Loki a Mobius sa vydávajú hľadať naše najobľúbenejšie kreslené hodiny, aby zachránili TVA. (Disney+)

Johanner

A dost! Nestává se mi to často, respektive skoro nikdy, ale po tomhle díle už Lokimu šanci nedám. Neni to vyloženě blbý, ale takhle si seriál, který má MCU vyvézt po letech tápání (po Endgame) zpět na výsluní, nepředstavuju. Jonathan Majors a jeho tajtrdlíkování je to nejotravmější, co jsem si tenhle rok pustil. Napsal bych, že je jeho charisma na nule, ale takovou lichotkou ho bohužel poctit nelze. Jen ještě zmíním, že jeho skandály v osobním životě v potaz absolutně neberu. Kevine, takhle ne :-( ()

tomik99

Tak po prvním nadšení z nové série přichází rychlé vystřízlivění. Marvel se snad vystřílel a vyčerpal hned v první epizodě, od té doby to jde od desíti k pěti. Vedlejší postavy jsou úplně otřesné (Ravonna, Hunter B-15, Victor Timely) a Loki s Mobiem vše nezachrání. První polovina epizody byla za mě nekoukatelná, Majors a jeho Timely mi fakt nesedli. Silně mi začíná vadit i Sylvie, která se neustále opakuje a nudí s každou další epizodou. Mám dojem, že ta aura kolem Lokiho je pryč. ()

B.Wilde

Asi jen málo co by mě donutilo, abych se na to podívala ve tři ráno. A pak je tady Loki, kde prostě nešlo odolat. Tušila jsem, že to bude hodně zaměřené na Victora a Ravonnu, nejen aby dohnali to, že v prvních dvou epizodách nebyli, ale i proto, aby se to posunulo k dalšímu řešení v TVA. Rozhodně jsem uvítala, že jsme se zase dostali mimo TVA a užili si vizuál roku 1893. Trochu jsem se musela pousmát nad odhalením, co Miss Minute žene vpřed a nějak jsem si při tom vzpomněla na Visiona a Ultrona. No, kdo ví, jak by tohle ještě mohlo zajít. Aby nakonec Kang Dynasty nepohřbila zhrzená Minutka. :)) Každopádně musím říct, že Victor mi v tomhle díle sedl víc, než zvláštně teatrální HWR z finále první série. S Lokim a Sylvií je to stále dost složité, ti dva si potřebují promluvit a to v klidu a bez všech těch vzruchů kolem. Jejich hlavní problém je, že Loki si myslí, že ho Sylvie ve svém novém životě nechce a ona si zase myslí, že ji Loki nepotřebuje a vše to dělá kvůli TVA... a tak se v tom strašně plácají, i když jde vidět, že je mezi nimi dost nevyřčených věcí. Každopádně ta scéna mezi ní a Victorem byla opravdu hodně povedená! Musel to pro ni být opravdu velký a těžký krok, povznést se nad to a nechat ho jít. I když by mě ještě zajímalo, jak je všechny vůbec našla, ale... okay. ()

Ejpo

Loki je za stavu súčasného Marvelu taký malý zázrak. Za súčasnej situácie keď väčšina tvorby od Marvelu je v lepšom prípade priemer je tento seriál malou iskierkou nádeje. Marvel je stále schopný tvoriť kvalitu, len to treba dať schopným ľuďom. A keďže sme momentálne v polovici série, dúfajme že si seriál udrží svoju kvalitu aj v tej druhej. ()

kenkaku

Sorry jako, ale Majors je neskutečně otravný. Jeho přehráváný projev (teatrální dikce) je otřesná. Děj opět celkem nesmyslný (dokonce i nahlas padne věta “proč nespolupracujete” = scénář ví, že je na vodě). Jediné co funguje je posledních 10 minut, kdy se dozvídáme něco málo o počátcích TVA. Pozn.: co to Sylvie zase na konci předvedla? Vždyť to nedává smysl! ()

• Ruské kolo, které vidíme na Světové výstavě v roce 1893, je první postavené kolo tohoto typu na světě. (NiWi)