Reklama

Reklama

Loki - Season 2 (2023) (séria)


Lámanie Brada (S02E02)

(epizóda)
  • Česko Bídák Brad (viac)

VOD (1)

Obsahy(1)

S TVA na pokraji temporálnej katastrofy sa Loki a Mobius nezastavia pred ničím, aby našli Sylvie. (Disney+)

Recenzie (33)

Elerrina 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Scénáristické a dramaturgické zoufalství. Na dvě výborné pětiminutové scénky (Bradovo dopadení a zakončení jeho výslechu) připadá 30 minut dějové hlušiny, následované neuvěřitelně zkratkovitým finále (ve kterém se něco zásadního vyřešilo, asi). Hlavní problém je v tom, že po většinu první série, kdy TVA odchytávala jednotlivé Varianty (a nějaká další tajemství byla pouze naznačována), byl koncept jejího fungování ještě tak nějak přijatelný. Tady ale máme místo duplicitních jednotlivců přímo celé paraelní časové vesmíry, které vznikají větvením času (!), a zároveň je lze ničit (ne)konvenčními zbraněmi (?) ... a ne, fakt to nedává smysl. Obzvláště, pokud je v každé z těch paraelních realit restaurace McDonald's. Třetí hvězdu dávám tradičně zase jen za Hiddlestona s Wilsonem, ti dva si prostě nezaslouží míň. ()

NiaWolf 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Hned na začátku dílu jsem nepobírala, proč jdou po "Bradovi", proč vlastně shánějí Sylvii...na vysvětlování není čas, prostě konec se blíží a to vysvětluje všechno. Ale bylo fajn vidět, že Loki má taky i jiné schopnosti, než jen pohazování vlasů a panické pobýhání sem a tam. To dává připomenout, že je to taky bůh (kteýr se oblíká jinak) a jen úředník s nevkusným ohozem. ()

Reklama

Trevor 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Potom ako tupé stádo modrokabátnikov z Disney+ predviedlo to, ťo je ako jediné v silách sračiek s vysokými školami zo Západného sveta a "novinku" mi aj po týždni okorenil ich zasratý bug pre predplatiteľov z východnej časti sveta že ich sračkové novinky nesmú pozrieť na prvýkrát som si sračku pozrel na najznámejšej stránke s filmami a seriálmi zadarmo, nečakane bez problémov. Samotná epizóda nebola vôbec zlá a oslovila aj mňa, teda diváka ktorý mcu sleduje iba v podstate preto aby sa pri stretnutiach s mladšími ročníkmi pri téme filmy a seriály mal o čom rozprávať, najmä vypočúvanie bolo ozaj orginálne avšak hviezda nadol samozrejme za sračky s Disney+, ktoré svojim nečakaným bugom ani nedocielia aby som zrušil predplatné ktoré som získal v akciovej cene a nedocielia ani to aby som kontaktoval ich zákaznícku podporu aby mala ďalšia sračka s vysokou školou dôvod dostávať almužnu za "služby zákazníkom", dosiahnu iba to že na všetkých dostupných sietiach zverejním videá ako táto služba nefunguje a ako je lepšie šetriť peniažky nech ich posielať týmto neschopných úbožiakom... ()

Sany33 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Príbeh: TVA sa ku katastrofálnej situácii s hlavnou dejovu linkou postavila ako gestapo a začala rezať vedľajšie časové linky čo spôsobilo genocídu asi miliardy ľudí. Loki a Mobius sa snažia dostať od Brada informácie o polohe Sylvie. Tá sa nevie zmieriť že sa TVA opäť pokúša zničiť jej miesto na hlavnej časovej osi. Prevedenie: Trocha slabší diel ako minulý prevažne spôsobené stratou dynamiky. Príbeh sa začína opäť točiť okolo pána času a evidentne aj zo záhrobia má zosnovaný celkom krutí plán. 90% ()

betyvlckova 

všetky recenzie používateľa (k tomuto seriálu)

Já tomu hypu fakt nerozumim. Minulá epizoda uznávám byla dobrá, ale tady jsem minimálně 3 krát usnul což se mi už dlouho u ničeho nestalo. Příjde mi, že marvel fanoušci začínají konzumovat kdejakou průměrnou sračku, která není aspoň takový odpad jako většina dnešních marvelovek, ale stejně je to málo... ()

Galéria (17)

Zaujímavosti (1)

  • V jedné ze scén z Londýna roku 1977 je možné zahlédnout plakát odkazující na bollywoodský film „Saraush ke putra“, v němž hraje hlavní roli jeden z Eternalů – Kingo (Kumail Nanjiani). Stejný plakát měl Kingo ve svém soukromém letadle ve scéně z filmu Eternals (2021). (NiWi)

Reklama

Reklama