Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku. (Netflix)

JasiraEk

Tenhle seriál mě opravdu pobavil a potěšil na duši, navíc sledovat několik minut krásu Paříže je boží, asi je čas oprášit školní znalosti francouzštiny. Tvůrcům lze odpustit, že někdy až moc tlačí na pilu, když se snaží vykreslit rozdíl mezi Američany a Francouzi, ale určitě není záměrem někoho urazit. Seriál vykresluje svět, který je mi na hony vzdálený, ale ocitnout se aspoň na chvíli v jiném světe plném módy mě těší. ()

Baru.Class

Hodně slabej a nepovedenej odvar Sexu ve Městě. Co nás Emily během koukání naučí? Jak vojet půlku Paříže a necítit se jako kurva, jak se nevkusně a totálně nelogicky oblíkat a vydávat to za haut couture a jak získat práci snů bez nutnosti umět cizí jazyk nebo mít nedejbože zkušenosti v oboru. Absolutní bullshit. ()

Pavlínka9

:D Tohle byl pro mě "odpočinkový" seriál :D  Je to rychlé, svižné, hezky barevné a za mě i upřímné z pohledu francouzů, kteří jsou opravdu háklivý, pokud neumíte francouzsky :D Je tam hodně intimity, flirtování, vztahů, hodně intrik, hodně sexu ;) Dostala jsem párkrát záchvat smíchu a těším se na další sérii ;) ()

Necrotongue

Tak jsem zase jednou vůbec nevěděl do čeho se pouštím, abych hned v úvodní epizodě zjistil, že půjde o seriál určený spíše ženám, které mají pokud možno kladný vztah k sociálním sítím a snesou i nějaké to romantické (či zcela běžné) klišé. Když jsem se naposled kontroloval, byl jsem vybaven jinak než ženy, k sociálním sítím mám záporný vztah (čsfd je čestnou výjimkou- taky ji nevnímám jako obvyklou sociální síť) a přebujelé útoky na city mi lezou krkem, takže jsem rychle pochopil, že nepatřím do cílové skupiny tohoto počinu. A přesto (asi trochu nadsazeně) hodnotím čtyřmi kousky, protože se mladá "Genesis" taťkovi a mamce fakt povedla, a přestože měl seriál slabší i vyloženě chabé momenty, byl po většinu času sledovatelný (i bez přetěžování mozkových buněk), ale hlavně byl úplně pohodový a překvapivě mi způsobil dobrou náladu. Nevadila mi dokonce ani multikulturní herecká sestava, protože to k Paříži prostě patří a Mindy Chen měla výborné záseky. Zpočátku jsem nevěřil, že to napíšu, ale těším se na případnou druhou řadu. ()

Hyssi

Emily to má komplikované do druhé řady. První řada se mi docela líbila a užil jsem si ji. Akorát mě serou nesympatické postavy, jakože opravdu jediná chováním sympatická postava byl Gabriel. Jeho rozhodnutí jako jediné dávala smysl. Nejhorší byla Emily, která mě přijde že je to kurva prostě :D Ovšem jinak měla první řada svižné tempo a mně se líbilo. [79 %] ()

• O popularite seriálu svedčí aj to, že Mapy Google pridali značku pre lokalizovanie Emilynho (Collins) bytu v Paríži. (krasomama)
  • V epizodě je zmíněn Ratatouille (2007), což je odkaz na stejnojmenný film. (SONY_)