná scénka. Taky si nepamatuji, že bych tenhle film kdy viděl promovaný, prakticky kdekoliv, narazil jsem na něj náhodou až o 2 roky později. Docela škoda. ()

JB001

Tvl to vůbec nebylo špatný. Nic jsem předem o filmu nevěděl a byl jsem mile překvapen. Ani ta delší stopáž mi nevadila ()

babuška

sci-fi s prvky akčáku nebo naopak, to je jedno, kujva nářez jako prase, má to řádnej spád, pratt hraje jak z partesu,Yvonka je sakra kousek, jo tohle se povidlo, ()

Pes

Film, ktorý neurazí ale ani nijak špeciálne neohúri. Pri pozeraní si budete škrabať všivavú hlavu a rozmýšľať... Tpč toto som už niekde videl. A nebude to ďaleko od pravdy. Film kombinuje námet z Na hraně zítřka, gravitáciu zobral z Fast and Furious, počet nábojov v zásobníkoch z cheatu na GTA a jednú emočnú scénu z Harry Potter 6... Stačí trošku pomeniť scenár, nasadiť hercov ale suma sumárum - Svet zachráni Quill, pomáha mu JJJ plus rozumní cigoši z Luníku IX. Ešte im chýba gay párik a transdžendžer Priscilla. ()

Dir

Velmi prijemmy film. pacia sa mi vztahy medzi postavami. Akcie bolo kopa, a tiez bolo dobre ako politika a medzinarodne vztahy ovplyvnuju logiku a rozhodovanie (nechcem spoilnut tak musim strasne vseobecne :D ). a dalsie male plus ze tam bolo dost humornych hlasok za mna 80% (celk. dojem super, prave som to dopozeral, takze som prehypovany a asi to hodnotim trochu viac subjektivne :D ) ()

matous20063

Amazon vyrazil do boje s ambiciozním scífkem, které nemělo nejhorší nápad ale bylo to strašné klišé. Je tu příběh o cestování časem který ze začátku nedává smysl, ale později vám nejaké věci dojdou. Příběh ze začátku je hrozně nudný a vůbec jsem některé věci nechápal, naštěstí byly na konci vysvětleny. Už od poloviny filmu jsem tak nějak věděl jak dějová linka v budoucnu dopadne. Děj po návratu do přítomnosti se ovšem udá zajímavým směrem a končí zajímavě a stává se z toho asi nejlepší část filmu. Co se týče CGI vyobrazení budoucnosti a emzáků tak s tím problém asi není, musíme vzít v potaz že to točí Amazon. Herci jsou fajn, komediální vložky jsou i k mému překvapení doopravdy vtipné. Akční stránka je celkem ok, ale není tam žádná tenze, takže krom stříleni CGI emzáků tam není žádná přidaná hodnota a stává se z toho mid akčnák. 50% ()

comanopowa

Od začátku do konce našlapaná jízda u který jsem se ani chvíli nenudil. Dialogům se dá u takového filmu leccos odpustit, když vám servíruje tak skvělé akční sekvence a působivý vizuál. Myšlenku to mělo, emoce tu fungovaly a já se královsky bavil. Super letní blockbuster, který by měl koule i na promítání v kinech. Rozhodně bych zašel ! Za mě 4 a půl hvězdy s čistým svědomím a úsměvem ve tváři. ()

ezop1012 odpad!

Začiatok nebol zlý, ale potom to prišlo, všetko sa dá charakterizovať ako mix rôznych filmov v jednom, skyline, vesmírna pechota, votrelec a ďalšie s tým, že sú to neskutočne stupídne dialógy. Nejdem rozoberať dej, na tom vôbec nezáleží, lebo tak pokaziť niečo, čo je na začiatku celkom dobre, tak na to treba fakt talent a amici toto vedia. Rozhodoval som sa medzi odpadom a jednou hviezdičkou za efekty, ale, keď si spomeniem na koniec a na neschopných Rusov a zase len pravdovravné médiá, nie, toto je 138 minútová strata času. ()

alien6694

Nemám rád filmy o cestovaní v čase ale toto bolo celkom slušne dielo, všetko pekne vysvetlené, koniec ma trošku prekvapil,proste oplatí sa pozrieť,len dúfam že nebude pokračovanie to by už bol odpad,ale remake o 10 rokou sa kľudne da ()

Nataraja odpad!

Prostě ne. I když je to blockbuster, má to skvělou výpravu, herci se snaží hrát, ale když není co...ani smrt nebere. Prostě scénáře s časovými paradoxy by fakt měl někdo číst, než na to někdo dá peníze. ()

majorzeman13

7/10 ! Skvělí Chris Pratt + akce,,vizualní stránka .Monstra ( bělohroti) vystřelující hroty jsou designově ,cool. To ostatní je slabší tedy.Sice jsou to horší čtyři hvězdy,ale i tak dost dobrý biják..... ()

Pavlis.xxx

Zdejší lobotomové opět nezklamali. Sice je to procpané rodinným emočním klišé, ale jinak docela zábavnej blockbuster. Emzáci jsou cajk, postavy taky v pohodě, takže stačí vypnout logiku a bavit se. Argument, že to je vykradačka něčeho je jak kus hovna v hlavách zdejších expertů, oni totiž očividně sypou jeden originální scénář za druhým... Až na pár slabších míst je to na poměrně dlouhou stopáž koukatelná jednohubka. Není to žádnej majstrštyk a má to své mouchy, ale po dlouhé době docela solidní akční scifi. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)