Cestovatelé v čase dorazí z roku 2051, aby doručili důležitý vzkaz: ve 30 let vzdálené budoucnosti lidstvo prohrává válku proti smrtícímu mimozemskému druhu. Jedinou nadějí na přežití je přenést vojáky i civilisty do budoucnosti, aby se zapojili do boje. Dan Forester, odhodlaný zachránit svět pro svou dceru, se spojí s geniální vědkyní a svým odcizeným otcem, aby zvrátil osud planety. (Prime Video)

Toilet

Tvůrci si asi myslí že jim sežereme to ohromné množství blbostí. Mimo to ukradly nápady z cizích filmů. Akce byla slušná, ale jinak hrůza. ()

SmajdalfCZ1

Na tenhle film jsem kdysi viděl trailer a řekl jsem si, že se na to mrknu. Samozřejmě hlava děravá a navíc jelikož ty trailery nejsou moc výrazné, tak to v hlavě nezůstalo. Po připomenutí kolegou v práci jsem si to uvědomil a dnes jsem měl tu čest se na ten film podívat a upřímně nechápu ta nízká hodnocení. Možná se nejedná o další Edge of Tomorrow, ale za mě je to určitě jeden z lepších filmů za poslední rok a půl co vyšli. Byť ano konkurence není veliká, tak je to určitě film, na který bych se podíval znovu. Pratt odvádí většinu práce a pak to jen trošku dodělává Simmons. Pokud někdo váha zda se na to podívat jen kvůli místnímu nízkému hodnocení, tak neváhejte. Dal jsem tomu 4* jen proto, protože je pravda, že se občas film .... jak to nazvat ... inu stáčí pro mě nepochopitelným způsobem k situacím, které postavy řeší velice nelogicky v dané situaci a celkově ta myšlenka ... ten děj občas trošku pokulhává, ale jak říkám, je to film, na který se podívám znovu s chutí. ()

Brodequin

Kdo miluje Starship Troopers (jako já), musí mít rád i tohle. Popravdě nechápu to divné hodnocení a čekal jsem že to bude stopro v červeném. Fakt nevím, co už sakra chcete. Za mě krásné 4*, ale dám o jednu více, protože to prostě mám potřebu trochu vyvážit. ()

hony23

Něco mezi Vetřelcem a Terminátorem, akorát že tady chybí Ripleyová i T-100. Místo toho tu máme taťku, který cestuje do budoucnosti válčit s mimozemskými stvůrami, aby se zase posléze navrátil a pokusil se změnit budoucnost v součastnosti. Copak o to, akční scény jsou velkolepé a film i přes svou délku vlastně ani chvíli nenudí, přesto ze samotného příběhu jsem nijak odvázaný nebyl. A jednu hvězdu sundavám za to napravování rodinných vztahů, které Amíci serou do každého druhého filmu. ()

meda2016

Premisa filmu pokažená odbytými takticky nesmyslnými boji, nepravděpodobnou "vědou" a slabým duchhovnem. Záchrana světa za 2* mejdej, mejdej v poslední pětině. ........... Vyzkoušel jsem, zda druhé shlédnutí body nepřidá. Ale už v půli nuda z opakovaného neúčelného střílení. Tvář hlavního komika necharismatická, jeho rodina bez empatie. Ani další postavy "nekrášlí", aby mohly koukat americké děti. Již nikdy víc. ()

patukgames

Tomorrow War, v hlavním roli Chris Pratt, který je jeden den povolán do budoucnosti jako voják, aby změnil budoucnost a porazil nepřátelé. Nemám co vytknout, kromě toho, že je to dost podobný jako "Na hraně zítřka" a zmatek s časoprostorem, protože když vytvoří protilátku a vrátí se s ní, tak se budoucnost změní, ale tým pádem nevytvoří v budoucnosti tu protilátku. Střih a příběh good,  zařadím tento film mezi mé oblíbené. Celkem 3/5 ()

Karbos

Docela koukatelné scifko na tu bídu, co se za poslední 2 roky urodila beru za vděk i tímhle i když musím uznat že scénář a dialogy mě občas donutily počítat potichu do deseti. Na můj vkus mi to přišlo i zbytečně dlouhé a konec přeplácaný rozhodně slabší bratříček staršího díla Na hraně zítřka ;) ()

Kushina

Konečně opět film, co má své kvality. Trošku pokoření paradoxu času a jde se na věc. Dokonce mě to na konci dojalo tak, že jsem upustil i slzičku, takové filmy mám rád. 75% ()

Kenji

V tomto filme sme zistili, že v budúcnosti existujú 30 nábojové zásobníky, ktoré netreba meniť ani po stovkách vystrieľaných nábojov a celý film tu nikto svoju zbraň neprebil. Bolo pár momentov keď náboje došli lebo si to vyžadoval scenár, ktorý situáciu dramatizoval, ale vtedy sa tiež nemenilo, ale vytiahla sa záložná zbraň. Tiež je potešiteľné, že aj o dobrých tridsať rokov bude najpoužívanejšou zbraňou na opancierovaných emzákov útočná puška kalibru 5,56, miesto toho, aby sa prešlo na niečo väčšie. O pokusoch o rodinnú drámu, či laboratórny výskum radšej pomlčím. ()

veverysiak

A zo začiatku to ani nevyzeralo úplne naprd, lenže od dákej tretiny sa chlapi pomiatli, alebo čosi fajné požili, čo malo za následok to, že aj predpubertálne detiská by to prestalo zaujímať, ani neviem povedať, čo viac bolo domordované, pretože tu od istého momentu nefungovalo nič, takže 15%. ()

kpt.Johanson

Sice super akční filmové scifi, které však postrádá veskrze veškerou logiku. A to od nstavení časových paradoxů, po jednotlivé myšlení hlavních protagonistů. Celkem je spíš s podivem, že by to dopadlo dobře, protože horší způsob už snad najít nešlo. Pokud by tedy měla být logika budoucnosti taková, nelze se divit, že bychom se neudrželi.  Všeobjímající "Kašlu na vládu, musím to udělat sám." Je nejen ukázkou nemocné mentality, ale i nezodpovědnosti a sobectví největšího zrna.  Takže tu máme lidi z budoucnosti, které nenapadne nic lepšího, než do budoucnosti poslat vlastní rodiče, nevycvyčené, nezkušené a v kraťasech.. Protože sekretářka se samopalem je ta co nás spasí... Proč bychom se v té minulosti mohli lépe připravit, když se můžeme jít nechat pozabíjet do budoucnosti... Proč poslat někam na sibiř atomovku, když tam můžeme jít v pěti a celé to probudit o pár let dřív? Proč, když na to máme dvacet let to neuzavřít a nezkusit najít lepší způsob, když stačí říct, že lidi to nechtěj a vlády je neuměj udržet a tak tam půjde pět lidí, kteé ani nenapadne jako první zabít královnu...  No těch věcí bych mohl jmenovat mraky, ale je pravda, že by jich bylo míň něž po první půlhodině Star Trek Discovery, takže to vlastně tak špatné ani nebylo.  Poznámka k překladu dabingu "Miluju tě tati." je v tý češtině fakt incestně zavádějící bulshit a přleožit tu větu takhle je bu´d lenost, rezignace na jazyk, nebo fakt smutné strojové překládání ala google translate... Nojo no.. jak by řekl překladatel: "Nechtěl bych být John Doe, ten člověk je sice nesmrtelný, ale každou chvíli v nějaké nemocnici leží v komatu a občas i v několika najednou.. smutný život.." ()

Saxos

Digitálně nadupaný boj lidské rasy s bělo-hroto-zubo-střílečema, odehrávající se částečně v blízké budoucnosti. Když vydržíte do konce, tak se dočkáte i pěstního souboje protistran. Závěr: doporučuji. ()

fafejt001

TVL   kravina  na  druhou . Ti  jěštěři  humus  a  jen  střílečky  a  masakr .  Tedy  skoro . Komu  se  tohle  líbilo  za  plný  počet  , NECHÁÁÁPU  . ()

Rian_witcher

Jako velkofilm do kina by to působilo jako slepenec vykradených filmů jako je Na hraně zítřka, Terminátor, Vetřelec a pod. Ale jako film pro TV Amazon prime je to super. Nakonec i rodinná část filmu je docela ucházející a když prostě přistoupíte na pár nelogičností v ději, užijete si i slušné finále. ()

Adaaamecek

Blockbuster u kterého jsem asi i rád, že skončil rovnou na streamovací službě. Protože dívat se na tohle v autě na tabletu je asi ideální. Celkově to vlastně po zlověstných trailerech dopadlo velmi dobře. Akce, příběh a celkový vizuál je zkrátka dobrý. A i ten nenáviděný 40 minutový konec mi dával smysl a nechal tu akční část snímku hezky doběhnout. Samozřejmě to má své chyby ale to neznamená, že bych si nechal ujít již plánovanou dvojku. 7/10. ()

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

Amazon ve velkém rozjíždí investice do obsahu

05.02.2022

Když Amazon oznámil poslední finanční výsledky, podstatná sekce ohlášení náležela audiovizuální zábavě, která je pro firmu čím dál podstatnější. Za filmy, seriály a hudbu loni utratila 13 miliard… (viac)

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

Mission: Impossible 7 a 8 se znovu odkládají

21.01.2022

Skoro to začíná vypadat, že se pokračování ze série Mission: Impossible už nikdy nedočkáme. Po několika odkladech a přerušování produkce z důvodu pandemie totiž přichází další smutná zpráva. Studio… (viac)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

31.12.2021

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

Sci-fi Chrise Pratta míří na Amazon

08.04.2021

Další špatná zpráva pro letní sezónu v kinech – sci-fi blockbuster The Tomorrow War s Chrisem Prattem totiž po dohodě zamíří na streamovací službu Prime Video od Amazonu. Snímek původně zaštiťovalo… (viac)