Matt Logelin (Kevin Hart) to nemá ľahké. Jeho milovaná manželka Liz (Deborah Ayorinde) nečakane zomrie po pôrode ich dievčatka Maddy (Melody Hurd), na ktoré sa obaja veľmi tešili. Matt tak zostáva na výchovu dieťaťa sám a napriek mizivej podpore okolia sľubuje svojej dcére, že to zvládne. Veď je predsa jej otec! Niekedy hovorí, že pre dievčatko by bolo lepšie, keby prišlo o otca a zostalo s matkou. Ale teraz, keď osud rozhodol inak, statočne bojuje s plienkami, dojčenskými fľašami a dcérinými neposlušnými vlasmi. Neodradia ho ani skeptické poznámky rodičov, ani to, že ho odmietla podporná skupina pre novopečené matky. Robí všetko pre to, aby jeho dievčatko malo krásne a šťastné detstvo. (TV Markíza)

Rathalos

No pri pohlade na to,ze sa jedna o dramu,a ze v hlavnej ulohe sa objavi Kevin Hart,uprimne,mal som obavy,kedze on je typ komedialneho herca,no zvladol to vyborne,dokazal,ze aj vazna rola mu sekne,film je to urcite velmi pekny,vykresluje krasny vztah medzi otcom a dcerou,do toho hrala prijemna hudba,cize u mna je to bez vyhrad...:-) ()

BOURQUE

Film, v ktorom pravdepodobne prvýkrát môžeme vidieť aj trochu vážnejší herecký tvár Kevina Harta. Nemyslím to zle, ale príbeh napriek vážnosti je miestami zjednodušený. To, s čím sa musí vysporiadať mladý a neskúsený otec bez pomoci drahej polovičky, si vie predstaviť (a hlavne precítiť) ten, kto podobným stavom sám prešiel. Je jasné, že keď okolo vás máte ľudí (príbuzných, kamarátov), ktorý vám dokážu pomôcť, tak jednotlivé situácie prekonávate ľahšie. V tomto filme však jednotlivé veci sú strašne vyvážené a takmer všetko klapne. Matt Logelin (postava Kevina Harta) má dobré zamestnanie a hlavne veľmi dobrého šéfa, ktorý toleruje veľa vecí a je nápomocný. Má kamarátov, ktorí síce majú svoje muchy, ale za to majú dobré srdce a v drobných veciach sa dá na nich vždy spoľahnúť. Aj matka jeho bývalej manželky, napriek tomu, že v ich vzťahu je určitá neprekonateľná prekážka, je nápomocná a nesnaží sa zneužiť vzniknutú situáciu. Takže chcem len povedať, že takmer všetky problémy sú riešené až príliš „v pohode a bez väčších komplikácii“. Aká je pravdepodobnosť toho, že aj v reálnom živote sa rieši podobná situácia s podobnou „ľahkosťou“? Nemyslím nič zle, len ma zaujíma, že prečo Paul Weitz zjednodušuje niektoré veci. Pretože takýto postup nepridá na vierohodnosti príbehu. Čo sa týka hereckých výkonov, tak komická tvár Kevina Harta, pochopiteľne, je maximálne minimalizovaná a do popredia sa dostáva vážnejšia postava. Miestami to funguje, miestami nie. Takže aby som to zhrnul. Film „Faterhood“ od Netflixu má svoje lepšie stránky, ale vďaka zjednodušeniu niektorých situácii sa vzdialenosť medzi ním a reálnym životom sa zväčšuje. P.S.: Spomínate si ešte na podobný film od Kevina Smitha? Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Olík

Kevin Hart, ten malej ukecanej černoch, co v nenáročných komediích hraje stále stejného malého ukecaného černocha v lehce dramatičtější roly a docela mu to sluší. Ano, bavíme se tady o stokrát přepraném triku….jeden rodič umře, druhý se sám musí postarat o potomka a za to, že byl celý rok hodný mu Ježíšek donese novou lásku……..ok, tohle je klišé velikosti Mount Everestu, ale nějakým kouzlem to funguje. ()

CaptainCzech

Téma vypadalo dost nadějně ale hned od začátku musím říct, že komediálních prvků se tu moc nedočkáte (nějaké tam sice jsou, ale ty působí spíš trapně, než vtipně. Čest výjimkám). Je to až zbytečně moc těžkopádný drama, kdy se v každé druhé větě říká ''tohle by si tvoje máma přála'' ''tohle by tvoje máma udělala'' atd. je toho fakt zbytečně moc a věřím že spoustu lidí to pak už začne štvát. Přitom první půl hodina celkem šla a mělo to co říct, bohužel tím to i končilo. Pokud bych si chtěl dát někdy film na téma vdovec s dítětem, tak si mnohem raději pustím s Benem Affleckem Táta na plný úvazek. Za mě slabší 2* ()

Tipko

Z jedného pohľadu vidím plus tejto komédio – drámy v zodpovednom prístupe otca (vdovca) k výchove svojej malej dcéry, ale z inej strany vnímam negatívum v pretláčaní liberálnych anti hodnôt. (výsmech mravným zásadám, naznak genden šialenstva, smilstvo).  Každopádne si počas sledovania človek poplače aj sa zasmeje. ()

rublik05

Byl jsem velmi zvědavý, jak se Kevinu Hartovi povede ztvárnit tuhle vážnější roli, jelikož ho znám víceméně jen z komedií, ve kterých naplno uplatňuje svůj komediální talent. Hned na samém začátku však veškeré mé obavy vzaly za své. Kevin Hart je opravdu ostřílený herec a ani dramatická poloha mu vůbec nedělá problém, působí neskutečně přirozeně a jeho postava mě strašně bavila. Příběh je sám o sobě velice silný, emotivní a svou obyčejností se dostane divákovi pod kůži. Tvůrci se snažili ty extrémně dojemné části trochu vybalancovat poněkud odlehčenějšími scénkami, ve kterých Hart zapojí svůj legendární smysl pro humor. Nutno dodat, že tohle spojení funguje perfektně, film nenudí, má příjemnou atmosféru, potěší svou upřímností a jednoduchostí. Já jsem spokojený, od filmu jsem nic moc neočekával, tudíž mě mile překvapilo vidět po dlouhé době naprosto normální, prachsprostě obyčejné drama se sympatickým obsazením, které je dobře zahrané a moc pěkně natočené. 8/10. ()

Maximilianus

Film prijemný a milý. Neviem či tvorcovia chceli urobiť ten film aj nejaký vtipnejší,  no neprišiel mi taky. Kevin Hart bok celkom zatrpknutý, ale zasa prišlo mi to vierohodné a reálnejšie,  ako keby mal byť celú dobu komik. Jednoducho sa dlho vyrovnával so stratou. Inak ale tento film nepriniesol do "žánru" nič nové. 6,7/10. ()

Likan7

V rámci filmů od Netflixu vlastně skvělý. Jinak ve všech ohledech průměrná dramedie, která absolutně ničím nedokáže překvapit a celých 109 minut si jede po rovný koleji, bez náznaku nějaké výhybky, nebo nedej bože zvratu. Nemůžu říct, že bych byl fanoušek Kevina Harta, jeho upuštěný postavy v přiblblejch komediích nesnáším, a není to ani bůh ví jaký herec, ale tady mi úplně nevadil. Možná je to tím, že jsem od filmu neočekával nic, co bych neviděl ve sto předešlých lepších a sto předešlých horších filmech, který se tématem ztráty blízkého a rodičovství zabývá. Vlastně jsem to ale Hartovi a DeWande Wise přál. ()

george82

Hart mi tam nesedí, ale dcera je pecková. Jako táta sám vím, ze to občas je mega záhul a to na to nejsem sám. Tím, že to je podle skutečného příběhu, tak to neberu jako někteří jako klišé film. ()

Arkagas1989

Tenhle film jsem si pustila při dělání nehtů do pozadí hned po princezně zakleté v čase a byť jsem čekala další strašnou slátaninu, nakonec mě to vcelku příjemně překvapilo. Ano, není to nic světoborného, nic co by tu ještě nebylo, ale není to stupidní, sem tam se člověk zasměje a uvidí v tom sám sebe. Je to velmi příjemná oddechová záležitost, která nebyla nikde nějak extra šíleně propagovaná a na kterou se můžete podívat úplně v klidu odpoledne s dětmi. Kevin Hart tady sice opustil roli komika, ale jelikož ho mám ráda jako umělce, užila jsem si ho i v téhle "dramatické" roli.  Je to jednoduše řečeno film, na který velmi lehce zapomenete, ale alespoň vás nenaštve svou stupiditou.  ()

Dejf4

Velmi dobře se na to koukalo a ničím úplně nerušilo. Ale na druhou stranu to nepřineslo nic překvapivého, naopak předvídatelné je to až moc. Kevin Hart byl v této poloze dobrý a překvapivě uvěřitelný. 6/10 ()

Mydlivoj

Ano,jak padlo jinde,je to klišé. Ale Kevina Harta jsem si neuměl představit v jiné roli než komediální. Tahle "jiná" mu sedla. Líbilo se. ()

gpx

Strašně banální film o obyčejných věcech, které v rámci výchovy řeší každý rodič. Jen tady, aby to bylo trochu zajímavé, umře na začátku matka a otec tahá děcko do práce. To vyvolá pár úsměvných momentů, ale na film to nestačí. K tomu by postačil formát 5 minutového skeče. ()

bonovox

Ja som celkom spokojný. Snímok o výchove dcéry bez manželky je natočený dostatočne kvalite s prvkami humoru aj dojemných scén. Kevin Hart príjemne prekvapil v hlavnej úlohe. Mnoho rodičov sa v tomto filme nájde. 70% ()