17-ročná Daphne Reynolds má všetko po čom túži každé dievča - alebo to tak aspoň vyzerá. Táto mladá duchaplná Američanka má jedinečný vkus, nekonvenčné, ale dobré vzťahy so svojou bohémskou matkou Libby a budúcnosť plnú možností. Ale aj napriek týmto sľubným vyhliadkam sa Daphne cíti neúplná. Rozhodne sa začať žiť mimo fantázie z kníh a preto nasadne do lietadla smerujúceho do Londýna, aby tu našla svojho dlhochýbajúceho otca. Tu rýchlo zistí, že jej otcom je vysoko vážený politik Lord Henry Dashwood. Keď sa však zjaví pred svojím otcom, ktorý netuší, že existuje, vo vysokej spoločnosti spôsobí zmätok, ktorý by mohol ohroziť jeho politickú kariéru. To však Daphne nemá v úmysle a preto potlačí svoje skutočné ja, tvári sa ako správne dievča a ponorí sa do víru zachmúrených britských udalostí. Ani s Henryho podporou sa však Daphne nedostáva pomoci od jeho snúbenice a jej žiarlivej dcéry, ktoré jej znepríjemňujú život na každom kroku. Nakoniec jej príde na pomoc Ian, šarmantý miestny hodobník, s ktorým sa Daphne pokúša dokázať, že láska a čistá duša môžu zachrániť všetkých. A tak aj ona pochopí, že ak chce byť dcérou svojho otca, musí byť sama sebou. (oficiálny text distribútora)

H4ku11

Mám veľmi rád Amandu aj Colina, takže to nemohlo dopadnúť zle. Hlavne keď obaja hrajú, čo vedia najlepšie, a to Colin hanblivého, tichého, premýšľavého Angličana a Amanda bláznivú, rozkošnú, ukecanú Američanku. ()

waits

Produkt se zadanim Romantika/Teenageri. Prehnane hloupe s Colinem Firthem na pul plynu, sladkymi popovymi melodiemi. Pohadka s jesnorozmernymi postavami pro nactilete a opustene zeny, ktere doufaji, ze se k nim jejich uspesni ex manzele jednou vrati. ()

Lilloos

Průměrná komedie plná klišé, u které si ale člověk příjemně odpočine. Snad jen škoda, že ve filmu není jediný okamžik, který by ve mě vyvolal jakékoliv emoce. ()

Rehooo

Pěkný obyčejný film na jeden dlouhý večer. Není to nic co by stálo za velké truchlení, když jste film neviděli. Také to ale není žádná šílená slátanina. Prostě průměrný film, který na chvíli potěši. ()

butnot

Zkrátka film, ve kterém nenajdeme vůbec nic. Natočily se jich tisíce, tisíce a tisíce a budou se točit stále dál, protože nenáročné diváky (kterých je žel výrazná většina) stále baví a producenti a herci z nich mají pěkné peníze. Je to prostě taková hezká symbióza. ()

Bozvav

V rámci žánru uslzených romantických komedií pro náctileé vyznavačky Popelky či Sněhurky v různých obměnách asi jedno z nejlepších na trhu. Velmi dobré obsazení, romantika, zbytečně nepřeslazené a naivní v mezích normy. Také pěkná muzika.. Jako jedinou slabinu vnímám málo humoru. Za mne 90%. ()

Va55ago

Takova klasicka "emericka" romanticka komedie. Nic prekvapiveho, konec clovek tusi uz po prvnich 10 minutach filmu, ale me se to docela libilo :) Do kina bych na to rozhodne nesel, ale jako jednovecerni pohodovka, proc ne. Ac sem to necekal, taxem se u tohohle filmu i parkrat (asi 3x) zasmal i nahlas a par usmevu se mu ze me taky povedlo vyzdimat. A to uz je prece jenom co rict, pac u ostatnich "komedii" povazuji za uspech, kdyz se pousmeju.. Na 4 hvezdicky to neni, ale slusnych 3 a 1/2 si to urcite zaslouzi. ()

bobrux

Klasický případ instatního příběhu, jak prosté děvče svým důvtipem ztrapní všechny kolem. Po přidání nóbl prostředí stačilo dochutit trapnými hereckými výkony (až na Colina Firtha) a za stálého míchání této omáčky dovádí film diváka k varu... ()

hazaba

Taková oddychová pohodička, při které vypnete mozek, občas se zasmějete, občas si řeknete: tohle už jsem viděl tam a tam. ()

luxuska

předvídatelné až hanba, což by tak moc nevadilo, ale hlavně nudné...dvě hvězdičky za colina firtha a za to, že jsem se na to vůbec dodívala. ()

jochanan

Pokud nehledáte nic jiného, než "pitomůstku" na sobotní odpledne, je Co ta holka chce ideální řešení. Je to předvídatelné, bez motivace, hloupé a já nevím co všechno, ale já jsem si parádně odpočinula, pobavila a pohladilo mě na duši, že princezny se skutečně stanou princeznami a zlé macechy a Dory zůstanou na ocet. ()

Rathalos

Tak tento film mam velmi rad,prijemna zalezitost s fajn hercami,ktora zahreje na dusi i srdci,zakazdym,ked to dopozeram,tak mam usmev na tvari a Kelly Preston je nadherna zena...:-) ()

Amgis

Takový celkem lepší průměr, rodinná komedie s Amandou Bynes postavu má hezkou ale ten obličej je bledý jako by měla na sobě 1cm make-upu. ()