Loki - Season 2 (2023) (séria)

Lámanie Brada (S02E02)

(epizóda)

S TVA na pokraji temporálnej katastrofy sa Loki a Mobius nezastavia pred ničím, aby našli Sylvie. (Disney+)

NiaWolf

Hned na začátku dílu jsem nepobírala, proč jdou po "Bradovi", proč vlastně shánějí Sylvii...na vysvětlování není čas, prostě konec se blíží a to vysvětluje všechno. Ale bylo fajn vidět, že Loki má taky i jiné schopnosti, než jen pohazování vlasů a panické pobýhání sem a tam. To dává připomenout, že je to taky bůh (kteýr se oblíká jinak) a jen úředník s nevkusným ohozem. ()

Martrix

Tvůrci se honí ta vlastním ocasem, neví co si s vyměklým a nešťastně zamilovaným Lokim počít. Postavu Silvie přepsali jen na křoví, interakce se záporáky neexistuje... přešlapuje se na místě. Obsahově je to jako Lokiho iluze. Jen opičky k upoutání pozornosti. Další nápaduprostý seriál, který stojí jen na oblíbené postavě. Doufal jsem v něco, jako byl excelentní Legion, ale tohle jsou jen časohratky pro desetileté temporálníčky. Vše jde na triko Marvelu....scénárista bez zkušeností, tvůrce je vlastně jen funnyklipař bez schopnosti přijít s velkým a kompaktní příběhem, který by se komiksem jen inspiroval. Jak jinak by to mohlo dopadnout? ()

betyvlckova

Já tomu hypu fakt nerozumim. Minulá epizoda uznávám byla dobrá, ale tady jsem minimálně 3 krát usnul což se mi už dlouho u ničeho nestalo. Příjde mi, že marvel fanoušci začínají konzumovat kdejakou průměrnou sračku, která není aspoň takový odpad jako většina dnešních marvelovek, ale stejně je to málo... ()

Trevor

Potom ako tupé stádo modrokabátnikov z Disney+ predviedlo to, ťo je ako jediné v silách sračiek s vysokými školami zo Západného sveta a "novinku" mi aj po týždni okorenil ich zasratý bug pre predplatiteľov z východnej časti sveta že ich sračkové novinky nesmú pozrieť na prvýkrát som si sračku pozrel na najznámejšej stránke s filmami a seriálmi zadarmo, nečakane bez problémov. Samotná epizóda nebola vôbec zlá a oslovila aj mňa, teda diváka ktorý mcu sleduje iba v podstate preto aby sa pri stretnutiach s mladšími ročníkmi pri téme filmy a seriály mal o čom rozprávať, najmä vypočúvanie bolo ozaj orginálne avšak hviezda nadol samozrejme za sračky s Disney+, ktoré svojim nečakaným bugom ani nedocielia aby som zrušil predplatné ktoré som získal v akciovej cene a nedocielia ani to aby som kontaktoval ich zákaznícku podporu aby mala ďalšia sračka s vysokou školou dôvod dostávať almužnu za "služby zákazníkom", dosiahnu iba to že na všetkých dostupných sietiach zverejním videá ako táto služba nefunguje a ako je lepšie šetriť peniažky nech ich posielať týmto neschopných úbožiakom... ()

kenkaku

Naprosto jsem se ztratil ve smyslu epizody… co je vůbec cílem? Měl jsem za to, že seriál nejdřív udá směr (vysvětlit víc minulost TVA… KangaSylvii… větvení…) a místo toho se tančí okolo Brada Wolfa aka Zaniaca. Proč nás sakra má zajímat nějaký lovec co zběhnul? Nebo nějaká Dox? Proč zrovna on má informace, kvůli kterým ho musí vyslýchat půl epizody? Jako kdyby se přeskočila jedna celá epizoda. Tyhle všechny otázky se odpoví až po 40ti minutách zmatečných keců a reklamy na McDonald. Pozn.: To na Brada nemohl sáhnout a “přehrát” si minulost jako to udělá na konci Sylvie!? ()

• V jedné ze scén z Londýna roku 1977 je možné zahlédnout plakát odkazující na bollywoodský film „Saraush ke putra“, v němž hraje hlavní roli jeden z Eternalů – Kingo (Kumail Nanjiani). Stejný plakát měl Kingo ve svém soukromém letadle ve scéně z filmu Eternals (2021). (NiWi)