Loki sa stáva strateným pre čas a rozpolteným, úplne doslova, medzi minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou. (Disney+)

B.Wilde

Po Endgame je už opravdu málo projektů, co u Marvelu dokáže zazářit a vytvořit ten správný humbuk - nebudeme si nic nalhávat, ve filmech to zachraňují hlavně Strážci a NWH, zasvěcení jistě vědí. A pak je tady Loki, který je mezi seriály MCU takovým zázrakem a ukázkou toho, jak se to má dělat. Už první série byla naprosto dech beroucí (i když chápu, že ne pro každého, ale já jsem na tuhle vlnu byla naladěná ihned po prvním sledování) a tak čekání na pokračování bylo velmi dlouhé. Ale po dvou letech jsme se konečně dočkali a rozhodně to stojí za to. Rozjezd krásně rozehrál děj a teď se můžeme už jen těšit, jak to bude pokračovat a já se osobně těším velmi! Tom opět předvádí, že se pro roli Lokiho narodil, protože bez něj by jeho postava nebyla ani z poloviny taková. Miluju, jak dokáže jen svým výrazem tváře zahrát tolik emocí, já si tohle prostě neskutečně užívám. ()

Kraty

Konečně jsme se po dvou letech dočkali a určitě zaslouženě! Vše co dělalo první sérii sérií, tak to tu je zas a parádně to funguje! Vztah, atmosféra a sem tam i lehký konverzační humor, který nikoliv nekazí vážnost a atmosféru scén a nádherně to jen prohlubuje chemii mezi postavami, těším se na další díly a na to kam nás osud našeho milovaného (sice jen alternativního) Lokiho zavede. Miluju to, dávám 5 hvězd ()

Dukekuky

Loki se nám konečně zpátky vrací a zároveň přináší starý, dobrý Marvel. Na druhou sérku Lokiho jsem se těšil už fakt dlouho, protože první série byla naprosto fantastická a přirovnal bych jí k asi té nejlepší sérii, respektive k nejlepšímu seriálu od Marvelu který kdy vznikl. Z jedné věci jsem měl ale menší strach. Budu si vlastně kompletně pamatovat co se stalo ? Jak to vlastně skončilo ? Po spuštění prvního dílu to bylo vše hned zrekapitulováno, fajnově a já si nakonec oddychl. Seriál se vrací hned na událost která se stala v poslední minutě, poslední epizody v první sérii. Jsem za to rád, protože jak známe Marvel, v poslední době tvoří několik zvratů které se sice někdy dost povedou ale také hodně nepovedou, jako třeba konec Secret Invasion. Začátek je tedy fakt povedený. Po celé epizodě panuje super akce, která není nikoliv přehnaná a nefunguje na princip toho že jeden totálně prohrává a ke konci to otočí. Po celé sledování epizody jsem byl stále ve střehu, vůbec netušil co bude dál a to strašně cením ! Jsem moc rád že akci Marvel nepřehnal, díky tomu je Marvel zase o krok dál k slavnému návratu. Jedna věc která Marvelu podle mě v dnešní době už moc nejde, teda krom Gunnových třetích Strážců, jsou emoce. Prostě moc mi to nesedí a za ten rok, co tu máme nové a nové snímky, jsem nebyl dojat. Zde to je ale zase jinak, zase zvrat ! Emoce byly naprosto perfektní, opět nepřehnané a dokázali chytnout za srdce,.... Je to neuvěřitelné ale já fakt asi nemám co epizodě vytknout, skvělý Soundtrack, animace, CGI...... snad vše výborné ! Konečně můžu označit pět hvězd, konečně jsem si pořádně užil po tak dlouhé době start MCU seriálu, který je sakra důležitý ! 9,5/10, naprostá pecka která může přepsat historii Marvel seriálů ! ()

Hellierer

Je smutné, že od konce první série jsme se v MCU nikam neposunuli a filmy fungovaly jenom jako takové doplňky, místo toho, aby úspěšně rozváděly možnosti i multiverzum. Ale možná o to víc start druhé sezóny Lokiho funguje. Retrofuturistická stylizace je pořád boží, postavy zábavné, dialogy vtipné a hlavně, hlavně to má i nějaké emoce. Seriál proto na svém startu i nadále zůstává tím nejlepší, co se v éře po Endgame urodilo. Jestli to zase půjde do slepé uličky, bude to smutné. Kvality a zábavnost Lokiho nám ale už aspoň nikdo nevezme. ()

oveckaoa

Takhle vypadá výmrd s diváky nedozvěděly jsme se nic a nikoho to nejen, že nesere , ale lidi tady tomu tleskají. Loki nějak cestuje z minulosti do přítomnosti a do budoucnosti objeví se v přítomnosti a řekne , že Kangové přicházejí jdou za nějakým servisním technikem  (top nejhorší postava co kdy v seriálech byla dokonce horší než She Hulk a to jsem myslel, že to ani nejde) ten řekne , že musí jít Loki někam z tama ho Mobius musí přesunout do přítomnosti tak to udělají myslí si, že to posral a pak Lokimu někdo pomůže a podaří se to . Končí to tím, že členové Tva jdou po Sylvii a v potitulkovce je Sylvie kdes v Usa v restauraci.   60 procent ()

• V této epizodě je k vidění mezititulková scéna. (Rominator)
  • Název epizody a jméno pracovníka TVA Ouroboros je odkazem na epizodu ze seriálu Červený trpaslík (od r. 1988), konkrétně na epizodu Uroboros (1997), ve které se také řeší skoky časem. (Hovadin)