Každý ho pozná. Obyčajný nenápadný chlapík stredného veku zo strednej triedy. Jeho priatelia a rodina takmer neexistujú a každý vzťah, ktorý nadviaže, sa skončí katastrofou. Nemá rád ľudí, má rád len sám seba a možno aj svojho plyšového medvedíka. Večný smoliar, ktorý zažíva úplne obyčajné veci. Má však originálny a vtipný prístup k riešeniu problémov. Neustále musí bojovať s realitou života, jeho súboje sa však končia víťazoslávne, lebo je vytrvalý a vynaliezavý. Možno aj preto ho všetci milujú. To je pán Bean. (TV JOJ)

Jeremiah

Nejprve jsem napsal dlouhé hodnocení, které jsem však po chvilce váhání smazal. Nakonec jsem se rozhodl to nekomplikovat a napíši pouze to, jak na mne tento film působil. Novodobá groteska v hlavní roli z mimozemšťanem, který si říká Bean. ()

Eragon93

Kdo by tomu správně přitroublému chlápkovi s medvídkem nedal 4 nebo 5 *? Zvláštní, jak se sebe jinak chytrý Rowan Atkinson dokáže udělat takovýho debila. ()

jane1106

Je to ošklivej, zlomyslnej a při mírné rétorice velmi svéráznej chlap, i tak mi je ho ale vždycky líto, jak to na Vánoce pohnojí s dárkem pro obrýlenou přítelkyni a zůstane sám (i když má méďu). A pokud ho zrovna nelituju, tak se mu směju. Pořád. Rok za rokem těm samým starým dílům.:) ()

CiPR

Bláznivý britský seriál o "ňoumovi", který na co šáhne, to zvorá. On mě vždycky dokázal pobavit a to platí dodnes. Je vůbec možné Mr. Beana nemilovat? On dokázal něco, co nikdo před ním nedokázal tak dobře, jako on, rozesmát lidi a držet je u Tv při každé jeho epizodě. 90%. ()

Colleague

Asi není nikdo, kdo by se tomuhle chlapíkovi nesmál. Takových herců, kteří na sebe dokáží beze slov svrhnou tolik pozrosti moc néní. ()

Radek.SCH

Když se nad tím zamyslíte, tak zjistíte, že Mr. Bean je vlastně hodně primitivní hovadina o ničem. Ale Scénáristé a Atkinson tady předvedli, že se i z destilované vody dá uvařit velmi silný čaj. ()

bangee

Rowan Atkinson je obstojný herec a možná i obstojný komik, nicméně mr. Bean mi nikdy nějak nesedl. Možná proto, že humor je velice jednoduchý, skoro až primitivní a dost často se motiv a téma opakuje, na druhou stranu občas mě to pobavilo, i když do kolen sem nikdá ztoho nešel. Tento druh anglického humoru je mi tak trochu cizí. ()