Evana McCauleyho (Mark Wahlberg) ničia od 14-tich rokov vnútorné záblesky z iného života, času a priestoru. Poznatky, ktoré vedome nenadobudol, a spomienky na miesta, kde nikdy nebol, sú pre neho skutočným prekliatím. Vo chvíli, keď sa ocitne na pokraji psychického zrútenia, kontaktuje ho tajná skupina, ktorá si hovorí Nekoneční. Prezradia mu, že úlomky spomienok sú pravdepodobne skutočné, ale pochádzajú z jeho minulých životov. Nekoneční vtiahnu Evana do svojho neobyčajného sveta, kde len hŕstka nadaných jedincov dostane šancu znovuzrodiť sa so všetkými spomienkami a schopnosťami nazbieranými za stáročia ich existencie. Evan musí odhaliť tajomstvá minulosti a nájsť kľúč k záchrane seba samého. Najprv však musí zneškodniť nebezpečného muža známeho ako Bathurst 2020 (Chiwetel Ejiofor), ktorý chce vyhladiť ľudstvo výlučne zo sebeckého dôvodu – aby ukončil mučivý cyklus svojich reinkarnácií. (TV JOJ)

MartinNewman

Téma opakujících se životů, znovuzrození, toho co prožíváme a proč se tak děje, proč se rodíme a jaká je naše cesta, to je velmi široké a napsal bych vděčné téma. Když jsem viděl obsazení a na režijní stoličce Tondu Fuqua v akčním thrilleru na toto téma, tak jsem zbystřil. Vypadalo to dobře, ale zůstalo mi v puse pocit, jako bych vypil flašku ne úplně dobrého, teď v létě jinak výborného vychlazeného Orvieta. (jedno z nejlepších bílých vín na světě z téhož města).Jediný kdo dobře odehrál svůj part byl fakt Chiwetel, který si to evidentně užíval. Marky Mark dostal zaplaceno a to je všechno, což mě celkem sere, protože mám filmy s ním rád a už ukázal že umí. Akce filmu byla dobrá, ale občas až trošku přitažená za vlasy, kdy u souboje ve vzduchu, který popíral všechny myslitelné zákony i holy údu, jsem už jen čekal, kdy se tam objeví létající Čestmír a nakope jim prdel. Mohla to být fajn podívaná, kdyby byla uchopena za jiný konec a od takových profíků to mělo vypadat úplně jinak. Dal jsem za 3, ale s odřenýma ušima. Nevím kdo to posral, než to ale příště chlapci dáte do éteru, domluvte se, ať to stojí za to. Howk. ()

luhla

Film, ke kterému se nevrátím, ale ani nelituju, že jsem ho viděl. 2,5 hvězdy a půlka navíc za odvahu mít BLM záporáka. ()

dinzbir

Už na planetě existují organizace, které dokáží navrátil paměť na minulé životy, ale v tomto scénáři to je moc přehnané. Myšlenka dobrá, ale moc apokalypticky podaná. Mno, na nedělní nicnedělání ok. ()

jethrotull

Rozhodne som cakal viac.Nebyt tych sprostosti pri strelbe v lese a dasich somarin tak by to bolo lepsie. Rozhodne tu uz druhy raz vidiet nemusim. ()

Pavlis.xxx

Akčně nadupané polosci-fi pro nenáročného diváka s dobrou myšlenkou, ale jalovým scénářem. Podobné jako Old Guard, ale pro mě akčnější a zábavnější. Závěrečná bitka je mimo, ale takové projekty moc logikou nesálají, takže vypnout a bavit se. Hodnocení zdejších TOP uživatelů a expertů opět nezklamalo, ale místní kkti pokud nedostanou artový oskarový drama tak budou pořád kňourat :D Podhodnoceno. ()

Jindra_S

Bohužel, opět nějaký zajímavý nápad a tak zahozený, tak nedopracovaný, tak ... promarněný a tak nezajímavě zpracovaný. Pořád jsme si představoval producenta, jak na gauči popíjí a diktuje scénáristovi - chci tam nějaké pěkné ženské a auta. A scénárista sice úpí, ale stejně to tam dodá. ()

maro0902

nechápem to nízke hodnotenie.komu sa páčilo aspoň z časti wanted tak nebude lutovať.podla mňa si to zasluži 4 hviezdy minimálne. ()

KarlN

Můj bože! Ultra adolescentní, možná pro děcka i vlhký sen...v podstatě všechny jejich úchylné počítačové představy a hry shrnuté smetákem do jednoho pytle sra.ek, režisérem s nevelkou ambicí zaujmout dospělé obecenstvo. Alespoň soudě podle tohoto snímku. Naprosto souhlasím s Jasonem_X jak s názorem na scénář i herce. Ztráta času, nelogičností hafo (vzhledem k běžnému, nám známému času a prostoru, do nějž je děj zasazen, mělo být jistě dodrženo alespoň něco) a smysl veškerý žádný. Má tohle opravdu Wahlberg zapotřebí? Ale vzhledem k jistě nemalému honoráři ano. A rádoby řidička Astona, je opravdu už jen naprosto fatální ukázkou nesoudnosti castingu. ()

ezop1012 odpad!

Akože nie toto nemalo úroveň, auto naráža do stien, brán, všetkého možného a nie je tam ani škrabanec. Tipek odráža guľky mečom, ale človeka mečom nezasiahne a minie, cely film je plný takýchto blbosti. V podstate ani neviem o com bol (to len tak na dokreslenie pocitov po videní), námet je dobrý, ale realizácia a réžia otrasná. ()

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

Denzel Washington přejde Alpy jako Hannibal

14.11.2023

Byly zveřejněny nominace na Zlaté maliny

Byly zveřejněny nominace na Zlaté maliny

07.02.2022

Jak už je tradicí, den před vyhlášením nominací na prestižní Ceny Akademie přichází seznam nominací na nechvalné Zlaté maliny (Razzies), tedy anticeny mířící k nejhorším filmům a tvůrčím výkonům… (viac)

Akční sci-fi Marka Wahlberga vynechá kina

Akční sci-fi Marka Wahlberga vynechá kina

07.05.2021

V době, kdy se začíná konečně mluvit o otevírání kin v Česku, americký kinoprůmysl se pomalu ale jistě probouzí z umělého spánku a studia s výjimkou Warner Bros. slibují, že už na žádné další odklady… (viac)

Will Smith otrokem

Will Smith otrokem

15.06.2020

K oznámení tohoto filmu si nejspíš tvůrci nemohli přát lepší načasování. Otázka systematického rasismu a rovnocennosti je ve Spojených státech opět jedním z hlavních předmětů konverzace a své k tomu… (viac)