Na zdravie

USA, (1982–1993), 110 h 7 min (Minutáž: 22–47 min)

Hudba:

Craig Safan

Ted Danson, Shelley Long, Kirstie Alley, Nicholas Colasanto, Rhea Perlman, Woody Harrelson, Kelsey Grammer, Bebe Neuwirth, George Wendt, Paul Willson (viac)

"Na zdraví" je bar, který převezme Sam Melone, playboy se slabostí na letušky. Bar pravidelně navšťevují jeho kamarádi s nudným životem, aby si ho zpestřili a odpoutali se od problémů (s alkoholem). Mezi zaměstnanci baru je poměrně jednoduchý, a proto vtipný Woody a také místy protivná číšnice, která pase po majiteli domu, ve kterém se bar nachází. A taky Rebecca, která sice v baru pracuje, ale nikdy nikdo ji pracovat neviděl. (masw)

Recenzie používateľa RedDuck k tomuto seriálu (245)

Dark Imaginings (1986) (S04E19)

Sam těžko snáší stárnutí, nakonec skončí v nemocnici. ()

Diane Chambers Day (1986) (S04E22)

Diana se cítí jako páté kolo u vozu, a tak ji štamgasti pozvou do opery. ()

Relief Bartender (1986) (S04E23)

Sam chce odejít z barmanského pultu do kanceláře, no samozřejmě to zkrachuje. ()

Season 5 (1986) (S05)

Pátá série je dost nevyrovnaná, má skvělé díly i absolutní dna. Je to poslední série s Dianou Chambersovou, což byla pro mě osobně rozporuplná postava. Od začátku byla pro mě možná největším tahákem seriálu. Svou touhou po vědění, zdokonalováním a neurotickým chováním se vymykala ostatním postavám bez vývoje. Postupem času však začínala být víc a víc otravnou karikaturou a aspirovala na to se stát tím nejotravnějším členem osazenstva. A potom co odešla, tak mi samozřejmě i ta její otravnost začala chybět:) ()

The Proposal (1986) (S05E01)

Ty vztahy mezi Dianou a Samem už začínají přeskakovat z absurdní komedie ze života do nucené přehnanosti. ()

The Cape Cad (1986) (S05E02)

Kdyby tohle viděl Frasier v plné formě, tak nařídí ústavní léčbu. ()

Money Dearest (1986) (S05E03)

Jeden z mých tajných přání se tímto dílem splnil. Cliffova matka přišla do baru:) ()

Abnormal Psychology (1986) (S05E04)

Lilith se vrací ve velkém stylu. Všechny vtipné situace vychází z její konverzací s Frasierem. ()

Tan 'N' Wash (1986) (S05E06)

Norm podnikatel přišel s geniálním nápadem - spojit prádelnu se solárkem. ()

Young Dr. Weinstein (1986) (S05E07)

Zrušit Dianě jídlo v luxusní restauraci už bylo dost přes čáru i od Sama, ale jeho hraní na doktora má svý kouzlo. ()

Knights of the Scimitar (1986) (S05E08)

Rytíři křivé šavle se prakticky neprojeví. A ta hlavní zápletka, pnutí mezi Samem a Dianou je zde řádně přehnaná a otravná. ()

Everyone Imitates Art (1986) (S05E10)

Diana pokračuje v chorobě, tentokrát aspoň trochu zábavně při hledání Samova zdroje. ()

The Book of Samuel (1986) (S05E11)

Diana se zase plete do cizích věcí, Woody se ale z toho dostane svou neotesanou grácií. ()

Dance, Diane, Dance (1986) (S05E12)

Zase jedna milosrdná lež vytvoří katastrofu, svou roli má tady nejen Diana, ale i Frasier a Norm, velmi dobrý díl:) ()

Chambers vs. Malone (1987) (S05E13)

Začíná to odpadově, přesně podle citace: "Ze začátku to byla taková legrace, jenom taková hra, ale už to není hezký, už je to otrava Diano.". Ale to soudní přelíčení je krásně absurdní a cameo má zase ten rádoby právník štamgast. ()

Diamond Sam (1987) (S05E14)

Klasika, Sam koupí falešný prsten, začne síť lží a mnohonásobných výdajů. Pobaví Karla a její kognitivní disonance. ()

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (viac)