Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Aargh

Co by fungovalo jako klip, hodinový film neutáhne. V první půlce je pár vynikajících zářezů, třeba jakákoliv scéna s cikánským "kuchařem". Jak ale začne samotná party, celý film jde do kopru a smát se už máme jen hovnům a holým prdelím, jak v nejdebilnější parodii bratří Wayansů. A pak už se to jen táhne a pointa nikdy nepřijde... Pohl by se měl vykašlat na komedie a natočit pořádný exploitation horror, protože tím by odpadla starost s největší slabinou tohohle filmu. ()

wader

Svižné, vtipné, nekorektní, za minimum peněz hodně dobré muziky. Filmový talent na vzestupu, ze kterého by si měla většina české produkce brát příklad s jakou lehkostí jde udělat zábavný film. ()

Lachtaan

Na střední jsem se pohyboval v kolektivu kluků, kteří Řezníkovu tvorbu ze srandy poslouchali, takže jsem se s jeho radikálními ozvěnami na českou společnost sešel a vyjmo pár trefných textů mu nikdy nefandil. Ovšem naprosto žeru jeho Martyho frky a takovou kombinací jeho otevřenosti a hodně střídmého vtipu je právě jeho vůbec první nekrátkometrážní film, na nějž jsem i původně plánoval zajít v Praze do kina. Nyní toho vůbec nelituju, protože i na mou velkou nestrannost, co se týče humoru všeho druhu, je Párty Hárd v mnoha momentech přepálená a na některé ze scén bych radši zapomněl. I přesto všechno jsem ale zvědav, s čím Pohl přijde příště. ()

ecceHOMMO odpad!

Niekto sa inšpiroval zahraničnými snímkami ktoré boli kontroverzné a nápady z nich použil do rádoby komédie. Pre mňa to však tým pádom bolo vyložene neoriginálne a bol som patrične zhnusený nechutným humorom. Chápem ale, že je to presne ten typ filmu ktorý, divákov delí do dvoch skupín. Ja si však nemôžem pomôcť toto ma proste prudilo a dívať na to sa mi hnusilo. ()

Sfinkter

Celá kontroverze okolo Řezníka mi nevadí, vše je třeba brát s nadhledem, ale Párty Hárd je prakticky Kameňákem pro mladou generaci. I tak jsem si však hlavní trojku oblíbil a pokračování zkouknu - škoda postavy Kaliána, který se v pokračování neobjeví. ()

Mrkvič odpad!

Příšerná sračka. Sice jsem se na film docela těšil, protože jsem více méně netušil, oč jde, a při snaze hledat pozitiva jsem ocenil pár napsaných (ale pouze napsaných, ne zahraných ani zrežírovaných) fórků. Film jsem po dvaceti minutách vypnul a dokoukal ho po týdnu. Druhé sledování už nedoprovázelo nadšení ani snaha pídit se po nějakých pozitivech. A ač mám rád ujeté netradiční filmy, tak tohle je prostě jen hnus a nechápu, že se tolika lidem líbí. ()

Brain-D

Shlédl jsem sice cenzurovanou verzi, ale i tak to byla naprostá bomba. Řezník by mohl klidně rozjet nějaký seriál typu Mostu v tvrdším podání. Myslím, že by vytvořil stejnou senzaci, jak tenhle seriál. ()

hroubek

Dobrá a zábavná, hodně úchylná jednohubka, které není nic svaté. Pár scén je na hraně, ale pak jsou tu momenty, které jsou opravdu vtipné a dokáží pobavit i něčím jiným, než jen nechutností. Znovu to vidět nepotřebuji, nicméně mě to pobavilo natolik, že jsem si pustil druhý díl. ()

vyfuk

Těžko se hodnotí moje první zkušenost s panem Řezníkem. Tedy audiovizuální. Moje zkušenosti z muzikou byli nejdříve dosti odtažité, ale svým jistým naprosto zvráceným způsobem jsem si v něčem našel cestu. Bude to asi stejně i zde. Hold, kdo není zvyklý na koprofilní záležitosti doplněné různými dalšími prasárnami, bude lehce překvapen. Ale mně už jen tak nic nepřekvapí. Až teda na uhrostříkala. To jsem byl dost mimo pár minut. A je zde zcela jasné, že si Pohl nebere servítky. V ničem. A je to vidět. O tom, že scénář je lehce jednodušší a svůj je kapitola sama o sobě. Což není negativum. Pokud funguje, tak prosím. A on v rámci paradigma funguje. Což je super. Spíše ten příběh a dialogy jsou něco dalšího. Ale je vidět, že tvůrci tomu věřili a dotáhli to až sem. A hej, ono to funguje. Lid je spokojen. Každopádně jak již bylo řečeno, já se stále hledám. Ale jen tak dál. PS: cením cameo Peťana a STNa, o které zatím asi neví moc lidí. ()

ghatos

Už jen ten hluboký odkaz na Mandragoru. Ti, co mají vědět vědí a hlavně je to fakt hrubá sranda, kde se s tím opravdu nikdo ne(sere) :) . Super hlášky, postavičky a hlavně ten katarzní závěr...76%. ()

haluska11 odpad!

celých 62 minut s láskou myslím na Trošku. a taky na to, že i ty Babovřesky nebo Ženy v běhu jsou vlastně celkem fajn kousek národní kinematografie. a když se to tak vezme, tak ani za Ordinaci se nemusíme stydět. a TV Regina a Barrandov a Jaromír Soukup, to jsou český legendy, a nikdo nám je nevezme! uznávám, když se člověk sjede jako čuně na tobogánu, tak si tam jakžtakž humor dofantazíruje. jinak je to ale velký špatný a ani ne bizarní, jako prostě jen zoufalý. ()

blackkocour

To mi podrž vocas! Nechutné, zvrácené, ohavné, nemorální, morbidní, fekální a úpadek moderních komedií, určené jen pro hrubé a prosté publikum vyžívajících na násilí na koťatech, a týrání těhotných matek. No, jako vždy.. jak to známe. Pokud jste aspoň jednou viděli nějaký ten umělecký um řezníckého reportiáru, ve smyslu Pan Au, Holka ve sklepě, Nekorektní píča nebo moje oblíbená "Pořád jenom hejt", na Mattoni soutěž o největší flusanec do držky, tak určitě víte, jaký humor nebo spíš záliba, u Marťase setrvává. Já rád taky nekorektní humor, já taky rád nechutný a plitký záchodový tumór ale odsuď pocuď. Herecké výkony, ale jo ušli. Mladý herci se ještě učí, a na hlavního panice, nebyl až tak příšerný. Cikán Grundza, Poulíček a Petrův fotr, byly excelující. Spoustu postaviček si Řezník vypůjčuje ze svých starších filmů. Zábava byla, některé momenty byly smrtící, ale to nestačí. A velmi dobře chápu, že jde právě o parodii na tyhle "teenage fekální komedie" ve stylu mé letní lásky Superbad. Nejlepší česká komedie od dob.. no to už ani nevím já, to možná spadá už k Menšíkovi. U nás se hlavně chodí na Vašuta a Polívkovou, takže je jasné, kdo dostane větší zájem. Tomáši! Hnědý poplach! ()

jefff

Když by mi bylo -náct asi bych to docenil víc. Tyhle fekál nechutný humory mě už asi neberou. Pohlovi jinak fandím, ale tohle mě až na pár scén dost míjelo. ()

Jello Biafra

Absolútna šialenosť, kde sa režisér Márty Pohl utrhol z reťaze a šiel až za hranu. A kupodivu to po komediálnej stránke funguje bez problémov a darí sa mu tu sypať hlášky i ťažko uveriteľné scénky. Práve ona autentickosť a bezprostrednosť filmu dodáva jeho silu. Ale hlavne tu excelujú jednotliví exoti ako Grundza či Mirek Čáslavka, ktorý tu paroduje svoju rolu z filmu Mandragora. Humor Mártyho (Řezníka) je mi už dlhé roky známy vďaka jeho kresleným vtipom a samozrejme aj vďaka jeho rapovej tvorbe. Je teda logické, že svoj štýl aplikoval aj vo filme a dokonalo to sadlo. Z toho sa stane kult. ()