Tato černá teenage komedie pojednává o třech spolužácích, kteří chtějí udělat ten nejlepší mejdan pod sluncem, aby zapůsobili na své vysněné dívky. Kdo zasune a kdo se stane obětí brutální šikany? (ZNK Productions)

Eldrick

Nejlepší česká komedie od GYMPLu. PÁRTY HÁRD je zjevení na české scéně, kterou by stálo za to regulérně distribuovat do všech komerčních kin po republice, protože si to svou kvalitou, narozdíl od všech těch sračkoidních stokrát omletých vztahových mrdek, prostě zaslouží. Jedná se o poctu americkým puberťáckým komediím se silným pikoidním nádechem folklóru Šluknovského výběžku, se kterou se dokáže ztotožnit kdejaká naplavenina z prdelákova podobného ražení. Martinu Pohlovi se povedlo napsat a zrežírovat nečekaně vtipnou fekální komedii, která má skvěle načasovaný humor (vyplývající z přesně vybraného castingu), skryté pointy, schválně amatérsko-dokumentaristicky vypadající kameru a nostalgický pop-punkový soundtrack, jež právě vylaďuje onen vibe amerických teenage komedií z přelomu milénia, z kterých vychází. Třešničkou na dortu je pak například citace scény z MANDRAGORY. Víc podobně odvážných projektů, u kterých se autoři nebojí vzít koule do hrsti a snaží se s tou zchátralou českou kinematografií něco udělat. ()

ilemas

Teenagerovská nechutná černá komedie, která mě kupodivu bavila od samého začátku až po skončení závěrečných titulků. ()

M.i.k.e

jako nejsem nějak extra útlocitnej a ve filmu mi nevadí prakticky nic,ale v tomhle případě se vulgarita a nechutnost sešla v tak zvláštní kombinaci,že mě to extrémně nebavilo.Ano,párkrát sem se fakt zasmál a je tu několik dobrých hlášek,ale jinak mě tahle česká variace na prcičky - tím spíš po tolika veskrze kladných recenzích - zklamala...40% ()

kombajn

To nemá hluché místo! Nejodvážnější počin české kinematografie za poslednich 20 let. Prcičky na piku, protažené análem zkušeného padesátníka! ()

johny89

Na poli filmů pro teenagery je to rozhodně jeden z hodně povedených počinů za poslední dobu. Je to teda hodně zvrhlý, ale člověk se nasměje. Mám pocit, že další Řezníkův film by si zasloužil už pořádnou distribuci do kin! ()

rakovnik

Originální, místy vtipné, semtam nechutné. Jako hodinová oddechovka pro dospělé je to fajn film. Dvojku jsem ale viděl dříve a je lepší. ()

William_

8/10. Skvělý počin který na české poměry lehce strká do kapsy různé romantické břečky na jedno použití a za 62 minut obsahuje daleko více zábavy a kvalitnější postavy než kdejaký rádoby komediální český film. Ještě že toho Řezníka máme. ()

C0r0ner

Profesionalitou se to už blíží všemu, co je schopna ČR momentálně nabídnout, což je s rozpočtem čtvrt mega vypovídající obrázek o stavu zasrané české kinematografie. Předchozí Řezníkovy filmy mi přišly vtipnější, tenhle je lépe udělaný, ale tak jako tak se jedná o velmi kvalitní počin plný píčování, sraní, fetování, chlastání a mrdání. Romantika. 90% ()

PavelVanekArt

Samoúčelová blbost, doslova o hovně. Technicky to bylo nad průměrem, náplní dno. Kdyby mi bylo deset, tak se asi zasměju, takhle jsem se zedvakrát uchechtl. Jinak dno, což je škoda, Život není krásný, Máma má raka a i ta Jehovova pomsta byla lepší. 2* a.k.a 30% ()

zette

Myslim, ze u tohoto fekalu mi hodne pomohla nestrizliva mysl a relativne dobra nalada. Jako zasmal jsem se a hodina utekla jako by nic. ()

campix

Trošku mě mile překvapilo kvalitní zpracování, jelikož to vůbec nevypadá tak levně a rádoby televizně. To je ode mě ale asi všechno. Na Prcičkách a podobném humoru jsem vyrůstal, ale evidentně už jsem asi odrostl. Oceňuji přínos tohodle filmu, jelikož má alespoň svůj vlastní ksicht a není to generická komedie podle nějaké mustru, které u nás vznikají. Takže za osobitost palec nahoru. Nelituji, že jsem Párty Hárd viděl. Ba naopak, ale s klidným svědomím nemůžu hodnotit lépe. ()

mortak

Po tom všem hype jsem čekal, že to bude víc propracované. Řezník sice občas dokáže rozehrát situaci, ale nakonec ji řeší vždy tím nejprimitivnějším způsobem - fekálem. Snad jen ta pointa pobavila. Tou jednoduchou primitivností má docela blízko k těm všem českým romantickým komediím, které též jdou cestou nejmenšího odporu. Všechny ty Špindly či Ženy v běhu si užívají maloměstské paničky po třicítce na dámských jízdách, zatímco Párty Hárd je skvělou volbou pro teen večírky s trávou a tuzemákem. A postupem času se konzumenti Párty Hárd přesunou do pozice konzumentů Špindlů, zatímco jejich děti budou konzumovat další Párty Hárd... tak se točí kolo filmového života. ()

FrankSusta

Víte, když mi někdo, kdo má být přirozená autorita (jméno ani povolání říkat nebudu, aby na něj nebyl poštván úřad zabývající se učiteli) doporučí takovýto film v rozhovoru o Vyšehradu, a vy jste do té doby tento film neviděli, nevíte co máte čekat a přirozená autorita říká, že je to naprosto boží, super a bůhvíco všechno ještě, tak prostě nemůžete odolat a tento kult si pustíte. No, a pak se vám stane zhruba to, že budete hodiny bez přestávky terorizovat záchodovou mísu. I když myslím, že má první slova po shlédnutí tohoto uznávanějšího (doufám že) amatérského filmu ,,Co to kurva bylo?!?'' mluví za vše, tak se pokusím tomu tísnivému pocitu v mém žaludku odolat a říci pár souvislých vět, která by dávala aspoň nějaký smysl. A nebo pár souvislých výkřiků o tom, co nedokáži na tomto filmu rozumně pobrat: Nechápu, jak tohle mohlo projít přes produkci! Nechápu, jak se k tomu mohl upsat jakýkoliv herec! Nechápu, jak někdo mohl dát peníze na vznik této bizárnosti. Nechápu, jak se mohl někomu v hlavě urojit takovýhle námět (i když to je jedna z těch pochopitelnějších věcí)! Nechápu, jak to mohlo být zpřístupněno širší veřejnosti! Nechápu jak mohla vzniknout dvojka (i když tohle je takový menší kult, takže se to pochopit dá)! Zkrátka a dobře jsem dostal pocit, že mě buďto přirozená autorita nemá ráda, nebo je to možný psychopat (jestli bude přirozená autorita tento komentář číst, tak upozornění pro ní, že i přes tento komentář a toto její doporučení je stále fajn). Ale prostě věc, ze které vám je na zvracení, ať už kvůli záporákovi, který jako svojí zbraň využívá jebáky (uhry) a obětím je vpaluje do ksichtu, nebo kvůli protagonistovi, který když se zhnusí exkrementem, hned jich jde několik vyprodukovat sám, té se prostě smát bohužel nebudu. I když třeba scéna s vařením perníku byla dobrá, to se musí nechat.  Zkrátka chlípné, nechutné, a to, na co mě nalákala Sexuální výchova na střední, mě zde dokonale zhnusilo a od střední odtáhlo co nejdále. ()

alchac

Jak by mohly vypadat Prcičky, kdyby jejich tvůrčí štáb šňupal perník ne zcela ortodoxním způsobem? No skvěle! Přestože se bezprostředně po zhlédnutí nemohu ubránit dojmu, že můj oblíbený perverzní hovad tentokrát netlačil na sekáček tolik, jako u svých předchozích klasických kusů (absence Pohla seniora mě mírně zklamala), dokázal znovu vyhřeznout audiovizuální satanský veršík, který nepochybně obohatí anály světové psychiatrie o mnoho nových filií a ismů a jehož promítnutí v libovolném Klubu mladých katolíků se bude rovnat velmi bestiální masové vraždě. ()

HorrFi

Pořád nemůžu uvěřit, že tohle vůbec vzniklo v Česku.. sice jsem čekal pětihvězdičkovej zážitek a doufal jsem, že smíchy spadnu ze židle, ale i tak je Řezník umělec a rebel.. ()