Loki a Mobius sa vydávajú hľadať naše najobľúbenejšie kreslené hodiny, aby zachránili TVA. (Disney+)

tomik99

Tak po prvním nadšení z nové série přichází rychlé vystřízlivění. Marvel se snad vystřílel a vyčerpal hned v první epizodě, od té doby to jde od desíti k pěti. Vedlejší postavy jsou úplně otřesné (Ravonna, Hunter B-15, Victor Timely) a Loki s Mobiem vše nezachrání. První polovina epizody byla za mě nekoukatelná, Majors a jeho Timely mi fakt nesedli. Silně mi začíná vadit i Sylvie, která se neustále opakuje a nudí s každou další epizodou. Mám dojem, že ta aura kolem Lokiho je pryč. ()

William_

To nejlepší na této epizodě? Victor a brilantní Jonathan Majors. Fakt sakra doufám že se dá dohromady a nedopadne jak Ezra Miller. To nejhorší na této epizodě? - Sylvie. Vůbec mě ta postava nebaví a bojím se aby nezkazila druhou polovinu 2. série. ()

Martrix

Majors má opravdu něco do sebe. V třetím Ant-Manovi mě moc nezaujal, ale tady ukázal, že umí a Kangoman mu sedí. Nicméně to je asi jediné, čím tato epizoda zaujme. Opět je tady spousta vaty, resp. zbytečností, kdy po sobě všichni jdou podivně laxním stylem. Tanečky místo činů, vyměklý není jen Loki, ale úplně všichni, snad kromě Minutky. Ta nedůslednost je odrazem scénáristické zbabělosti, resp., kdyby se postavy chovaly normálně, nejspíš by se celá řada smrskla jen na tři epizody. Takhle sledujeme nekonečné nahánění se vs paniku....všichni umřeme!! ()

oveckaoa

Ravonna je s minutkou v roce 1860 cosi a dá knihu Tva  Victoru Timelymu posuneme se do roku 1893 a Viktor Timely tam má přednášku o vzniku tva zhruba. Po něm je Sylvie co chce zabít jelikož je to varianta Kanga Loki a Mobius co ho potřebují, aby se tva nezhroutila a Ravonna s minutkou pro své vlastní účely. Tak, že se tam všichni nahánějí (chvílemi to vypadá jak groteska s ptákem uličníkem a kojotem Vildou)  a vše vyústí v to, že ho Sylvie nezabije a vezmou si ho Loki s Mobiem. Ravonnu pak kopne Sylvie do portálu s mrtvým He Who Remainsem minutka jí řekne , že má plán a máme konec. 60 procent. Jsme v půlce a pořád to stojí na místě  moc si od toho neslibuji zatímco první řada měla nápady a lokace a  byla zajímavá tady to stojí na místě a nikam se to neposunuje. Snad to aspoň vyústí v to, že se Loki objeví v  hlavní dějové lince Marvelu. ()

Sany33

Príbeh: Hľadanie agentky Remslayerovej privedie Lokiho a Mobiusa k Minútke a aj "Pánovi času", ktorý v tejto vetve ešte nevie o svojej úlohe v TVA. Prevedenie: Celú časť sa Loki a Mobius snažia nájsť agentku a Sylvie si tam len tak priskočí a ide zas robiť svoju zvrátenú spravodlivosť. Celé sa to končí na oko v prospech TVA. Uvidíme čo prinesie ďalšia časť. 78% ()

kenkaku

Sorry jako, ale Majors je neskutečně otravný. Jeho přehráváný projev (teatrální dikce) je otřesná. Děj opět celkem nesmyslný (dokonce i nahlas padne věta “proč nespolupracujete” = scénář ví, že je na vodě). Jediné co funguje je posledních 10 minut, kdy se dozvídáme něco málo o počátcích TVA. Pozn.: co to Sylvie zase na konci předvedla? Vždyť to nedává smysl! ()

Elerrina

Vztahová epizoda šesti hlavních postav (včetně Minutky a nového Kangova Varianta), prokládaná různými střety, honičkami a podrazy v historických kulisách. Chvílemi je to už docela dost bizár. A návrháře Farahaniho už prosím k režii nepouštět, ta zmatenost některých scén občas docela bolela. ()

B.Wilde

Asi jen málo co by mě donutilo, abych se na to podívala ve tři ráno. A pak je tady Loki, kde prostě nešlo odolat. Tušila jsem, že to bude hodně zaměřené na Victora a Ravonnu, nejen aby dohnali to, že v prvních dvou epizodách nebyli, ale i proto, aby se to posunulo k dalšímu řešení v TVA. Rozhodně jsem uvítala, že jsme se zase dostali mimo TVA a užili si vizuál roku 1893. Trochu jsem se musela pousmát nad odhalením, co Miss Minute žene vpřed a nějak jsem si při tom vzpomněla na Visiona a Ultrona. No, kdo ví, jak by tohle ještě mohlo zajít. Aby nakonec Kang Dynasty nepohřbila zhrzená Minutka. :)) Každopádně musím říct, že Victor mi v tomhle díle sedl víc, než zvláštně teatrální HWR z finále první série. S Lokim a Sylvií je to stále dost složité, ti dva si potřebují promluvit a to v klidu a bez všech těch vzruchů kolem. Jejich hlavní problém je, že Loki si myslí, že ho Sylvie ve svém novém životě nechce a ona si zase myslí, že ji Loki nepotřebuje a vše to dělá kvůli TVA... a tak se v tom strašně plácají, i když jde vidět, že je mezi nimi dost nevyřčených věcí. Každopádně ta scéna mezi ní a Victorem byla opravdu hodně povedená! Musel to pro ni být opravdu velký a těžký krok, povznést se nad to a nechat ho jít. I když by mě ještě zajímalo, jak je všechny vůbec našla, ale... okay. ()

NiaWolf

Tak si říkám, že by se pro roli Kanga jen těžko sháněl méně charismatický a horší herec než je Jonathan Majors. Snad jedině že by místo něj hrála Jada Smith. Ten člověk prostě neumí vůbec hrát a je tak neuvěřitelně nesympatický a protivný, že to kazí celý díl. Sylvie se taky jen náhodně ukáže, aby si mohla zašermovat, a zase zmizne bůhví kam. Proč? ()

Hellierer

Jestli bude Majors shledán vinným, přijde MCU o její aktuální nejlepší část. A zároveň je škoda, že se utopí v těch nemastných fázích. Každopádně Loki drží alespoň naději, že to někam fakt povede a nebude to do úplných sraček. ()

Isag1

Ďalší týždeň, ďalšia epizóda. Tento krát tematicky horšia ako 2 predchádzajúce, ale stále na rovnakej nóte ako predchádzajúce diely. Diel je inakšie naladený ako predtým, deje sa veľmi veľké budovanie postáv a príbehu s krásnym podtónom 1890 rokov. 4/5 ()

P_Neubauer

Úžasná epizoda kde se jak už je zvykem zajímavě míchají karty a hraje se s pozorností diváka, to vše v opět úžasném vizuálu. Jediné co bych možná vytknul byla až nepřirozená tvrdohlavost několika postav, které si nic nenechali vysvětlit. 8,5/10 ()