Venom 2: Carnage prichádza

• Česko Venom 2: Carnage přichází (viac)

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom. (Itafilm)

Enon

Lepší než jednička. Cletus byl fakt dobrej zaporák. Venom a Eddie zase když sou spolu tak hláškují a je to vtipný af. Krátká stopáž (i když sem se toho bál) tak mi tady vůbec nevadila. Song na konci byl možná i lepší než ten k prvnímu dílu. Prostě klasickej popcornovej film kde jenom vypnete mozek a bavíte se. Svůj účel to splnilo já sem si to užil. 7/10 ()

MoonySmile

Zatímco první Venom byl celkem důstojným doplňkem Marvel světa, druhý na mě působí béčkově. Jakoby vše stálo na tom, že se dvě obludy budou rvát v gotickém kostele a než k tomu dojde, budou se 12-ti leté děti smát sprostým slovům. Záporák a jeho motivace je jak vystřižený z brakových filmů, které šly v devadesátých letech rovnou na videokazety. ()

Mart4s

Venom a Eddie jsou tak trochu temné postavy, kterým nový kabát, který jim ušilo SONY, náramně sluší. Takto povedený vtipný komiksový snímek, ať už se jedná o první díl či tento, se studiu povedl. A že v posledních letech jim komiksy zrovna dvakrát nešli. Ta symbióza mezi vtipem, akcí a temnou stránkou filmu a samotného ,,Masakra" byla na můj vkus zvládnutá skvěle. Nic nebylo nucené. Krátká stopáž filmu hodně pomohla. Příběh a akce odsýpaly jako hodinky a film neměl jedinou scénu, která by byla zbytečná. Masakr byl na můj vkus trochu natuněný a kdyby konečná bitka byla např. na parkovišti, neměl by Venom šanci. Ačkoliv mě Venom bavil, oproti ostatním komiksovým filmům má ještě mezery. 4 hvězdičky dávám také kvůli potitulkové scéně, kterou musím shrnout pouze slovy WTF ()

Kaylar

Myslela jsem, že je to snad nějaký žert... bohužel ale nebyl. Jsou filmy, kterým ani systém Dolby Atmos nepomůže. Takovou slátaninu jsem už dlouho neviděla a ačkoli jsem měla řádně dlouhou "kinopomlku" vinou covidu a byla jsem tedy na film natěšená, tak dojem z filmu mám hodně špatný. ()

Krychlicka1

Dobrý Vtipy ale fakt dobrý,Jenom mi přijde divný že ze Jedny kapky krve se stane carnage to kdyby třeba Eddie Brock vykrvácel 1000 tak by bylo 1000 carnage To nedává smysl a jenom Jeden souboj jak to mám říct není to co jsem od toho čekal. 6/10 ()

parazol

Ako veľký fanúšik Marveloviek a celkovo komixov som pri potitulkovej scéne prvého Venoma kedy Woody Harrelson povedal "It's gona be carnage", hneď vedel, že na dvojku musím ísť. X-krát som si povedal, že sa nesmiem na film tešiť lebo potom budem sklamaný. A znova som to spravil... Film je tak nudný, plytký a nezaujímavý, že po skončení vo vás nezostane žiadna emócia. Ani dobrá ani zlá. Proste ste sa dve hodiny pozerali na niečo čo po skončení nedokážete opísať svojim kamarátom. Mimozemšťania s nadprirodzenými schopnosťami,, ktorí sa dokážu usadiť v tele človeka a meniť svoju formu na čokoľvek si spomenú a vy tam len sedíte a rozmýšľate či ste vypli žehličku....Hardy/Harrelson maju výbornú chémiu, sú to skvelí herci, ktorí si rolu užívaju ale to nestačí. Obrovské sklamanie. ()

Foghorn

Venom 2 je romantická komedie s akčními prvky. Venom by si zasloužil R rating a vše, co k němu patří, což je u druhého filmu snad ještě patrnější než u filmu prvního. Místo toho film cílí na zřetelně mladší publikum, což je poměrně překvapivá volba. Film má tendenci vysvětlovat vše do protivného detailu pomocí flashbacků, které se ale vztahují k událostem, které se odehrály před 20 minutami,  a které si tedy dospělý divák bez problémů zapamatuje. Příběh je jednoduchý a dynamika vztahu mezi Eddiem Brockem a Venomem je roztomilá. Postkreditová scéna je nejlepší část celého filmu. ()

Gamora

No už první Venom nebyl nic moc, ale i tak mě celkem bavil. Za to tohle...no ušloto ale je tu strašně  moc věcí které se mohli udělat jinak a lépe. Tak třeba ten film mohl trvat o půl hodiny déle aby chom měli více času to pochopit, nebo by to mohlo být alespoň R aby ten Carnage nebyl tak nezáživný. Abych jen nekritizovala tak se mi zdá u Venoma a hlavně u Carnage lepší CGI, takže vypadají realističtější. Samotný Clatus tu má strašně málo prostoru, a jeho smrt mi přijde strašně divná a nemám pocit jako když v MCU zemře zbytečný záporák, protože Clatus má velký potenciál být lepším záporákem v možném pokračování Venoma. A jelikož se závěrečná bitva odehrává zase v noci nevypadá tak dobře. Je to dost meh. ()

vimluk_CZ

Podobně jako v prvním Venomovi jsem se v první polovině filmu klepal nudou a zíval. A prvních 20 minut si asi i zvykal na stylizaci kamery, protože ta mi přišla na dnešní dobu opravdu tragická. Když už víme, jak je na tom Eddie a Venom, čekal jsem, že by těch akčních scén mohlo být více než v jedničce, ale ve finále mi přišlo, že akce bylo ještě méně (ale palec nahoru za povedené finále!) Vlastně tu bylo tak nějak méně všeho. Na druhou stranu jsem od tohoto filmu čekal jednoduchou popcorn zábavu, kterou jsem dostal. A těch 97 minut bylo tak akorát. 40% ()

goauld

Musel jsem si tak nějak připomenout "o čem to je" a taxem si pustil oba díly. A....musím uznat, že jednička byla lepší. Přecejen to bylo především jak o Venomu, tak o záporáku. ZDE - bohužel, byl záporák "obdařen" příšerou2 tak nějak... nelogicky podivně. Zatímco v jedniče byl záporák nakažen samostatnou entitou, v tomto dílu byl záporák "nakažen" pouhou kapkou krve Eddýho, ve kterém... ale byl Venom... Už tato nelogičnost byla do očí bijící... ale chápu že "nějak" tu červenou příšeru museli "vymyslet"... Co na tom, že vznik bude nelogický... to přece konzumenta nezajímá, bo ON se přece zaměřuje na digiEfekty, kterých (především v závěrečné pasáži) je až moc.... Což samozřejmě celkové hodnocení sráží. Nicméně, na jeden sobotní večer s posezením na gauči u domácí placky to zase stačí... to jako jo ;-) ()

caesar_sauce

Viděno v komplet prázdným kině ---- Chtěl jsem původně ohvězdovat 1. a 2. Venoma shodným počtem, ale: 1. podává napříč stopáží v podstatě konzistentní výkon 2. kolísá, chvílema hrozně zív a chvílema strašnědobrý, ponechávám stranou žánrovou digibordelnost. Odešel jsem před potitulkovou scénou - vysvětlí, proč policajtovi zmírajícímu na lešení svítí modře oči a monsters everywhere? Páč jsem nepobral totok pranic. ()

loki3016

Pokračovanie mentálne nenáročného dokumentu a živote a páde skvelého herca, ktorému do života vstápili, okrem zle hláškujúceho dentistu aj už druhé pokračovanie tejto sračky. ()

Norrek odpad!

Tušil jsem, že to nebude žádná hitparáda. On ani první díl ve mě nezanechal nic, co by mě nutilo si ho po pár měsících vybavit. Druhý díl jsem pustil vlastně jen kvůli Hardymu. Bohužel, ani on to tentokrát nezachránil. Po 20 minutách jsem vypl a pustil si radši po druhé Dextera. Sorry. ()

Dalajlada

Jednička nebyla zlá, ale dvojka už je o ničem. Marvel se sklouzl na vlně klišé a vyprodukoval film s nulovou hodnotou. Je dost možné, že dvojka už byla jen výplodem nějakého algoritmu píšícího pro Marvel scénáře. ()

xray0045

Chtěl jsem dát 2 hvězdy, ale Venom 2 si je nezaslouží. Po svěží a zábavné jedničce te tohle ohromné zklamání. Příběh je tak nenápaditý až se chce plakat. Všudypřítomné CGI sráží film ještě o kus níže. Bohužel ani Tom Hardy nepředvedl nic světoborného. Z roztržitého novináře který jde za příběhem a dostene se do trablů se stal spíš dement, co 3 dny nespal. Nenašel jsem na filmu nic co by mě oslovilo a až za 6 let bude NOVA dávat Venoma 2 jako kinohit, nechám si to ujít. ()

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

Jak to vypadá s budoucností Spider-Mana?

03.03.2024

Madame Web nabírá další posily

Madame Web nabírá další posily

28.06.2022

Herečka Emma Roberts (Sváteční rande) je nejnovějším přírůstkem do herecké sestavy komiksového snímku Madame Web od studia Sony Pictures. V hlavní roli filmu se objeví Dakota Johnson (Zlý časy v El… (viac)

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

Sony oznámilo dalšího pavoučího hrdinu

26.04.2022

Vzhledem k úspěchu obou Venomů a celé spidermanovské trilogie asi není divu, že to studio Sony se svými pokusy o další a další nové komiksárny nijak brzy rozhodně nevzdá. A to ani po zavrávorání… (viac)