Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Yamatosan odpad!

Ten film je naprostá katastrofa, i kdyby byl v žánru jediný! já jsem držák, dokoukám prakticky cokoli, ale tolik pauz jsem nedal sakra dlouho! Scénář totálně debilní (ale ne tak, aby byl aspoň vtipný), obludy směšné, a Pratt prostě - ne, on nikdy neměl být herec! ()

alisek87

Za mě dobré béčkové sci-fi, které baví, mimozemšťani, hodně střílení, cestování v čase, člověk sedne, vezme popcorn a baví se. Chris Pratt je jen třešnička na dortě :) ()

Sefko

Hviezdna pechota, Na hrane zajtrajška, Interstellar, Jednotka samovrahov, Svetová invázia, Deň nezávislosti, Vec, Votrelec a Votrelci. Tak by išlo zhrnúť celý film. A to myslím bez srandy. Každý vyššie zmieňovaní totiž v tomto snímku je. Vždy keď dôjde k posunu deja tak aj k novému odkazu na iný film. Ale pozor! Nielen na odkaz v nejakej scéne. Tu sa vážne kopírujú celé dejové linky. Snaží sa to zároveň byť novým Dňom nezávislosti ale nato sa to berie až príliš vážne a chýba tomu Emmerichova ľahkosť. Nedajú sa tomu ale uprieť naozaj dobré akčné scény a nechutný vzhľad emzákov. ()

bigmatko

Tak toto ma naozaj prekvapilo a nečakal som takú kvalitu od Amazonu. Je to kombinácia štýlu Na hrane zajtrajška s miernym nádychom votrelca a boja o Los Angeles. Príbeh má myšlienku aj rýchly spád. Chris sa do scifi určite hodí. Monštrá sú dobre spracované a aj ich základe motivácie majú zmysel. Amazonu venujem iba málo času ale tento film ma presvedčil že sem tam ho treba vyskúšať lebo zopár skutočných chuťoviek tam určite nájdete aj medzi seriálmi a teraz už aj vo filmoch. ()

littlelight

Film zpackaný podobně jako Interstellar, s tím rozdílem, že to celé více-méně mělo logiku a smysl po podstatně delší dobu - asi až do poslední pětiny, kde se to obrátilo v naprostý bizár, co se postupu a formy řešení problému hlavními hrdiny týče. Ale CGI, jak již bylo zmíněno jinými, vskutku peckovní. ()

SteewCZ

Tedy, nemyslím si, že jsem nějaký rádoby seriózní, nevkusný a pseudozákladně vzdělaný kokotek. Ale ten film je kokotina. Je to hezky natočené, s výkonem herců nemám žádný problém, sice je tam černých jak v Africe a bez rodinného dramatu se už neobejdeme.  V roce 2051 mají technologie na cestování časem, ale nezvládnout postřílet pár zvířat... WOW. Jo a používají Black Hawky a Hummve. V tom filmu nedává smysl absolutně nic. Jen je to hezky natočené. A  černoši jsou powa tvl. 18% zastoupení ve společnosti a ve filmech jich je 70 %.  Strašný. ()

UnderDeath

Zprvu jsem si říkal, že to vypadá na novou hvězdnou pěchotu, ale ne, tak vtipný to není, ale bavil jsem se dobře. Za mě 3,5* tak zaokrouhluju na 4* ()

Dave_Novic

Jako fanoušek Scifi jsem velice překvapen zpracování toho nápadu že zkrátka ufouni ne vždy přiletí na čas rozbombardovat zemi na sraky ale taky mají chvíli čas na čajový dýchanek.  Na letní blokbuster slušná řežba - Pratt konečně jako správnej badass hrdina bez blbejch foru cestuje do budoucnosti aby se pokecal s dcerkou o vyhubení emzáku, speciálně damské časti. Jak jde vidět jedna žena vládne všem... Což není špatné se taky podívat na to jak bude vypadat Miami beach za třicet let, stále pěkné slunečné pláže plné emzáku a spoustu skvělejch komárku.  Až na občasné výpady příběhu a přeskočení pár scének je to slušná podívaná na dobrou noc. Určitě žádné rodiné film ale spíš pořádná PUNK-Army, příjdeš a hned jdeš do akce to je sen každého dnešního pubertálního otroka u kompu.  Film hodnotím kladně dávám 8/10 a to jen kvůli tomu že AMAZON?! Jakože vážně?? ()

Stinger78

Tak tohle mě překvapilo. Samozřejmě u podobných filmů každý hledá časové nesmysly, navíc jsem měl strach ze Star-Lorda, ale nakonec jsem dostal kvalitní rubárnu. Mimozemské potvory byly počítačově vyvedené a hnusné a samice i docela chytrá. Konec v Rusku správně "rodinný". ()

Mark1983

Zpočátku mi film přišel jako fantasmagorie, ale nakonec to tak špatné nebylo. Děj to též nakonec má, tudíž snímek nenudí. Ale je to dle mého úhlu pohledu typ filmu, u nějž nemám tu tendenci, abych se na něj díval častěji. ()

vinducha

Drama o rodinných vztazích , Syn vs. otec , otec vs. dcera. Klasická americká ptákovina , na kterou je naštěstí nabalená scifi akční jízda o přerostlých ještěrkách. A ty jsou  sakra rychlé a nebezpečné , připravené v budoucnosti vyhladit lidstvo. ()

Michalsafr

Klasická americká slátanina, kde jsou všichni posláni na jistou smrt a místo toho, aby byli posraní až za ušima bez ustání hláškují. Zajímavost: Mimozemský druh byl zcela okopírován ze hry Gears of War, aniž by se někdo obtěžoval uvést někde alespoň credit. https://64.media.tumblr.com/62fe1d0fccaefa82582756fc12322d09/d76d4a4c28a34cfe-93/s1280x1920/885d4375f798e871e022ebc413d0f1ef1dc59af6.jpg ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)