Jako typická Američanka má Emily v nové práci spoustu nápadů a pocit, že nic není nemožné. Jenže neumět v Paříži francouzsky je prostě pořádné faux pas! (Netflix)

Pignon

Blboučce romantické jako já. Obzvlástě v prvních třech dílech je francouzský způsob práce a nahlížení na život zachyceno moc pěkně, vsadím se, že inspiraci hledali ve Stephenu Clarckovi a jeho Merde. ()

Necrotongue

Pilotní epizoda mě nikterak nezklamala, ani mě nenaplnila bezbřehým nadšením, takže jsem se rozhodl pro své tradiční zahajovací hodnocení. V každém případě jsem v ní našel více kladů než záporů a vcelku dobře jsem se bavil, takže proč ne? Lily Collins se mi zdá být velmi hezká, nebojím se použít dokonce termín krásná, aplikovaný humor mi seděl, jen ty sociální sítě a lov na počet sledujících mě nechávají chladným. Já jsem nervózní, už když mě na ulici sleduje jeden člověk, kdyby jich mělo být víc, to bych asi nevydýchal. / Poučení: Když se střetne francouzská arogance a americká ignorance, bude asi zábava. ()

MoiJe

Veľmi ma pobavil komentár nejakej iris_kate "This looks so cliché and lame. I’m going to watch it" a nové guilty pleasure potrebujem ako soľ. Pilot ale nepresvedčil o ničom, zatiaľ je to extrémne nemastné neslané. ()

Kritik.

Pozitíva: Krasne kostymy a scenerie. Negatíva: Vsetko ostatne. Sexistické, zvrátené, jediná epizóda nie je bez psychopatov, fetišistov, sukničkárov, záletníkov, nadržancov, bez ich trápnych sexistických poznámok. Spočiatku to prehliadate, lebo ani hlavnej hrdinke sa to nepáči, a teda seriál akoby nebol o tom; čakáte ako sa vyvinie JEJ príbeh a tupcov okolo jednoducho ignorujete. Ale z Emily sa vykľuje štetka. V každej epizóde spí s niekým iným, je anti-romantička a vlastne krava. Zvažujete či to dopozerať a idete napísať recenziu na ČSFD... ()

Paulka

Moje guily pleasure jsou serialy pro holky a taky pouštění si těchto skvostů furt dokola. Proto jsem se těšila na tuto celkem slibně znějíci novinku. Škoda že byla hodně nemastná. Jak příběh, tak postavy, vtipy, a hodně na blití mi bylo z většiny Emily outfitů. Nedoporučím dál, a ani si nikdy nepustím znovu (leda jako špatný nápad po flašce roséčka) ()

natykarb

Dostala jsem se k tomuto seriálu po několika doporučeních, ale musím říct, že minimálně první díl je pro mne velikým zklamáním. Emily se chová jako rozmazlenej spratek a svým chováním kazí děj. Chápu, že to nejspíš bude zápletka, ovšem nevím, jestli mě dříve než ji objevím od koukání spíše neodradí. ()