Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Maynard.

No, ale ovšem toto... :o). Jako, asi sem byl připravenej na dost věcí, ale i tak mě film totálně rozseknul :o)). Párkrát sem se fakt pořádně zatlemil, páč to prostě nešlo jinak. Tenhle film rozhodně nedoporučuju dívkám, tohle nebude rozhodně jejich šálek kávy. Doporučuju lehce perverzním kámošům jako např.Kašpimu a celý ČJV? :o)). Originální a i dost nechutnej příběh, kterej je zakončenej pořádně tvrdou párty :o). Asi nejvíc sem se řezal u vztahu otce a syna u jetnotlivejch klučinů. Rozhovory s realnejma "smažkama" sou taky celkem vydařený nebo tím tlustým cigánským vařičem perníčku :o). A nejlepší na tom všem je, že tenhle rejža se jmenuje stejně jako můj spíš už bejvalej "kámoš" Socka z Prahy :o) ()

Ralna

Za odvahu a všechny wtf situace. Soudobý hardcore Prcičky. Upřímně bych nerada, aby na toto jednou moje pubertální děcko koukalo. Je to sprostý, nechutný. Stejně jako 4* bych tomu mohla dát odpad, záleží na náladě. ()

Sdoom

Přiznávám se, natočit to někdo jinej než můj oblíbenec Marty Pohl, tak by hodnocení bylo asi nižší. Jenže vzhledem ke znalosti jeho zázemí, tvorby a tvůrčích postupů je mi jasné, že valná většina toho, co se v Párty Hárd odehrává, je obrovská nadsázka. A díky tomu je tahle v podstatě strašná píčovina o dost více než polovinu stopáže zábavná. A stejně jako ve své hudební tvorbě dokáže i do týhle šílenosti skrýt pro pozorného diváka poukázování na společenské problémy (šikana, rasismus, drogy, zneužívání dětí), kterých má Rumbursko, kde se děj odehrává, víc než dost. Nemůžu dát víc než 3, to bych se zpronevěřil sám sobě a své poctivosti v hodnoceních, ale míň taky ne. :-) (HDrip) ()

netahlo

Ale jo, na pohodu 😁 Urceno ale pouze pro specificke publikum, s rodici bych se na to nekoukal ... Jinak Adam Ernest v posledni dobe jede bomby vsude, kde se objevi! ()

sedm.1 odpad!

No dobře, já jsem na něco takovéhoto ale fakt asi už starej, jelikož osobně nedokážu tento počin označit za nic jiného, než jako vážně nesoudný extrém, který sice možná boří veškerá myslitelná tabu a vyvolává lavinu kontroverze, ale že by měl pobavit?, tak to jako sorry, to opravdu ne, a to sám sebe považuji za vážně kurevsky okrajového, undergroundového a téměř ničeho štítícího se diváka. Zde ovšem budu za těžkého prudéra, ale Párty Hárd je za hranou veškerého myslitelného vkusu už fakt moc a tohle mě rozhodně neoslovilo, spíš naopak znechutilo a jen si ťukám na čelo, jestli má někdo potřebu tohle vůbec stvořit. On tento můj postoj nicméně úplně tak nesouvisí ale přímo jen se samotným obsahem, i když i to je vrchol hnoje, ale spíš mám problém s jeho zpracováním a způsobem, jakým bylo jednotlivých scén a situací dosaženo. Lavina vulgarismů je každopádně to poslední, vždyť nebuďme naivní, jak dnešní mládež mluví, to je masakr, no a upřímně, ono to ani dřív nebylo o nic lepší, ale prostě mě tu strašně iritovala ta nehorázná debila všech zúčastněných postav, které se vesměs pohybují na úrovni ze řetězu utržených opičáků, jednající jako ty nejprimitivnější stvoření na světě, prostě jen šukat kohokoliv a kdekoliv, stejně tak jako se vysrat, vychcat, vyblejt, hlavně ať to jde z těla ven, o zobrazení tatíků ústředních hrdinů pak ani nemluvě, to je fakt přes čáru demence, já prostě nevím a jen musím zopakovat, že to všeobecné pozdvižení, které se kolem této amatérské sračky zvedlo, je mi vážně proti srsti, takže ano, extrém beru, ale i on má své meze a oslavovat tvůrčí odvahu vyslat něco takového do světa tu též nehodlám podporovat, spíš mi to připadne jako ryzí ubožáctví na sebe jakkoliv upozornit. Takže za mě trapný a nevkusný omyl a Odpad! v jednom! ()

bruceman7

Za mě jakožto Řezníkova fanouška to byla jasná věc, která se musí vidět v kině. Zábavné bylo sledovat tu sbírku přicházejících sodomagorů, sorty mladé a (kupodivu) starší generace. Co se týče produkce, tak je to off scale. Těžko tam přisoudit nějakej žánr, asi je to taková kategorie sama pro sebe. Byl to hrot Martyho tvorby, protože něco takového dát do kupy - s ohledem na rozpočet a čas na realizaci - to není jen tak. Dávám čtyři hvězdy a má to snad jedinej důvod, proč ne palbu - s těma hovnama, to bylo takový navíc. Takový nucený. Ale tak jako tak, doufám, že dvojka bude podobnej brutál. Jen si nedokážu představit, co už může být drsnějšího. Márty by si asi dobře rozuměl s Tomem Sixem! ()

Devadesát Dva

Pohl je pojem, alespoň pro mě. Jednak je to vybraná zábava pro lidi, co znají jeho tvorbu (což by samo o sobě dalo na delší vyprávění) ale řadě lidí se prostě líbí jeho styl, ať je sebefekálnější, je stejnou měrou i originální (Jackass vibe)... už třeba způsob, jakým přetavuje a vlastně už dělá retro komedii na staré teenage-fuck komedie, Prcičky to odstartovaly a jsou už (chtě nechtě) hodně minulostí, ještě byli na VHS. Takže mě přístup parodie všech těchhle elementů, ať už záměrný, či ne, bavil. Pohl je i tak trochu definice řemeslníka, co se vypracoval, ať už v hudbě, či jak se snaží tady, udělal veliký krok kupředu. ()

jirijost odpad!

Pamatuji když tady bylo na začátku přes devadesát procent, už tehdy jsem si říkal že to chci hned jak to půjde vidět. Teď v době karantény už to šlo, a já už to nikdy nechci vidět znovu. Nejtrapnější film co kdy kdo natočil a tu hodinu už nedostanu zpátky, to je na tom to nejsmutnější. Bohužel to asi ukazuje jak je na tom náš národ když to má tady takové hodnocení. Celý film je vlastně jen o hovnech nebo pochcávání, to se fakt povedlo! ()

bari68

Zprva som si myslel, že tomuto ,,filmu,, sa dá dať len buď odpad alebo 5*. Mýlil som sa a asi som mal prehnané nároky. Je to určite niečo, čo sa nevidí na obrazovkách tak často, malo to dobré hlášky, ale zasa prosím vás nerobte z hovna diamant. ....Klub sráčov na n-tú. ()

klukluka

Tolik pecek ode mě žádnej řezníkův film ještě nikdy nevyfásnul. Tohle ale byla fakt celkem prdel. Čekal jsem to po pravdě ještě o něco tvrdší, na likvidaci Pochcánkovic baráku ale asi chyběly keše. ()

Zagros

Nechutný a uživatelsky nepřívětivý film. Možná to tak ani tvůrci nezamýšleli, ale kombinace kamery, střihu, dialogů, hudby a obsazení na mě působila až odpudivě. Přesto jsem jej dokoukal až do konce a za to si jednu hvězdu zaslouží. No a přidám i druhou, protože tam bylo pár scén vtipných, i když jsem u nich občas kroutil hlavou, jestli je to možné. Humor je nicméně povětšinou založen právě na nechutnostech, které ne všichni diváci rozdýchají. Jsem nakonec rád, že jsem to viděl a rozšířil jsem si obzory, ale spíše v tom, kam až je někdo ochoten v rámci snahy o vytvoření vtipného momentu zajít. ()

BluT

Párty Hárd byla mnohem lepší, než třeba Máma má Raka! Nemyslim si, že se Řezník nějak zázračně vyvíjí, spíš se něco povede míň a něco víc. Každopádně se těšim na Párty Hárder: Summer Massacre. 3,5* Po třetím zhlédnutí zvedám na 5 hvězd. Něco takovýho tu prostě ještě nebylo. 5* ()

Gogo333

Tak to byl mrtě úlet. Řezníka neznám, ale žena poslouchá a má nakoukáno, takže výběr filmu byl podle ní a nestačil jsem se divit, co se dá u nás natočit. Takový ujetý film jsem neviděl už dlouho a kupodivu to i dost bavilo. Beďar byl vostrej. ()

Hanys_

To si tak po těžkém dnu v práci chce člověk zkouknout něco nenáročného, krátkého....a dostane dost nechutnou komedii o cestě za prvním zásunem. Mezi těmi všemi výkaly atd. je ale vidět spousta skvělých nápadů, a ikdyž ne každý vtip stál za to, tak celkově musím říct, že jsem se bavil nečekaně dobře. 8/10 ()

HonzysKISS

Supr námrd. Pro milovníky Řezníka je tohle splněný sen. Na jednu stranu, je to klasický příběh o teenagerech, kteří chtějí uspořádat velkou párty a poprvé zasunout. Jenomže na tu druhou stranu, je to v něčem jiné. Konečně tady máme něco odvážnějšího. Fekálie a pořádné (ne)chutnosti. Výborně jsem se pobavil. Nejzábavnější vaření perníku, co jsem kdy viděl. Nápad se sraním hoven je sakra geniální. Záporák, s jehož zbraní si nechcete v žádném případě zahrávat. Nebo dokonce i ta menší zápletka se celkem povedla. Na tohle se můžou podívat jenom ti lidi, kteří zbožňují fekálistickej humor nebo aspoň Řezníkovu tvorbu. Ty fekálie mají největší plus, protože se tohle v mnoha filmech bohužel moc nevyskytuje. I když já bych to nevnímal jako film, pořád je z toho strašně cítit ten amatérismus (já bych to ani nezmiňoval, jenomže když je to i v kinech po celé ČR a lidi to vychvalují do nebes…), ale je jasný, že tohle ani žádnou profesionalitu nepotřebuje. Vadily mi ohrané vtípky. Márty se nepoučil a opět tu jsou menší vykrádačky, ale naštěstí je jich tu fakt jen zřídka. Jinak je to celkově parádní, ale že by to bylo na špici, to zase ne. Stoprocentně to mělo být delší. Jako že vážně. Ta krátkost tomu škodí. Velká škoda menšího rozpočtu, ale za to se samozřejmě nemůže. Několik zajímavých scének vypadaly nedokončené nebo přímo useknuté. Jinak, kde je kurva DeSade?? A příště prosím taky pár ženských hoven a ne jenom od buzerantů. 91/100 ()