Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

HonzysKISS

Supr námrd. Pro milovníky Řezníka je tohle splněný sen. Na jednu stranu, je to klasický příběh o teenagerech, kteří chtějí uspořádat velkou párty a poprvé zasunout. Jenomže na tu druhou stranu, je to v něčem jiné. Konečně tady máme něco odvážnějšího. Fekálie a pořádné (ne)chutnosti. Výborně jsem se pobavil. Nejzábavnější vaření perníku, co jsem kdy viděl. Nápad se sraním hoven je sakra geniální. Záporák, s jehož zbraní si nechcete v žádném případě zahrávat. Nebo dokonce i ta menší zápletka se celkem povedla. Na tohle se můžou podívat jenom ti lidi, kteří zbožňují fekálistickej humor nebo aspoň Řezníkovu tvorbu. Ty fekálie mají největší plus, protože se tohle v mnoha filmech bohužel moc nevyskytuje. I když já bych to nevnímal jako film, pořád je z toho strašně cítit ten amatérismus (já bych to ani nezmiňoval, jenomže když je to i v kinech po celé ČR a lidi to vychvalují do nebes…), ale je jasný, že tohle ani žádnou profesionalitu nepotřebuje. Vadily mi ohrané vtípky. Márty se nepoučil a opět tu jsou menší vykrádačky, ale naštěstí je jich tu fakt jen zřídka. Jinak je to celkově parádní, ale že by to bylo na špici, to zase ne. Stoprocentně to mělo být delší. Jako že vážně. Ta krátkost tomu škodí. Velká škoda menšího rozpočtu, ale za to se samozřejmě nemůže. Několik zajímavých scének vypadaly nedokončené nebo přímo useknuté. Jinak, kde je kurva DeSade?? A příště prosím taky pár ženských hoven a ne jenom od buzerantů. 91/100 ()

aquiver odpad!

Jeden z nejhorších a nejodpornějších filmů vůbec. Martin Pohl má asi silnou úchylku, protože tohle zdravý jedinec stvořit nemůže. Pevně věřím, že hvězdičky ve většině případů jsou ironické, protože současné ohodnocení tohoto braku je vyloženě mimo... 0 % ()

eagle-eye

Tuto je vážení fakt klenot a důkaz, že když má někdo v palici mrtě nápadů (byť někdy fakt morbidních), tak se za pár kaček dá natočit hutná komedie s neherci, na kterou do smrti nezapomenete... Narozdíl od nekonečna trapných komedií s Prachaři, Lagmajery, Polívkovou, Kotkem a Mádlem a dlouhatánským zástupem dalších podobných existencí... Marty Pohl na hrad a pouštět povinně na FAMU, DAMU a podobných zbytečných institucí... A Adam Ernest alias Pavel Poulíček adept na jen z top heeckých výkonů, co jsem za poslední roky viděl v našich končinách... (a Tomáši Ty nezlob nebo půjdeš do ohrádky)... ()

jakeer

Nie až tak geniálne ako som sa mohol po prvej polovici nazdávať. Samotná párty ma až tak neoslovila, ale prvá polovica, najmä scény s cigánskym "varičom" ma rozplakali viac ako Martyho frky. Azda málokto ocení to prepojenie absurdného humoru, fekálii a nechutnosti s krehkým životom tínedžera, ktorého najzratilnejšou stránkou je, že je panicom (nedobrovoľne). ()

Teg

Objektivně vlastně poměrně kvalitní a většinou i vtipná komedie, která jde hodně na krev. Pominu že se mi v některých chvílích dělalo špatně, ale nemohl jsem si pomoci, abych se nesmál. Otestuje kde až máte svoje hranice, ale pokud to dáte, není tomu moc co vyčítat. Lepší vidět cenzurovanou verzi... ()

F.W.Colqhoun

Ale máma chtěla, abych vystudoval... / Máma je mrtvá, Tomáši. Umřela, protože jsi pořád zlobil. Středoevropslá produkce teenage komedií nemůže stačit zaoceánským vzorům co do filmařské profesionality a hereckých kompetencí a půvabu. Má ale Derviše, Grundzu a odvahu dotáhnout hyper-vulgární, doslovný a srací humor tak absurdně za hranu, že se skoro, tedy skoro stává opět vtipným.  Diky tati (...) Poděkuješ mi, až smočíš piroh. ()

Bingos

Pamatuju si videoklip, kde někde v sauně rapuje šesnáctiletý cápek ve flanelce a masce z Kačera Donalda do mikrofonu zabořeného v kundě oplácané holky ve škrabošce. Klip se jmenoval 'Drtič Sanic 3000' a jeho hlavní distribuce byl videoserver redtube.com. Zatímco Řezníkovy klipy šly od té doby kvalitativně strmě nahoru, předchozí trojice jeho středometrážních filmů si držela poctivou technickou úroveň psího hovna. Prostě k tomu seděla a dala krásně vyniknout té přehlídce prasečí a výborných gagů, kterou snímky prezentovaly. Každopádně ambice natočit film, co i jak film vypadá a multifunkčí nízkonákladový štáb teď vysekli za nějakých čtvrt mega Márty Hárd jak zmrd, který si může vytřít prdel s čímkoli na úrovni současné české kinematografie. Konstantní nápor fórů, které sou skvěle vypointované, sympaticky přes čáru a neustále strkají vztyčený fakáč do análu všem přitepleným šablonovitým komediím, nemá jedinou hluchou vteřinu a krom parodie je vlastně i celkem trefnou satirou. Každý film ze stáje ZNK byl vždycky takovým bonusem ke zbylé produkci, ale tohle už je vyloženě plnohodnotná filmařina, která je zapotřebí jak sůl. ()

Honzeek95 odpad!

Zhruba jsem věděl, co od Pohla očekávat. Myslel jsem ale, že do koktejlu nechutností nalije ještě trošku smysluplného děje a nějaké hlubší myšlenky, jak tomu činí v některých svých repových textech. Že se to alespoň svojí povahou bude trošku podobat Nymfomance. To se mu ale opravdu nepovedlo. Když to srovnám právě s Nymfomankou, lze konstatovat, že Párty Hárd jen vycedilo ty nejúchylnější scény (ke kterým ještě něco přidalo), a naopak zanevřelo na ty, které byly k zamyšlení. Pro cílovku (mladí lidé 15-21 let s IQ mezi 0 a 100) to je ale asi dostatečně kvalitní komedie. ()

Warle

Rozhodně bych tohle nechtěl zažít. Moje introvertská povaha by to neměla šanci dát. Nvm. jestli tomu dát odpad, nebo plnej počet, protože ač je to nechutný a úplně trapný, tak z toho uchcávám smíchy. I když to asi není natolik vtipné, ale jednou za čas není na škodu "trocha" toho fekálního humoru. Nejlepší jednoznačně táta hlavního protagonisty a chemik Grundza. A teď už musím jít, mám žlutej poplach. ()

Harapes

Hodnocení tohoto filmu není vůbec jednoduché. Na jednu stranu musím uznat, že na amatérský film s tak nízkým rozpočtem a hereckým obsazením jde o něco nečekaně dobrého. Ale na druhou stranu ty veškeré nechutnosti dotahnuté až do detailů ( žlutý poplach, uherák...atd...atd...) velmi snižují kvalitu tohoto filmu. Suma sumárum: Do kina bych na tohle nešel a doma odvrátim hlavu k pivku. 40% ()

derryl

No to je něco. Ale proč ne. Je to zajímavý pokus o velmi jinou komedii o partě mladých kluků, co to pořád chtějí... :-) ()

Untentrauer

Česká opravdu háááárd verze amerických filmů ze střední! Velice odvážný, nechutný a plný skvělých hlášek, momentů a scén. Film o několika lůzrech, kteří chtějí uspořádat tu nejkrutější párty, která se samozřejmě naprosto zvrhne. Vyzdvihuji herecké výkony, hlášky....A taky to, že to není ani na chvíli trapné, tedy až na ten úplnej konec. Jinak opravdu dlouho jsem se tak nezasmál. ()

Henry007

Jednoduchá kostra jako z každé druhé americké high-school komedie - tři kamarádi lůzři chtějí smočit své párky a tak uspořádají párty. Je tu padouch v podobě kreténa se špatnou péči o pleť, jednorozměrné ženské postavy a přímočará dějová výstavba. Řezník však tomu dodává své koření v podobě momentů a vtipů, které by jinde neprošly. Hlavním účelem naštěstí ani tak není šokovat, jako spíše potěšit ty se zvráceným smyslem pro humor. Pro mě osobně bylo toho živočišného humoru přespříliš, ale vynahradily mi to geniální vtipy typu: "žák místní školy exceloval na chemické olympiádě". ()

tenebrae86

Oproti předchozím Řezňovým filmovým flákům hodně umělé, bez autentičnosti a emocí. Za film 3*, za zážitek v polanském kině Retrostar 5*. ()

Milky.

Hodně muziky za málo peněz. A ani to nepůsobí amatérsky. Po dlouhé době český film u kterého se necítím trapně, že jsem Čech. U kterého se nenudím, hodně se pobavím a neřeším, že mě nějaký herec sere. Je to sice jenom hodinová jednohubka, ale tolik nápadů a komedie pohromadě prostě za plný počet stojí. Kdo nemá v prdeli pravítko a nevadí mu občas nějaká nechutnost se pobaví. Korektnost tady nehledejte. Poctivý úlet a první český film, který dokáže konkurovat americkým prcičkám. Plus jde teda do větších extrémů. Film, který má koule, ikdyž v něm jde vlastně doslova o hovno! A strašně mě baví odpadové komentáře zdejších kulturních znalců a slušných lidí, které dokázal Řezník pohoršit tím, že jim ukázal, že na světě jsou i věci tvrdé, nehezké a že i soused, co je na všechny hodný, každý ho zná jako nejslušnějšího člověka na světě, může mít fetiš nebo záliby, které by jim nikdy nepřešly přes pajšl!!! Jen tak dál mistr Pohl, jen tak dál. Nastav pokrytcům zrcadlo společnosti! ()

Garch

Takové "na první dobrou" amatérské. Vlastně, ZNK. Pohl je zatím mnohem, mnohem lepší ve zkratce - brutální kreslené "Mártyho frky", založené na totální doslovnosti nebo krutá nekorektnost klipů (a posledních pěti alb), kde účtuje Řezník s běsy svými i společnosti. PS Kdo tvrdí že nemá vůbec žádnou deviaci, na toho bych si dával největší pozor. ()